Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

54 minutes ago, mohr said:

Tadic koliko los/uzasan bio je ceusesku u odnosu na hitlera, tako neko poredjenje a videcemo koliko su ovi prolazni posto meni izgleda da su oni uzjahali i ne nameravaju da sjasu ikada i uopste se ne slazem sa tvojim stavom, silne drzave se raspale i nestale a tako cemo i mi i u to sam apsolutno siguran, jedina dobra stvar je sto mi necemo biti zivi da to vidimo, bar se nadam, nemam politicku opciju kojoj naginjem niti cu ikada imati ali bih imao isti stav i da je otisao kod nekog drugog a vucic tacno zna sta radi i fenomenalno skuplja poene preglupih ljudi u ovom pokusaju od drzave.

uopšte ih ne poredim, samo kažem da je glupo kukati ako poznati sporista ide u posetu predsedniku kad ga predsednik zove. I da ovde treba isključiti emocije ako mrziš Vučića, jer on nije otišao lično kod Vučića na kafu gajbi, nego u posetu predsedniku. Isto kao što po meni svaki crnja sportista kad uzme titulu treba da ode i kod Trampa, Bidena, Hilari ili koje god nakaze koja im sutra bude predsednik. 

A ta priča, idu izbori, Vučić, glasovi, to je jasno i malom detetu, političari su non-stop u kampanji, i sve što rade, rade samo zbog svog imidža i interesa. 

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nas najuspesniji i najpoznatiji sportista, koji bukv ima status boga kod srba koji bi i govno mirisali da ovaj kaze da ne smrdi, ide kod manijaka koji nema koji zlocin nije pocinio otkako je na vlasti, da se lize sa njim i da ga dodatno popularise tokom njegove predizborne kampanje

nije glupo 'kukati' da je ovaj indijanac zbog toga, glupo je relativizovati to

Edited by mladenq
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

taj koji će da glasa za Vučića, mislim da mu ne treba Djoković da populariše Vučića. Plus nešto ne verujem da postoje neopredeljeni koji su čekali ovaj trenutak da onda budu za Vučića jer ga je Djoković posetio. Isto kao što je Tadija pokušao sa istim marketinškim trikom pred predsedničke 2012e, pa opet popušio. Mislim da previše značaja dajete stvarima koje su normalna pojava u svakom društvu, da selebritiji idu kod predsednika. I opet, vratiću se na više puta moju ponovljenu priču odavde, selebriti kultura i da li mrzimo ili volimo Djokovića od trenutka kad je posetio predsednika, umesto da ga samo posmatramo kao najboljeg tenisera sveta, i ništa više (kao što npr ne volim manje ili više Stefa Karija ili Lebrona jer nisu išli kod Trampa, jebe mi se)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^ upravo, više će mu pamtiti što nije igrao kvalifikacije za OI, jer nismo čak ni stigli do olimpijade

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Highl1 said:

taj koji će da glasa za Vučića, mislim da mu ne treba Djoković da populariše Vučića. Plus nešto ne verujem da postoje neopredeljeni koji su čekali ovaj trenutak da onda budu za Vučića jer ga je Djoković posetio. Isto kao što je Tadija pokušao sa istim marketinškim trikom pred predsedničke 2012e, pa opet popušio. Mislim da previše značaja dajete stvarima koje su normalna pojava u svakom društvu, da selebritiji idu kod predsednika. I opet, vratiću se na više puta moju ponovljenu priču odavde, selebriti kultura i da li mrzimo ili volimo Djokovića od trenutka kad je posetio predsednika, umesto da ga samo posmatramo kao najboljeg tenisera sveta, i ništa više (kao što npr ne volim manje ili više Stefa Karija ili Lebrona jer nisu išli kod Trampa, jebe mi se)

