Jump to content

Recommended Posts

Je** immortal, daj D4, 😄 I pitanje da li D4 moze na mom kalkulatoru da radi. 😄 Immortal mislim da ce biti kao Lost arc i druga azijaska govna sa pay to win.

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

osim sto je igra daleko fluidnija i nekako laksa i preglednija za igranje tj upravljanje od ovih ostalih 

eto juce sam je instalirao i pomalo odigrao, na mobilnom (lol)

taj diablo vajb u setingu je tu i ako malo na dijeti, ali tu je

dobar je art, dobar je voice over, solidno i kao taj neki zaplet (za jednu mobilnu igru je odlican)

za jednu besplatnu igru na mobilnom igra je rekao bih vrh, taj nivo produkcije mislim da nisam sreo (ali ja nisam neki gejmer u glavnom probam igru na sat  dva i izbrisem jer me uvek smore),UI nije pretrpan, meni je pregledan  lako je dostupan, odmeren (jedino smara chat, nisam skontao kako se gasi)

malo sam shunjao po shopu, i kupuje se kozmetika, i ponesto resursa koji valjda sluze za apgrejd itema, nisam video same iteme da se prodaju 

--------

mape su poprilicno liearne, mada deluju prostrano

kamera je dobro pozicionirana, skoro savrseno da taj ekran na mobu nije toliko mali

desi se tu i tamo da lik zaglavi na neki detalj na mapi, doduse retko

lvl-up donosi automatsko otkljucavanje skillova, a ti mozes 4 da izaberes da budu aktivna

lvlup ne daje mogucnost da se menjaju osnovni atributi

koliko sam shvatio skillovi se lvl-apuju posle nekog vremena ako ih koristite

loot je random, i lepo je resen, ima dosta toga da se budzi 

naravno dosta opcija za pravljenje partija, i sa drustvom da se mozda pikne nemam pojma, nisam diablo igrao ima skoro 10 god lol

prica u klasicno diablo stilu, mozda taman zanimljiva da eto je pratis 

 

moja savet probajte, ako ste iole u mobilnom gejmingu mislim da ce vam bas leci

nama ostalima ostaje da probamo mozda pc varijantu, mene mobilne igre drze najvise 3-4 dana kada shvatim koliko vise smaraju nego sto zabavljaju

 

edit> mozete poceti  igrati igru i sa samo 1.5 gb skinutih, pa ostale delove skidati kada vam je volja 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam do 25. lvla i ne mogu, zamara me a sve u igri prsti od monetizacije kojom me hrane endless meniji. Smara me na 50x vecem nivou nego novi hearthstone sa svojih 600 podvrsta menija, mini igara, paketa, battlepassova, bonus promo contenta, esencija, coina, dijamanata i ostalih valuta. Uzeli su i neke od losijih grindy momenata iz WoW-a. Mobile verzija je lepo optimizovana i efikasno resena za borbu ali je pc i dalje superiorniji. Meh.

...

Link to comment
Share on other sites

ne bi trebalo  preozbiljno shvatati igru za mobilni telefon  

ja sam posvetio onaj post gore jednoj mobilnoj igri samo zato jer je diablo u nazivu

najverovatnije je brisem za par dana kao i svaku drugu sto sam brisao - a igra mora da dodnosi profit, mobilna igra koja se dobija besplatno i bez reklama je, i ima dobru produkciju, mora da ima neku foru, ok ne mozes da dobijes 5 zvezdica na nekom itemu - meni je to sasvim ok fora za mobilnu igru, jer prosto mobilne igre su retardirane po tom pitanju i po pitanju mnogo drugih stvari , pa ono placaj ako ti se placa ili prosto nemoj nije da te neko tera da moras

------

pc je totalni krsh, ne morate da probate uopste 

mislim probajte da vidite koliko je blizz daleko dogurao - jedino se do sada nisam susreo sa tim featurom da mozes mobilnu igru da igras i da nastavis na kompu ako ti je do toga - to je solidan koncept koji u ovom slucaju funkcionise zaista, ali koji ocigledno mora da ima podrazumevane  rezova na pc verziji (doduse nalepili su da je beta u pitanju)

a ova mobilna igra ako je gledam iz ugla mobilnih igara meni deluje zanimljivo u odnosu na ono sto sam do sada probao -  sto bi znacilo kao da gledam nekog mucenog kucnog ljubimca  ometenog u razvoju, - zna da jede samo, zna u glavnom da piski na predvidjeno mesto, pogledate nehajno okicama kada se ukaki u tanjir na stolu, pa kad ti dosadi usran stan uzmes zaostalog ljubimca i das ga nekom drugom ili bacis ga u reku,  aka unninstall 

da li je item drop 0.5% ili 0.000001% na ulozenih 100 dolara, zaista nemam pojma ne dobacujem do toga ni u kakvom smislu jer mi je sve to tupavo od samog starta

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://massivelyop.com/2022/06/13/diablo-iv-devs-take-to-twitter-to-get-ahead-of-monetization-fears-spawned-by-a-job-posting/

Quote

These concerns have prompted several members of the game’s development team to try and allay player fears on Twitter, with global community lead Adam Fletcher, franchise senior VP Rod Fergusson, and Blizzard president Mike Ybarra all putting out tweets that affirm D4 will be a 100% full-priced game, with the promise of “tons” of content offered after launch and monetization focusing on optional cosmetics and full story-driven expansions.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мање брље докторе 🙂
Платиш лепо 60 евра и играш се. Нема доплата за гемове и сл. Само са крила и плашт дугиних боја. За сада барем.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

To je neka fora kao Heroes of the Storm na primer, tako da ok, to ima smisla, ali videćemo kako će da izgleda u praksi.

Videh i da će Overwatch 2 da stave free to play, to će tek da bude haos.

Ali ok, morali su, pošto je baza OW igrača verovatno spala na ispod 100 igrača :))

Link to comment
Share on other sites

ima svega u videu

a i utisak varira od fenomenalnog do bljaks, i to je po pitnaju svega rekao bih - od grafike do detalja o kojima pricaju ovi developeri, neke nove stvari deluju zanimnljivo neke bas i ne

mada ja nisam hc diablo fan, totalno kezual me radi, ali pruza neki nivo zadovoljstva 🙂

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2022 at 1:30 PM, G!!! said:

ma svega u videu

a i utisak varira od fenomenalnog do bljaks, i to je po pitnaju svega rekao bih - od grafike do detalja o kojima pricaju ovi developeri, neke nove stvari deluju zanimnljivo neke bas i ne

mada ja nisam hc diablo fan, totalno kezual me radi, ali pruza neki nivo zadovoljstva 🙂

ne verujem lepim ženama blizzardu više, tako da dok ne bude nešto da se isproba i odigra, držaću svoje rezerve prema d4 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...