Jump to content

pričajte


manson

Recommended Posts

kako je bre cena suluda ako znas koliko samo candy crush donosi love godisnje 🙂

plus se spremaju mobilni naslovi warcrafta i diabla, ima da prsti samo u mobilnom "gejmingu" lol 

pc/konzole postale skup sport, nestasica hardvera i konzola, previsoke cene, i  prelazi se u eru igranja igara iz 2003. godine na 6.5"

cela ova korona dosla kao kec na deset mobilnom gejmingu

sta je sve MS pokupovao - Blizz/Act, Zenimax media ceo za 8 milijardi, inExile, Obsidian, Double Fine, i jos nekoliko u 2018. godini

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, G!!! said:

kako je bre cena suluda ako znas koliko samo candy crush donosi love godisnje 🙂

plus se spremaju mobilni naslovi warcrafta i diabla, ima da prsti samo u mobilnom "gejmingu" lol 

pc/konzole postale skup sport, nestasica hardvera i konzola, previsoke cene, i  prelazi se u eru igranja igara iz 2003. godine na 6.5"

cela ova korona dosla kao kec na deset mobilnom gejmingu

sta je sve MS pokupovao - Blizz/Act, Zenimax media ceo za 8 milijardi, inExile, Obsidian, Double Fine, i jos nekoliko u 2018. godini

haha, pa znamo, objavljivali su ovde, ali mi smo se onomad šokirali kad je twitch prodat za milijardu pa i valjda youtube ne tako davno za milijardu i po i šta već beše, kako da nas sad ne iznenadi 68 milijardi 🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

je l igrao ovo neko? ja odusevljen

iskoci mi neki dan ne secam se ni ja gde tacno, i reko ae da mu dam sansu, nisam nista igrao dugo a imam neka dva wireless dzojstika skupljaju mi prasinu

jako kul napravljeno, i sto se tice gameplaya i vizuelno, bukv sam se sjebao nekim nivoima kako su vizuelno odradjeni

jedini downside sto ce vam se mozda zensko navuci na igricu! pa tako moja koja nema fazon 15 sati gaminga u zivotu, sad je svaki dan u fazonu da se igra ovo :d

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mladenq said:

jedini downside sto ce vam se mozda zensko navuci na igricu! pa tako moja koja nema fazon 15 sati gaminga u zivotu, sad je svaki dan u fazonu da se igra ovo :d

igra je bukvalno napravljena za ovo tako da jbg, to je scenario sa kojim moraš da se pomiriš 🙂

ali da, odlična je igra 🙂

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, manson said:

Sony kupuje Bungie za 3,6 milijardi USD.
Verovatno im to i jedino ostalo da kupe posle MS, daj šta daš 🙂

ne verujem da je baš daj šta daš, ipak imaju još oni tu planova i koječega, ali jeste bungie uvek bio blisko sa Playstationom generalno.

Pa ono, nekad su bili xbox, sad daj malo ps 🙂

sigurno će se PS još dodatno ojačavati u međuvremenu, to je sad ipak trend 🙂

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zwerko said:

Problem je što ne mogu da pariraju količinom keša Microsoftu, što bi rekao Fil Spenser - samo da se Amazon, Google i Apple ne dosete da uđu u gejming 🙂 Doduše Google je kao hteo, ali je realno bilo half-assed. 

pa amazon je već na pola puta 🙂 imaju one svoje gaming studije i par nekih igara, odavno su se gurali u gaming pa i napravili onaj džojped za amazon firetv i tako to, sve je to pionirski i ne baš najbolje, ali onda imaš činjenicu da trže Twitch. Dovoljno je da bilo šta ispromovišu jače kroz Twitch i eto igrača 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, manson said:

Ovo mu valjda dodje da rade na GTA6 🙂

 

pada preorder što mene tiče.