pa ono, jedno ne iskljucuje drugo

to sto on pored svojih 200+ miliona zaradjenih na tenisu ima potrebu i misli da treba da izvodi ovakve stvari, ne treba da promeni necije misljenje o njemu kao najboljem teniseru, kao ni sto to sto je najbolji teniser ne treba da ga imunizuje od javne osude/pohvale za njegove poteze van terena

nece on sigurno doneti vucicu milion glasova takvim potezom, ali mislim da i ti potcenjujes koliko zapravo hoce, jer na mnogo vecim glupostima vucic dobija glas prosecnog srbina sa iqom 89, djolo kad dodje i kaze eo ruke to je vec krupnije za spomenutu masu

isto vazi i za jokica, msm zar nije i on hejtovan kad je to uradio? a misliti da ijedan od njih dvojice to radi da bi bili 'uctivi', na predsednikov poziv, je imho prenaivno

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Tu se slazemo...prosto ne moze postojati vece covecije govno od onog koji je 90ih ucestvovao u ujebavanju cele zemlje, oterao bog te pita koliko ljudi sto u grobove sto po belom svetu, da bi 10 godina kasnije zajahao sa dijametralno suprotnom pricom i nastavio sa Tadija politikom i njegovim ljudima kao najblizim saradnicima.

 

Posto je ovo sportski deo, stvarno je glupo je da petljamo politiku, ali da, Vucic jeste nesto sto smrdi kao govno, izleda kao govno, govori kao govno, ponasa se kao govno i rodio se kao govno i generalno covek tesko moze da pogresi ako kaze da je, ipak u pitanju govno...ne jedini govnar, ali svakako govnar koji se spreman da i rodjenu majku i decu narani govnima zarad vlasti...kamoli nece zemlju da utopi u govna da plivao kao vrhovni govnar...

 

Postovati Vucica kao postulat koji ce utrti put pravnoj drzavi, to je isto kao da si isao kod causeskua da bi rumune ucio demokratiji...jebes ti tu rabotu...

 

A ko se sa govnetom lize...sto se mene tice, bmk vise za Noleta...

 

qft

Stigli smo od naroda koji je izrodio Stepu Stepanovica koji ZAHTEVA da mu se velika penzija umanji jer je trosak za drzavu, do toga da jedan vec prebogati Novak ulazi u dilove sa najvecim govnetom u srpskoj Istoriji i za sitan cjar mu pomaze da nastavi sa svojom mafijom unistava zemlju.

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mladenq said:

pa ono, jedno ne iskljucuje drugo

to sto on pored svojih 200+ miliona zaradjenih na tenisu ima potrebu i misli da treba da izvodi ovakve stvari, ne treba da promeni necije misljenje o njemu kao najboljem teniseru, kao ni sto to sto je najbolji teniser ne treba da ga imunizuje od javne osude/pohvale za njegove poteze van terena

nece on sigurno doneti vucicu milion glasova takvim potezom, ali mislim da i ti potcenjujes koliko zapravo hoce, jer na mnogo vecim glupostima vucic dobija glas prosecnog srbina sa iqom 89, djolo kad dodje i kaze eo ruke to je vec krupnije za spomenutu masu

isto vazi i za jokica, msm zar nije i on hejtovan kad je to uradio? a misliti da ijedan od njih dvojice to radi da bi bili 'uctivi', na predsednikov poziv, je imho prenaivno

Ja mislim da Vučić već ima glas tog od iq89, i da tu nema neopredeljnih koji čekaju ovakve Vučićeve poteze.
Dal radi zbog učtivosti, svoje koristi, ili da možda posle nema "minus" kod predsednika, opet se vraćam da mi nije omg užasna stvar što je sportista bio kod predsednika, i ne iščuđava me to toliko da sam se sad razočarao u Djokovića. Nisam ni kad je bio kod ogavnog Tadića, neću ni sad kad je bio kod ovog bolesnika

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, zaboravih da je Djoković mafijaš, nema druge

