Jump to content

Provereni auto placevi


Sa1Nt

Recommended Posts

Neđo ima C-Max ali onaj posle 2010. tako da nisam 100% siguran da li su isti model gledali. Takođe to koliko je ko zadovoljan veličinom gepeka je dosta individualno :) Ovaj primer koji si ti naveo da stanu dva kofera je recimo slučaj i kod mene na kolima i meni je to skroz kul. Ali opet ja nemam decu pa ne razmišljam iz te perspektive. 

Glede dileme oko Astre J - sećam se da mi je u burazer kukao na to jer je on gledao isti taj model pa mu je bio mali unutra. Moraš imati u vidu i razliku u klasama, Mondeo ili C5 su značajno veći od Astre ili C-Maxa. Realno za porodicu je meni idealan S-Max pošto je ista platforma kao i Mondeo, ima dosta ok vozne karakteristike a veliki je baš baš. Samo je i skup :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Zwerko said:

Neđo ima C-Max ali onaj posle 2010. tako da nisam 100% siguran da li su isti model gledali. Takođe to koliko je ko zadovoljan veličinom gepeka je dosta individualno :) Ovaj primer koji si ti naveo da stanu dva kofera je recimo slučaj i kod mene na kolima i meni je to skroz kul. Ali opet ja nemam decu pa ne razmišljam iz te perspektive. 

on ima dvoje, zato sam i pomenuo, jer je tema bila "krenuli mi kolima na letovanje sa decom" a znam da je draganče u sličnom "sosu" :)

Link to comment
Share on other sites

dzanki tebre, necu high profile nemce jer nemam garazu pa da ne spavam nocima, zajebi bre :) inace sam na svadbi vozio b7 passat dsg i predrkan je :)

Lale, Zverino, mozda ima Grand C-Max? Onaj koji sam ja juce video ima manji gepek od moje talije a unutra sam se jedva uguzio za volan :D

@bolkonski 'fala bole, to pomaze dosta! :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dule_smor said:

ha dragance, video sam ti tablice pre nego sto si blurovao!

cestitam, koji je ovo citroen, nije c5?

ma blurovao zbog botova, nikad ne znas jebaga :D

evo jos par slika, nemam puno :D https://www.dropbox.com/sh/evfo4sanpya4r7p/AAAfN3Erk0CWdX920yEteldDa?dl=0

@Santa jel' uniqa ok za kasko generalno? dobio ponudu od njih, ne znam dal' da cimam i winer (deltu zaobilazim posto su shabani) :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Santa said:

Učešće u šteti?

5% ili 50e a posle trece stete valjda ide 20/30/50%

35 minutes ago, Junkie said:

Cestitam, nek te fino sluzi.

Ako resis da isprobas, znas na koju stranu uvek mozete ;)

haha vazi kad mala malo poraste, trenutno joj je max 30 min u kolima da ne pizdi :D

Link to comment
Share on other sites

bravo gagi!

ortak je zvao sva osiguranja redom kad je dobio prvu ponudu i smarao ih kako mu konkurencija daje bolje i baš je jeftinije prošao. ako te ne mrzi

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

bravo Draganče, nije Njemac, ali barem nije ni ono što si mislio ranije sa 190k :tf: 
Cimaj Vladu za Dunav, imaju ekstra ponude

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Super autic, gz!  Sa uniqom i winerom neces pogresiti, a i dunav bi trebalo da je ok. Ako hoces mogu da im posaljem upit umesto tebe, nama daju povoljnije uslove kada im se obratimo za ponudu posto ih nudimo uz nova vozila.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...