Jump to content

Recommended Posts

Megan Fox poslednjih 10 godina izgleda kao da je AI generated 😛 

 

Instalirao sam, sta cu kad sam sisica, kupujem ove nostalgija naslove na prvu iako znam da me nece raditi kao nekada (ostao je jos, homeworld 3, jagged alliance 3, bladurs gate 3 :P) 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo i ovde moj licni utisak: Sve OK do juce. Nisam imao nikakva ocekivanja, Lepo radi igra, lepo izgleda, daleko bolja od D3. Ima praznog hoda, neke stvari su zbrzili, ali ukupan utisak je pozitivan za sada. Svaki dan je bio patch, iskreno meni je to pohvalno, neko ce se smoriti. Juce kad je igra krenula globalno, standardno za Blizzard, problemi sa serverima, ali nista tragicno. Queue je tu, popio sam samo jedan DC, doduse u najgorem momentu. Po meni najmanje los launch od strane Blizzarda u poslednjih nekoliko godina. Ja sam dogurao do skoro 50lvl. Igram lagano, nigde ne zurim, radim ono sto mi je zanimljivo u tom momentu. Moj jedini savet je da dogurate sto pre do konja i da spamujete elixire  za exp.

  • Like +1 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Au, prodao si hardkor G 😞

Ajd pikaj malo duže pa javljaj, možda je bolje kasnije, pa da uzimamo 🙂 ja igrao samo onaj demo sat dva i bilo mi onako...

sta je danas hardcore ? 😞 ne mogu pixele da jurim po ekranu vec duze vreme, hocu bre rpg sa VR-om! hocu nesto novo uzbudljivo i divlje :] 
nisam hc diablo igrac, uvek sam bio vise nego kezual ali je jedna od prvih igara koje sam igrao u multiju tacnije co-op bio d1 pa eto to me drzi u ovom slucaju. Fresh meat hehehe

igrao sam onu open betu, i meni je sve to igrivo donekle 🙂 tacnije deluje mi igrivije i zanimljivije negoli d3 sa kojim sa na jedvite jade zavrsio kampanju i nikad vise nisam pokrenuo

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odigrao sam malo sinoc, dosao do 17 lvl neuromancer, pa ono zanimljivo je, pitko, ima uradjenih dungeona sa vrhunskom atmosferom, butcher me osakatio iznenada lol

lepa grafika, za sada se razaznaje sta se desava na ekranu, solidna muzika, gejmplej pa poznat svima, lepo i brzo reaguje na komande, lepo optimizovano, bio je fazon u petak smor nisam mogao da se ulogujem zbog neke greske, i to je to smaranje sa always online opcijom koju furaju, jer cim pokrenes igru odmah ide queue da bi uopste dosao do glavnog menija (rofl), pa posle opet kada pokrenes kampanju 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, G!!! said:

odigrao sam malo sinoc, dosao do 17 lvl neuromancer, pa ono zanimljivo je, pitko, ima uradjenih dungeona sa vrhunskom atmosferom, butcher me osakatio iznenada lol

lepa grafika, za sada se razaznaje sta se desava na ekranu, solidna muzika, gejmplej pa poznat svima, lepo i brzo reaguje na komande, lepo optimizovano, bio je fazon u petak smor nisam mogao da se ulogujem zbog neke greske, i to je to smaranje sa always online opcijom koju furaju, jer cim pokrenes igru odmah ide queue da bi uopste dosao do glavnog menija (rofl), pa posle opet kada pokrenes kampanju 

bukvalno su napravili igru za one koji su igrali prvi D1 i D2, skapirali da se obraćaju toj publici koja je platežno sposobna i voze na tome.

ne kažem da je to nužno loše, već eto, uspeli su da isprojektuju dobro jedan naslov.

verovatno je pomoglo i kad su ovi iz biznis/sales dela videli da ovi prave igru koja gađa 30+ ekipu koja ima keša, bili su "jes jes vi du dis" 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

^^

a mozda gadjaju 40+ [:P] 

meni je samo diablo prezakomplikovan sa tim nekim opcijama kraftovanja, enchantovanja, soketovanja i slicno za jedan akcioni klikfest (nije rpg ni u naznakama jer vise ne biras ni raspored poena za glavne atribute jbg) , mada opet mozda meni samo proradi to da moram da apgrejdujem i enchantujem i skupljam sve pa se smorim i pogubim u zelji da sve bude optimalno - ali opet to i nije namenjeno za nekog ko igra diablo kao ja - drago mi je da ovaj put sve to ne stoji na putu bar u ovom delu koji sam odigrao 

i da, igra radi daleko daleko bolje nego d3 kada je izasao - prosto je ispeglano sasvim solidno, sto je vec i napisano u rivjuu :0 https://rur.rs/2023/06/08/review-diablo-4/?fbclid=IwAR32zFC4lg5m1bAWdRQdwSaYfbnyTWF1ga7c-lRLFDgRpIcPLtSDEmdlxPg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites




meni je samo diablo prezakomplikovan sa tim nekim opcijama kraftovanja, enchantovanja, soketovanja i slicno za jedan akcioni klikfest (nije rpg ni u naznakama jer vise ne biras ni raspored poena za glavne atribute jbg) , mada opet mozda meni samo proradi to da moram da apgrejdujem i enchantujem i skupljam sve pa se smorim i pogubim u zelji da sve bude optimalno - ali opet to i nije namenjeno za nekog ko igra diablo kao ja - drago mi je da ovaj put sve to ne stoji na putu bar u ovom delu koji sam odigrao 


