Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

Ovaj put su odlično odigrali kao tim, i Gordon pre svega a i ovi sa klupe. Fascinantno je da je sada partija finala u kojoj Jokić ima 23 poena i double double učinak ono kao meh, mogao je on to i bolje, ludilo na šta nas je navikao :)

Ali ovaj potez na kraju ovog klipa, i Jokićev pas i Gordonov koš bukvalno ne zna se šta je luÄ'e, pogotovu imajući u vidu da se radi o finalu NBA a ne o revijalnoj utakmici...

https://twitter.com/nuggets/status/1667392609424113664?t=Q0uznxgARYHy5JEO315_Sg&s=19

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Најскупље карте за пети финални меч финала НБА лиге између Мајамија и Денвера, који се у ноћи између понедељка и уторка игра у Бол арени, коштају читавих 50.000 долара, пише Денвер пост.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

Најскупље карте за пети финални меч финала НБА лиге између Мајамија и Денвера, који се у ноћи између понедељка и уторка игра у Бол арени, коштају читавих 50.000 долара, пише Денвер пост.

Vidimo se tamo 😁

Ajd da zavrse, ubi me ovo od 2:30 do 5:00, ali je veliki bonus sto sam naucio sve reklame napamet!

Edited by Katsu
  • Like +1 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

koliko loša utakmica majko mila :)))

32 minutes ago, Dule_smor said:

Evo ja se javno izvinjavam Melounu, jel ima nsko njegov mail da mu posaljem napismeno 😄

Svaka cast, zasluzeno konacno i titula i finals Mvp, nek crknu hejteri!

Piši mu DM na insta!

 

3 hours ago, Zwerko said:

Zgusnuto u pizdu materinu na kraju, ali dobiše, svaka čast!!! Kapiram da sigurno dobija i Finals MVP!

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

reddit je najavio nove uslove koriscenja njihovih podataka (skuplje, vise ogranicenja) koji ce pogoditi neoficijalne reddit aplikacije (a koje svi koriste zbog bolje preglednosti, gomile novih opcija, jer rade bolje, itd), koje stupaju na snagu za par nedelja valjda i vrlo verovatno ce primorati te 3rd party aplikacije da prestanu sa radom jer ne mogu da isprate finansijski nove uslove

i onda je gomila subreddita odlucila da na ne znam koliko dana ode offline u znak podrske, kao npr r/nba ili r/tennis ili mozda najbitnije r/rule34

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Longleyy said:

Dosao lik i razjebao im koncepciju kosarke koju igraju. Nerealno mi je koliko ga hajpuju igraci bivsi i sadasnji i svako ko zna sta si ti sve zapravo uradio na terenu da bi imao te brojke.

 

realna priča, bukvalno deluje kao neka anomalija 🙂 u odnosu na to kako "standardno" igraju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...