Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

Pa da su se bas drzali pravila, morali bi i vlasnika Phoenixa da kazne. Za manje gluposti zabranjivali su navijacima ulazak. Zamisli vlasnika koji ne moze da gleda svoj tim. Tako da su resili ovu glupost kako je i trebalo, eto kaznjen je idemo dalje.

  • Like +1 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Uspedoše da pobede! :))

 

Quote

 

Српски центар Никола Јокић још једном сјајном игром предводио је свој тим Денвера до победе над Финиксом са 118:102 за предност са 3:2 у победама у полуфиналној серији. Победом на свом терену Денвер је добио шансу да већ за два дана на шестом мечу као гости Финикса изборе пласман у финале Западне конференције где их очекује дуел са победником из меча ЛА Лејкерса и Голден стејта.

Никола Јокић је наставио да исписује НБА историју постигавши десети трипл-дабл у плеј-офу у каријери чиме је престигао легендарног Вилта Чемберлена.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Центар Денвер нагетса Никола Јокић други пут у каријери сврстан је у другу НБА идеалну петорку.

Двоструки НБА МВП је укупно пети пут у каријери у идеалним НБА петоркама. Три пута је био члан првог састава (2019, 2021, 2022), док је 2020. и ове сезоне део друге петорке.

 

Link to comment
Share on other sites

Iskidao ga Jokara opet za sve pare 🙂 probudim se, pogledam na telefon, poluvreme vodi Denver 30 razlike, kao ok... sad i nema smisla mnogo da gledam 😄 i onda sam pogledao samo poslednju četvrtinu da vidim da li će da stigne do triple double učinka i nerviram se kako mu fale dva skoka, ali fala Bogu stigao. Sad cenim da će ići na Lejkerse u finalu konferencije, pa ako njih prođu će to biti prvo finale u istoriji Denvera. 

Inače neverovatno da smećari nisu prenosili utakmicu na TV, sad ja imam SK pa ne znam da li je bilo na Areni možda a ja sam kod pogrešnog provajdera, ali sam gledao ove sezone Denver i kod njih. Ok, nije baš teško naći strim, nego više stvar principa, ako ne prenosiš ovu utakmicu u Srbiji šta prenosiš?

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meloun se ukenjao od toga da će da ga šutnu a još više od Duletovog gneva i morao je da sve učini da se ovi plasiraju dalje!

1 hour ago, Zwerko said:

nače neverovatno da smećari nisu prenosili utakmicu na TV, sad ja imam SK pa ne znam da li je bilo na Areni možda a ja sam kod pogrešnog provajdera, ali sam gledao ove sezone Denver i kod njih. Ok, nije baš teško naći strim, nego više stvar principa, ako ne prenosiš ovu utakmicu u Srbiji šta prenosiš?

mts u svojim reklamama uvek potencira da ima NBA, da li to isto pravo ima i SBB sa sportklubom nemam pojma, ali ako si do pre nedelju dana gledao na SK NBA, onda verovatno imaju pravo 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

mts u svojim reklamama uvek potencira da ima NBA, da li to isto pravo ima i SBB sa sportklubom nemam pojma, ali ako si do pre nedelju dana gledao na SK NBA, onda verovatno imaju pravo 🙂

Sport Klub ne prenosi NBA mislim vec 2 sezone, Arena je kupila prava i na to, sto je meni kao korisniku sbb-a tesko palo 😄 Ali sa druge strane stvarno jako malo utakmica u regularnom delu sezone je SK i prenosio.. A mislim da SK NBA ni ne postoji 🙂

Denver inace ove sezone deluje zaista kao najkompaktniji tim u ligi. Svako zna sta radi i gde mu je mesto i sa razlogom su bili prvi na tabeli. Ovi drugi se uglavnom ispucavaju pa sta im bog da. Mislim da im jedino Boston moze biti problem (cenim da ce dobiti sedmu protif File), al to je tek eventualno u finalu.. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, DJAPEH8 said:

Sport Klub ne prenosi NBA mislim vec 2 sezone, Arena je kupila prava i na to, sto je meni kao korisniku sbb-a tesko palo 😄 Ali sa druge strane stvarno jako malo utakmica u regularnom delu sezone je SK i prenosio.. A mislim da SK NBA ni ne postoji 🙂

Sad gledam, bio sam ubeđen da sam gledao dve utakmice relativno nedavno na televiziji. I onda skontam da sam tad bio u bolnici a oni su imali MTS 😄 da, definitivno moja greška, mnogo rano ujutru... 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, DJAPEH8 said:

Sport Klub ne prenosi NBA mislim vec 2 sezone, Arena je kupila prava i na to, sto je meni kao korisniku sbb-a tesko palo 😄 Ali sa druge strane stvarno jako malo utakmica u regularnom delu sezone je SK i prenosio.. A mislim da SK NBA ni ne postoji 🙂

pa onda je jasno što nema prenosa na SK :))) dis zwerko! sad se vadi na lekove!

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, nekako Jokara baš u plej-ofu pokazuje kako zapravo uspeva da iz utakmice u utakmicu igra na neverovatnom nivou, što bi se reklo ubacio u višu brzinu! Primer mi je baš ona trojka na kraju Q3 - on izvodi loptu, on prenosi loptu, svi znaju da će on šutirati, čuva ga Dejvis (dakle ne neki random), skače na njega izvan linije za tri i ovaj pogađa preko ruke 🙂 Bukvalno me podsetio na Džordana 🙂 Ok, nije to bio baš neki clutch poen, i on je čak i sam na konferenciji da je imao sreće, sve to stoji, ali opet nerealno šta je uradio. 

Gledao sam juče neki video, lik je izvukao statistiku 10 igrača koji su najviše pretrčali po utakmici u drugoj rundi plej-ofa gde je Jokić na 9. mestu, ispred Karija na primer. Pri čemu je Jokić fazon 50 kila teži od svih ostalih, a jedini drugi koji nije bek na listi je Durent. Hoću reći baš se cima u svakom smislu te reči. 

Što se 40 poena AD tiče svakako za respekt, ali je to i za očekivati, on jeste ozbiljan igrač ali je i tu pitanje da li može sve vreme da zadrži nivo. Mislim ne treba zaboraviti ni druge, Lebron je bio blizu tripple double učinka, Lejkerski nisu tim za sprdnju nikako. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Gledao i nervirao se.

Da se razumemo oba tima su sipala sumanuto, nisam bas siguran da ce tako biti tokom cele serije. Odbrana kod oba tima malo losija, sem naravno par situacija ili je jednostavo napad bio mnogo bolji...da ga jebem. Pogledajte samo procente suta. 

Sto neko rece: "Mislim da ce ova serija da se svede na to ciji "roleplayeri" bolje odigraju".
AD/Lebron vs Jokic/Marej da se medjusobno poniste - sto ajd da kazemo ima smisla.

Oba tima ce najverovatnije imati rotaciju 8 igraca, sem ako se neko ne povredi

KCP, Brown, Porter, Gordon,Green i beli Brown 😛 

vs

Rivs, Hacimura, Shruder, Russel, Walker i Vandervelt

Gledajuci prethodne utakmice i ovde se kidaju, kako ko proradi. Brown mi je dobar(bio i u Bruklinu) lik se pojavljuje niotkuda i daje poene.

Juce mi je najsmesnije bilo kad vidim zivotinju Lebrona na Mareja, pa odgura ga u drugu halu koliko je jaci i samo polozi.

Ajd da vidimo veceras Heat vs Boston.

 

 

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...