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote, elitno zemljište, živim tu 36 godina, Beko je godinama napušten i bio zarastao uz korov uz prugu koja se ne koristi, a sam bazen je bio užasan i na njega bukvalno nikad nismo išli od prljavštine i cigana koji su preskakali nepostojeću ogradu. Nije on izgradio terene na kalemegdanskoj tvrdjavi (gde inače imaš teniske i košarkaške terene zvezde i partizana odavno),  niti je do sada na bilo koji način naružio već postojeći sportski centar 25 maj. Kad se to desi, onda mu kenjajte. A pre toga barem pet puta posetite istu lokaciju i uverite se sami gde je i šta gradjeno, bez gledanja nekih levih klipova i slika. K-District i zaklanjanje pogleda sa Kalemegdana na reku nema nikakve veze sa Djokovićem, to je bio napušteni Beko godinama i odavno je bio plan za prvo stambeni kompleks Zahe Hadid, a onda je investitor odustao od toga. I sve to u vreme tog sa kim se isto slikao Djoković i njegovom drugom garniturom pre ovih idiota sad na vlasti.

I ako hoćete da verujete da lik težak 200-300 miliona evra ako ne i više po svaki cenu juri korist od pet miliona, neka vam, u pravu ste. I što kaže G, bolje da kupi on nego neki tajkun, jer bi koja god vlast svejedno nekome poklonila ili ustupila za mizeriju. Od svih problema koje imamo u gradu, najveći su nam spomenik Stefanu Nemanji i Djovakov teniski kompleks

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Highl1 said:

Jebote, elitno zemljište, živim tu 36 godina, Beko je godinama napušten i bio zarastao uz korov uz prugu koja se ne koristi, a sam bazen je bio užasan i na njega bukvalno nikad nismo išli od prljavštine i cigana koji su preskakali nepostojeću ogradu. Nije on izgradio terene na kalemegdanskoj tvrdjavi (gde inače imaš teniske i košarkaške terene zvezde i partizana odavno),  niti je do sada na bilo koji način naružio već postojeći sportski centar 25 maj. Kad se to desi, onda mu kenjajte. A pre toga barem pet puta posetite istu lokaciju i uverite se sami gde je i šta gradjeno, bez gledanja nekih levih klipova i slika. K-District i zaklanjanje pogleda sa Kalemegdana na reku nema nikakve veze sa Djokovićem, to je bio napušteni Beko godinama i odavno je bio plan za prvo stambeni kompleks Zahe Hadid, a onda je investitor odustao od toga. I sve to u vreme tog sa kim se isto slikao Djoković i njegovom drugom garniturom pre ovih idiota sad na vlasti.

I ako hoćete da verujete da lik težak 200-300 miliona evra ako ne i više po svaki cenu juri korist od pet miliona, neka vam, u pravu ste. I što kaže G, bolje da kupi on nego neki tajkun, jer bi koja god vlast svejedno nekome poklonila ili ustupila za mizeriju. Od svih problema koje imamo u gradu, najveći su nam spomenik Stefanu Nemanji i Djovakov teniski kompleks

Da budem iskren, istina je da ne znam kako izgleda to zemljiste, jer ne pamtim kada sam poslednji put prosao tuda. Predpostavljao sam da je elitno na osnovu toga gde se nalazi(na reci, ispod Kalisa) i na osnovu onoga sto sam cuo sa strane. Mogu cak i ja da se slozim sa G-em da, ajde, bolje Nole nego neki tajkun ili neka teleca glava iz SNS-a. Opet, sa druge strane, i u Sava maloj su bile 'zmije, pacovi i narkomani', pa ne znaci da nije skupo/elitno zemljiste.

