Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Lucky said:

ne vredi 70e kako god okreneš.

dopala se ljudima u početku zbog tog hajpa, i očekivao sam da će tako biti.

sad će nadalje da probaju da peglaju šta mogu.

Jebes hype. Meni je obecavalo da igra moze biti ok ako se potrude oko sezona. Pocetak je bio vise nego korektan, dok je nastavak, bar za sada gledajuci ovu prvu sezonu, bas meh. GGG odradi vise posla sa minor patchevima nego sto je Blizz odradio sa ovim majo patchem za prvu sezonu. 

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, daniiL said:

Jebes hype. Meni je obecavalo da igra moze biti ok ako se potrude oko sezona. Pocetak je bio vise nego korektan, dok je nastavak, bar za sada gledajuci ovu prvu sezonu, bas meh. GGG odradi vise posla sa minor patchevima nego sto je Blizz odradio sa ovim majo patchem za prvu sezonu. 

sad već gledaju kako ide prodaja u shopu!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Iskreno, nemam frku sa tim što nemaju toliko pojma da igraju i što prosto nisu za snimanje kamerom itd, ali car koji je odobrio da se ovo snimi i onda takvo pusti među narod treba da dobije suspenziju 🙂

Nisam pogledao ceo video, ne mogu da gledam 35 minuta ovog lika i ove dve mučenice, ali koliko sam ispreskakao neke segmente, vidim da je i on kul makar u tom smislu što se nije previše bavio wokeizmom ove dve, jer to suštinski i nije problem a i odmah bi se blizz uhvatio za eto kako gameri nisu raspoloženi da prihvate različitost!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
7 hours ago, Pura said:

Di da uzimam svi koji su uzeli su vec obrisali igru i nude mi acc da igram ako ocu a ja necu 😄
btw crate najavio trecu exp za grimdawna skroz solidna igra

najbolje je što je bio toliki hajp oko igre pre izlaska, pa i tu malo oko izlaska negde i onda se tako brzo izduvao taj balon da to skoro nisam video 🙂

evo sad već idu mimovi po netu oko toga "ko se seća diablo 4?" 🙂 voleo bih da vidim neke prodajne cifre da znamo gde su, verujem da su uspeli da se isplate, ali 70$ tražiti za ovo pa još plus dlc i ona prodavnica, baš je previše.

12 hours ago, Dule_smor said:

Na popustu D4 20-25%...kapiram da ce biti upola cene do kraja godine, sacekacu, ionako mi se ne igra sad:D

 

verujem da će biti dovoljno "gordi" da ne daju popust ovako regulare, ali tipa za black friday će verovatno da spuste da bi kao ispali kul u prodajnoj akciji a opet sa druge strane da ih ne bude blam da ponude za 50% cene.

mada verovatno možeš da kupiš i džabe neke naloge što već imaju d4 pa se smorili ali ofc onda nije kod tebe na tvom!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Stiže D4 na Steam :))

Blizzard’s hit dungeon-romping sequel Diablo IV is officially coming to Steam on October 17. This is a boon for PC gamers, as it was previously only available on Blizzard’s proprietary sales platform Battle.net, and Steam is a more widely-used service. The news should be of particular interest for Steam Deck owners. It was already possible to jump through the hoops required to get the game running on the portable console, but this will radically streamline the process.

Nije im bilo dovoljno kad su ih napljuvali za Overwatch 2 na Steamu pa daj sad i za Diablo :))

Mada ako mene pitate, jasan razlog da se raspada i D4 a i OW2. 

Samo čekam kad će Blizzard da objavi da "sunsetuje" (kakav zanimljiv novi izraz!) Battle.net 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2023 at 7:54 PM, voodoo_ said:

Zato što Blizzard više ne postoji

postojao je kad je napravljen topic i najavljena igra

On 10/14/2023 at 11:54 AM, Lucky said:

izvukao si se đorđe ovog puta od gneva nemačkog doktora!

hehe, bas si vickast Laki

elem, opet daju popust 25%, al necu iz principa dok ne bude 50% i time ne priznaju da su fejlovali opet.

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...