ma da, pa samo su objavili ono što svi znamo, prosto ne mogu da ne rade na šestici 🙂 i to ko zna koliko su zapravo daleko odmakli ima da je izdaju samo kao neku od onih prethodnih varijanti odjednom.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, manson said:
  • Co-Founder Ardian Krasniqi from Prizren, Kosovo (KS).
  • Ardian Krasniqi | LinkedIn
  • Co-Founder Ramiz Morina from Lausanne, Switzerland (CH).
  • Ramiz Morina | LinkedIn
  • Co-Founder Muhammed Nanovqe from Prizren, Kosovo (KS).
  • Muhammed Nanovqe | LinkedIn

 

To je ta Švica konekcija 🙂 

Ovako na prvu ne deluje loše u smislu kako izgleda, grafika itd, ali prerano je reći jer nema nikakav video niti bilo šta tog tipa.

Link to comment
Share on other sites

Novi Horizon Zero Dawn izlazi uskoro, prvi deo je bio odličan, meni bar. A deluje da će i drugi biti.

A i grafički na običnom PS4 izgleda sasvim dobro

 

Nego, rekoh da li da kupim, pošto neće ovo baš skoro da bude 2 evra 🙂 a igra mi se tako neki open world. I gledam cene, 59,99 pa naviše, OK sve je poskupelo, ali igre, ove za PS pogotovu su bre previše... stvarno se osečam kao Teoden u LOTR, ona how did it come to this scena...

stvarno, kako smo bre došli do ovoga, i da nam je to normalno... plaćanje za multiplayer i slične konzolaške eksluzive da ni ne pominjem...

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

Nego, rekoh da li da kupim, pošto neće ovo baš skoro da bude 2 evra 🙂 a igra mi se tako neki open world. I gledam cene, 59,99 pa naviše, OK sve je poskupelo, ali igre, ove za PS pogotovu su bre previše... stvarno se osečam kao Teoden u LOTR, ona how did it come to this scena...

to je još i povoljno ako si našao za 59,99 :))

ja mislim da je to onaj scenario, ako se prodaje, rokaće cenu koliko mogu 🙂 onda se ja pitam možda sam ja lud 🙂 ali ono, dignu cene proizvodu, i onda se ispostavi da je to najbolji launch neke igre ikada ili nešto tako. slično kao i za telefone. apple izbaci punjač i slušalice, podigne cenu telefona i razvale od prodaje 🙂 pa jbg, što ne bi digli cenu :))

2 hours ago, mladenq said:

manson: kako smo dosli do ovoga?

isto manson: kojoj streaming/gaming platformi jos nisam dao pare?!

:d

ahahaha realno

onda mansone brate što lepo ne plaćaš 10 evra ps plus i imaš svakog meseca nove igre da cepaš! 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2022 at 12:57 PM, Lucky said:

onda mansone brate što lepo ne plaćaš 10 evra ps plus i imaš svakog meseca nove igre da cepaš! 🙂

Razmišljao o tome, ali ne igram PS4 igre toliko da mi opravda trošak 🙂 a i PS4 nisam ni planirao da uzimam, nego bio za NG2020 oko 30K u Tempu sa 3 igre, pa onda ajd daj i to 🙂 kapiram da ću i PS5, ako budem uzimao, uzeti negde 2026, pred izlazak PS6, isto tako u Tempu/samopozluzi na nekoj akciji 🙂 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, manson said:

Razmišljao o tome, ali ne igram PS4 igre toliko da mi opravda trošak 🙂 a i PS4 nisam ni planirao da uzimam, nego bio za NG2020 oko 30K u Tempu sa 3 igre, pa onda ajd daj i to 🙂 kapiram da ću i PS5, ako budem uzimao, uzeti negde 2026, pred izlazak PS6, isto tako u Tempu/samopozluzi na nekoj akciji 🙂 

haha, pa ok, onda možda i ima smisla, ali to su ti praktično dve igre godišnje koje bi ovako kupio po nekoj ful ceni, a ovde je spisak duži plus mislim da dobiješ i neke druge perkove. ima i onaj remote play valjda i ne znam, možda i neki striming!

ps5 jbg, ko zna šta će sa njim uopšte da bude sa ovim nestašicama 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...