Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da, što kaže coach malone, ako se fokusiraš na njega, he's gonna pick you apart with passing, a pritom su svi ostali proradi, cela prva petorka je imala čini mi se dvocifren učinak u poenima, džamal i gordon imali dabl-dabl

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Al' su ih razguzili u četrvrtoj, ovo kao Real - Partizan da gledam!!

 

49 minutes ago, Dule_smor said:

Dzabe Jokarinih 41 poen kad bukvalno nikog drugog nije islo...al ajde, valjda ce se sad malo otrezniti, a ne da ss uspavaju pricama kako su favoriti
 

piši tamo Melounu da je na spisku Dule, možda se sabere!

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Dule i da osvoje će da kuka na Melouna 🙂 Meni je bilo čudno što nije tražio tajm aut za onaj poslednji napad, ali opet je pitanje da li bi to bilo šta promenilo, realno su celu četvrtinu ukanalili bezveze, no nadajmo se da će biti bolje. Inače interesantno da od četiri utakmice koje je Denver izgubio u plejofu je Jokić imao 43, 30, 53 i sada 41 poen. Deluje kao da za Denver nikako nije dobro da Jokić krene da šutira, jer on šutira samo kad su svi ostali retardi a ne može da sam izvuče baš sve... 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zwerko said:

Ovaj Dule i da osvoje će da kuka na Melouna 🙂 Meni je bilo čudno što nije tražio tajm aut za onaj poslednji napad, ali opet je pitanje da li bi to bilo šta promenilo, realno su celu četvrtinu ukanalili bezveze, no nadajmo se da će biti bolje. Inače interesantno da od četiri utakmice koje je Denver izgubio u plejofu je Jokić imao 43, 30, 53 i sada 41 poen. Deluje kao da za Denver nikako nije dobro da Jokić krene da šutira, jer on šutira samo kad su svi ostali retardi a ne može da sam izvuče baš sve... 

 

Pa ako osvoje svakako nece biti Melounovom zaslugom. A tajmaut naravno da je trebalo da trazi, pa zasta ga cuva jbte, za konferenciju za stampu posle meca? A ovo drugo stoji, kad Jokara mora da ubacuje 40 poena, znaci da ostali vola na mogu da ubodu. Ajde valjda im se nece obiti u glavu to sto svi pricaju kako su favoriti itd.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

You don't need to look at his VORP or his PER or his PIE. You've never needed to look at that shit with Jokic. Just watch him play! How there are so many people out there that claim they watch Jokic and still couldn't understand his dominance is baffling to me. We're not seeing anything different in the postseason compared to what Jokic did during the year, so what was that all about? If you poll those same 100 voters right now about the MVP, how do you think the results look? 

To me, Jokic has now officially entered that LeBron zone where if everyone is just honest with themselves, he should probably be the MVP every year from here on out. But just like LeBron during his prime run, he won't be because people get very weird about how good Jokic is. The 2022-23 season proved as much.

https://www.barstoolsports.com/blog/3467579/nikola-jokic-continues-to-show-just-how-stupid-the-narrative-and-discourse-was-as-to-why-he-couldnt-be-the-nbas-mvp

 

Link to comment
Share on other sites

Ko god da pobedi ok sam...ali ove komentatore treba da zamene, koliko nekada navijaju protiv Denvera. Isto kao i u seriji sa Lejkersima.  Kad god je neka "sumnjiva" situacija oni su za drugu ekipu.

Redzi Miler i onaj Harlan na Eastu su mnogo bolji.

Edited by Katsu
  • Like +1 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ako nastave ovako da igraju Majami nema šanse. Brinu me samo oscilacije u igri koje doduše postoje kod svih u Denveru osim kod Jokića, neverovatno je kako igra u ovom plejofu.

Plus sad ima 3 komada 30-20-10 tripple double u ovom plejofu a druge dve utakmice u istoriji sa tom statistikom su Vilt i Dzabar po jednu... A on i Marej po tripple double sa po 30 poena, to se do sada nije desilo ni u jednoj NBA utakmici, neverovatno da to urade u finalu.

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ovo direktan udar na Malouna, Dule potplatio Jokaru!

Quote

Денвер треба да победи екипу Мајамија, а не Јокић и Мари супарничке кошаркаше
Кошаркаши Денвер нагетса савладали су екипу Мајами хита 109:94 у трећем мечу финала НБА лиге, па сада у серији воде са 2:1. На конференцији за медије Никола Јокић говорио је о тимској игри.

Quote

"Да будем искрен и не мислим о статистици, али драго ми је што смо победили, на крају се само то гледа. Још пре него што је почела ова финална серија рекао сам да је потребно да Денвер нагетси савладају Мајами, а не Никола Јокић и Џамал Мари противничке кошаркаше на другој страни", рекао је Јокић.

 

Link to comment
Share on other sites

hahaha

Quote

"Браун је имао невероватно вече, био је агресиван поготово у последњој деоници. Када је шутнуо ону тројку са кораком уназад хтео сам да га ударим, али је убацио па сам био срећан.

Никола је први кошаркаш у историји који је у плеј-офу постигао више од 500 поена, 250 скокова и 150 асистенција.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...