Isto sam pomislio kad sam igrao betu, preterali su sa kraftovanjima i sranjima...inb4, vidi se da smo matori :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

e da igra, zaista izgleda neocekivano dobro,  pogotovo kada se teksture stave na maks, ali to dobrano udara na perfomanse kod mene (i5, 1080ti, 16gb,1440p).  Videcu kako ce da funkcionise jos malo pa da mozda vratim teksture na high

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

valjao sam se od smeha pre neki dan, priča žena sa nekom svojom drugaricom i kaže ova "ma pusti ga, uzeo je odmor tri nedelje i neće nigde da idemo, kupio je diablo 4 da igra" :)))

sad kad ovako pročitam, deluje kao #nijesedesilo ali je čru stori 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jedna interesantna vest iz Diablo franšize stiže ovih dana:

Quote

Diablo Immortal blazes past $500 million generated in its first year on mobile

Although its unveiling in November 2018 left consumers, media, and analysts with tepid expectations, Diablo Immortal eventually arrived last June and has proven the naysayers wrong, becoming a bona fide hit on mobile. It also gained this status in a relatively brief period of time.

In its first year, Diablo Immortal became the 15th fastest mobile game to cross the $500 million mark, placing it in an elite group that includes the likes of Pokémon GO, Candy Crush Saga, and Genshin Impact. The climb to $1 billion is next.

36.8% of revenue has been earned in China. The second market for the game is the US (24.4%).

Doduše jeste Diablo IV zaradio $666 miliona za samo pet dana, ali teško da će oni mobilnu cash cow da ostave, jer kao ako igra sa toliko negativnog head starta pokida i zaradi pola milijarde za godinu dana (pri čemu se tu ne računa PC ili 3rd party prodavnice u Kini) ispada da čak i strategija "don't you have phones" nije promašaj, naprotiv 😞 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

immortal je najbolja igra na mobilnom koju sam ikada probao

prosto je lepo igriva, lepo je utegnuta, citljiva, upravljiva -  to sto taj sistem smori relativno brzo (kao i svaka igra na mobu) je sasvim druga stvar

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Utisci nakon nekih mesec dana igranja.: Onako, srednja zalost, nije lose, ali nije ni nesto specijano. Igrao sam necra i rogue, isprobavao buildove... Meni licno najveci problem je sto vrlo brzo igra dosadi. Kad doguras do tier 3 lvl, sve se svodi na isto, helltides, dungeons i eventualno pvp, ko voli. Najaljena je prva sezona i ono je tuga. Gotovo da nista nije dodato. Sad mi deluje kao da ce da idu u pravcu D3, odnosno da je ovo D3 drugi deo. U prvoj sezoni su dodali legendary gems iz D3, ne bi me cudilo da sledeca budu setovi, pa onda legnedary legendary legendary unique item... Dosta stvari ce morati da se pegla, neke stvari su prezalosno odradjene (search u igri je za ne poverovati, ko god je programirao onog mount-a...). Sve u svemu igra je ok i to je sve. Moze se casual odigrati, po meni licno ne vredi tih 70e.

  • Like +1 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, daniiL said:

Utisci nakon nekih mesec dana igranja.: Onako, srednja zalost, nije lose, ali nije ni nesto specijano. Igrao sam necra i rogue, isprobavao buildove... Meni licno najveci problem je sto vrlo brzo igra dosadi. Kad doguras do tier 3 lvl, sve se svodi na isto, helltides, dungeons i eventualno pvp, ko voli. Najaljena je prva sezona i ono je tuga. Gotovo da nista nije dodato. Sad mi deluje kao da ce da idu u pravcu D3, odnosno da je ovo D3 drugi deo. U prvoj sezoni su dodali legendary gems iz D3, ne bi me cudilo da sledeca budu setovi, pa onda legnedary legendary legendary unique item... Dosta stvari ce morati da se pegla, neke stvari su prezalosno odradjene (search u igri je za ne poverovati, ko god je programirao onog mount-a...). Sve u svemu igra je ok i to je sve. Moze se casual odigrati, po meni licno ne vredi tih 70e.

ne vredi 70e kako god okreneš.

dopala se ljudima u početku zbog tog hajpa, i očekivao sam da će tako biti.

sad će nadalje da probaju da peglaju šta mogu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...