Trigerovan sam jer sam u situaciji da hocu i mogu da uzmem kredit i kupim stan, ali su cene toliko prenapumpane(ovde u NS-u, a znam sigurno da je u BGu jos gore), da sam to trenutno sve to stavio na cekanje jer ne zelim da debelo preplacujem. Cene su naduvane zbog toga sto se peru pare na taj nacin. Budjavi Dodikov Galens ima investicije u vrednosti blizu milijarde u NSu, Ultra kop gradi lmao imaju i crveno-bele ciganjske(:tf) kranove, uzurpira se zemljiste i grade se zgradurine uprkos misljenju struke da to nije predvidjeno za visoku gradnju i mnoge druge majmunarije.

Bode oci kada vidis lika koji je krvavim radom zaradio velike pare da se spusta na nivo tih pilicara i govana i doprinosi takvom ambijentu u trzistu nekretnina. Mislim da dosta relativizujes njegovu ulogu i znacaj posete Vucicu. Ovaj spot koji je Togfu okacio ce masivno biti koriscen u kampanji i bice veliki plus za psiha.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nemamo pojma zašto je zapravo otišao. Ne verujem da je zbog BG zemljišta ovog onog jer se to reši sa milion evra na ofšor račun, kao što je verovatno rešavao i do sad. I takve govnarije verovatno obavlja Srdjan da se Nolov brend ne bi kvario. 

Suvislo je i pretpostavljati, ali pošto smo u kafani, da kažem da mislim da je povezano s diplomatijom da mu se omogući da igra u Parizu i Londonu, ili nešto što su uradili za njega u Australiji što nisu morali. Takođe, izašlo je Tužilaštvo da kaže da je PCR legit, a svi znamo da je bio pozitivan koliko i ja tog dana. Tako da eto, ceo taj paket usluga je naplaćen posetom, čist račun duga ljubav.

  • Like +1 2

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nemamo pojma zašto je zapravo otišao. Ne verujem da je zbog BG zemljišta ovog onog jer se to reši sa milion evra na ofšor račun, kao što je verovatno rešavao i do sad. I takve govnarije verovatno obavlja Srdjan da se Nolov brend ne bi kvario. 
Suvislo je i pretpostavljati, ali pošto smo u kafani, da kažem da mislim da je povezano s diplomatijom da mu se omogući da igra u Parizu i Londonu, ili nešto što su uradili za njega u Australiji što nisu morali. Takođe, izašlo je Tužilaštvo da kaže da je PCR legit, a svi znamo da je bio pozitivan koliko i ja tog dana. Tako da eto, ceo taj paket usluga je naplaćen posetom, čist račun duga ljubav.
I meni deluje da je vise ovo u pitanju nego zemljiste.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sad nešto razmišljam ovo ovom spotu opet... imamo dve varijante, opet obe loše po Novaka nesrećnog.

Spot napravljen uz odobrenje Novaka - Prodao se. Ne znamo razlog, možda je i ta zemlja a možda nešto deseto.

Spot napravljen bez odobrenja - Novak u teoriji može da tuži AV zbog korišćenja lika i dela itd, ali u stvari ne može, jer kako bi izgledalo da nakon tužakanja vs AUS sada krene i protiv svoje države? Ne bi me čudilo da je i ova varijanta, odnosno ultra pokvaren potez by AV.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mladenq said:

cekaj, mislis da postoji realna sansa da je ovaj spot napravljen bez znanja/odobrenja djokovica?

U normalnom svetu ne postoji, ali ovde već ne znam, sve je moguće sa AV odnosno sa retardima koji rade za njega. Ne bi me čudilo da neki tamo "marketinški stručnjak" ni ne zna da mu treba odobrenje, bukvalno me ništa ne bi iznenadilo kad su oni u pitanju. Ukombinuj to sa nivoom njihove bahatosti na svim poljima i onda ova druga opcija postaje realnija.

