Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

Activity stream! Zvuči tako socijalno mrežno!

slažem se :( 

mislim da, koliko sam testirao, postoji opcija da se namesti taj activity da bude isti kao view new content, što je kul.

U teoriji, trebalo bi da radi ovako - admini mogu da naprave te "streamove" koje potom vide svi korisnici ali sa druge strane korisnici i sami mogu da prave svoje. I onda, opet u teoriji, napraviš lako stream od delova foruma koje čitaš ili pak napraviš stream samo od postova određenih korisnika ili tako nešto. 

Ali videćemo kad dođemo do test dela.

Link to comment
Share on other sites

ja baš jedva čekam, volim korisničko iskustvo prilagođeno svakome ponaosob, tako se osećam jedinstveno i to su prednosti veba i foruma 4.0!

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

vidim da je vise puta pomenuto kako tapatalk lose radi, pa me zanima da li je to i dalje slucaj, jer nisam siguran da li je do mene ili do apdejta? ps. sa desktopa mi sajt odlicno radi, dok sa moba ne mogu da pristupim ni putem tapatalka ni putem browsera

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Pa da, imaćemo RuR streaming radio, muzičko-informativno-zabavno-kolažnog karaktera

samo ako si ti jedan od voditelja! :)

e, što se tiče tog networka, ja stvarno nemam pojma šta je tu zabag kod nekih ljudi - i draganče prati topic pa možda ume da ubaci neki hint ali ja predstavu nemam.

ajde pajo probaj ako ti nije teško, kad ti ne radi taj network mambo džambo da otvoriš naslovnu stranu rura (ono gde su vesti, ne forum) da vidimo da li izbacuje istu grešku ili ne. to mi pada napamet za sada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...