Jump to content

Dobro poliranje + voskiranje i šta god


Lucky

Recommended Posts

Ajde da ne smaram onaj drugi topic, voleo bih da odvezem auto da ga ispoliraju fino, pa mi dajte neke preporuke + okvirne cene.

Ako mogu da biram geografiju, onda Vračar :) ali nije frka, zapucaću i negde dalje ako je baš baš bolje.

U pitanju je Honda Accord ako je važno. Nemam neki specijalni razlog osim što bih da "osvežim" farbu i možda malo dodatno zaštitim auto time i voskom, pa ako postoji neki drugi vid osnovne zaštite a da nije onaj lol nano od 350e, javite.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, voodoo_ said:

Mene zanima gde uspeš da uglaviš toliki auto na Vračaru, pošto mene muka uhvati kad treba Punta da uparkiram ako se nekim nesrećnim slučajem nađem tamo.

nisam ja u tom delu vračara, srećom (i još uvek) :)

ovde gde sam ja ja opušteno relativno, granica je Cara Nikolaja 2, sve "iznad" ka bulevaru i levo od Maksima Gorkog je haos, na "dole" ka Južnom Bulevaru i na desno ka Vojislava Ilića je i dalje dosta lagano za parking.

Pisao sam čak i više puta o "situaciji" da mi nije jasno šta će zona kod trećeg suda i okolnih ulica, ili da je makar plava zona a ne zelena, jer tu posle 12h nema nikoga, prazne ulice zvrje a kao zonirano je.

23 minutes ago, Tiger21 said:

Topla preporuka, nalaze se kod Chachanina, i odlichno rade car detailing.

https://www.facebook.com/titanium.beograd/?fref=ts

 

hvala! jedino sad ne znam šta da tražim, prvi put čujem za car detailing? :))  ali nema veze, idem tamo i kažem mene posl'o ranbo i hoću ditejling!

Link to comment
Share on other sites

Nazovi prvo i trazi Radoslava i reci da si dobio kontakt od Ivana (M2).

Pitace te koji auto imash i pitaj za cenu jednoslojnog poliranja za pochetak.

Imash na njihovom siteu i opshti cenovnik.

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Tiger21 said:

Nazovi prvo i trazi Radoslava i reci da si dobio kontakt od Ivana (M2).

Pitace te koji auto imash i pitaj za cenu jednoslojnog poliranja za pochetak.

Imash na njihovom siteu i opshti cenovnik.

e da, videh sad, htedoh da napišem dal' neko zna cene, ali vidim da ima cenovnik koji je ok pravac za razmišljanje o budžetu.

hvala :* javljam kako je prošlo!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ja mislim da nemam 'ladno fotku, a i nije nista specijalno zanimljivo - samo standardni accord bez bilo kakvih izmena :)

koja generacija je u pitanju? meni su i stock primerci do jaja zanimljivi, redovno pustim u gace kad ih vidim [:I]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

koji motor bese :) i naravno koliko je reg.

al' odosmo u off, al' ajd' sad :) motor je 2.0 / 155ks, registracije se ne sećam ali mislim da je oko 30k sa ovim novim poskupljenjima iz prošle godine bila pošto je samo osiguranje tipa 20k, sunac im njihov.

Link to comment
Share on other sites

bravo nigeru, negujmo srpski!

1 hour ago, tortky said:

Gde držiš sve te konje na Vračaru!?

Jebem ti registraciju, meni je to sad za dve nedelje. Inače, super topik, mislio sam i ja u nekom trenutku da "osvežim" kola malo na taj način jer sam mrcina da to sam odradim, a i nemam alate -_-

šta ćeš, moralo da skoči osiguranje zbog obrenovca :(

a verne ate držim u dvorištu!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

I onda od sledećeg osiguranja nemaš one neke bonuse ako nisi imao štetu nego se to računa od kad je auto na tebe. Doduše kakvi su im bonusi ubilo se - smanje svake godine po 5% ako nemaš štetu, ako imaš povećaju ti 50% :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

I onda od sledećeg osiguranja nemaš one neke bonuse ako nisi imao štetu nego se to računa od kad je auto na tebe. Doduše kakvi su im bonusi ubilo se - smanje svake godine po 5% ako nemaš štetu, ako imaš povećaju ti 50% :)

A da ne pričamo što lupaju neke random brojeve na one faktore za osiguranje, navodno bi trebalo da je ovo što ti kažeš, al' ja nisam primetio da mi je snižena cena, a hvala bogu nisam imao štete, a inače tipa prvi put kad sam registrovao motor bio sam na faktoru 4 ili tako nešto :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...