Naravno da su mnogo veće šanse da je urađeno sa odobrenjem, da dodam i to.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, leisure said:

Da budem iskren, istina je da ne znam kako izgleda to zemljiste, jer ne pamtim kada sam poslednji put prosao tuda. Predpostavljao sam da je elitno na osnovu toga gde se nalazi(na reci, ispod Kalisa) i na osnovu onoga sto sam cuo sa strane. Mogu cak i ja da se slozim sa G-em da, ajde, bolje Nole nego neki tajkun ili neka teleca glava iz SNS-a. Opet, sa druge strane, i u Sava maloj su bile 'zmije, pacovi i narkomani', pa ne znaci da nije skupo/elitno zemljiste.

Trigerovan sam jer sam u situaciji da hocu i mogu da uzmem kredit i kupim stan, ali su cene toliko prenapumpane(ovde u NS-u, a znam sigurno da je u BGu jos gore), da sam to trenutno sve to stavio na cekanje jer ne zelim da debelo preplacujem. Cene su naduvane zbog toga sto se peru pare na taj nacin. Budjavi Dodikov Galens ima investicije u vrednosti blizu milijarde u NSu, Ultra kop gradi lmao imaju i crveno-bele ciganjske(:tf) kranove, uzurpira se zemljiste i grade se zgradurine uprkos misljenju struke da to nije predvidjeno za visoku gradnju i mnoge druge majmunarije.

Bode oci kada vidis lika koji je krvavim radom zaradio velike pare da se spusta na nivo tih pilicara i govana i doprinosi takvom ambijentu u trzistu nekretnina. Mislim da dosta relativizujes njegovu ulogu i znacaj posete Vucicu. Ovaj spot koji je Togfu okacio ce masivno biti koriscen u kampanji i bice veliki plus za psiha.

Za poslednji pasus se slažem sa tobom 100%. Za gradnju, stanove, i ne baš, ali o tome možemo na mesindžeru ako si za, da ne zagovnjavamo forum 🙂

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mladenq said:

cekaj, mislis da postoji realna sansa da je ovaj spot napravljen bez znanja/odobrenja djokovica?

rly?

 

  Reveal hidden contents

ja zaista mislim da postoji.

ovo ne bi bio ni prvi ni poslednji put da se tako nešto dogodi da AV (ili neko drugi) najopuštenije iskoristi nekoga a da se ovaj sa tim nije usaglasio, jer bukvalno rade to konstantno. Mrzi me sad da gledam ali sto posto su i ovi baš u prethodnim spotovima direktno koristili sportiste za promociju od kojih nisu dobili dozvolu, a ovo im je još laganica jer je ovaj došao na prijem iz kojeg god razloga. 

Sad kad sam napisao sve ovo ne bih da me neko shvati iz ugla da branim đokovića kao "jadan nolo nije znao", uopšte ne uzimam taj konkretan primer već prosto iznosim opšti stav da apsolutno nije stran scenario da uzmu ovako nešto bez odobrenja druge strane i iskoriste.

Šta je pa alterantiva? Nolo će sad da tuži Vučića lol? To je ona skuplja dara nego mera varijanta gde je lakše njemu (ili bilo kome tako iskorišćenom) da iskulira par nedelja da se izvrti ta reklama nego da pravi halabuku.

12 hours ago, Highl1 said:

Jebote, elitno zemljište, živim tu 36 godina, Beko je godinama napušten i bio zarastao uz korov uz prugu koja se ne koristi, a sam bazen je bio užasan i na njega bukvalno nikad nismo išli od prljavštine i cigana koji su preskakali nepostojeću ogradu. Nije on izgradio terene na kalemegdanskoj tvrdjavi (gde inače imaš teniske i košarkaške terene zvezde i partizana odavno),  niti je do sada na bilo koji način naružio već postojeći sportski centar 25 maj.

čekaj, ja sad ne razumem samo ovaj deo - da li je ona slika od leasurea sa prošle strane tačna ili nije? jer ako jeste, onda je to sranje pošto parcela podrazumeva ceo onaj park deo zelenila i teretane na otvorenom tik uz stazu što je bezveze. Ako se priča samo o ovim postojećim terenima onda realno nije neka "šteta" pošto jeste tu bilo buđavo.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...