Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

Na mobilnom i dalje ne radi opcija 'Go to first unread post' (izbacuje 'Internal error, request could not be serviced at this time') kada smo nakačeni na 3G/4G, dok na wifi-u radi normalno...Na mobilnom sa 3G/4G može na topic da se udje kada se klikne na link/naslov topic-a

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kada reportujem post i kada kliknem na prostor gde se unosi tekst razloga, cesto (oko 50% slucajeva) isti nestane i ostavi opciju da attachujem nesto, bez mogucnosti povratka na unosenje teksta.

 

Edit: ne znam da li je do SSD, mozda suvise sporo kliknem da unesem tekst? :D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mrzi mi da gledam da li je bilo ranije predloga i šta ste mislili o tome, pa evo onda:

Treba nam jedan post u fazonu crossovera UPT-a i pričajte, ali hardkore varijanta , potpuna sloboda, anarhija, bez pravila, sve može.. BEZ OGRANIČENJA! Bilo kakvih. Post u kome se poništava i u kome ne važi ni jedno pravilo, etika kroz prozor, ukus kroz prozor..4chan u RuR stilu..

Sloboda VS anarhija .. hmm?

Naravno post bi bio ograničen što vidljivošču što mogućnošču postovanja npr. na membera sa 10+ godina staža, pa ako bude loša priča, spustite na recimo 8+ godina ili nešto u tom fazonu. Malo da se eksperimentiše.. Pristup se dobija na zahtev membera recimo i analize ili glasanja već postojećih članova..smislite ta vrata u slobodu.. posle više nema nazad.

Odrasli smo valjda. Ili ne? :)

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sve zaboravim ovo da prijavim, od poslednjeg apdejta stalno mi se pojavljuje neka greška kad god uzmem da obrišem neki topic (spam), ovo piše:

Sorry, there is a problem
Something went wrong. Please try again.
Error code: 2S119/1

Tako da uopšte ne mogu da brišem spam, i onda ih samo stavim sakrivene. Pre apdejta normalno je brisao topice. Još nisam imao potrebu da nekom brišem post, pa ne znam da li to radi kako valja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, SavKe said:

Sve zaboravim ovo da prijavim, od poslednjeg apdejta stalno mi se pojavljuje neka greška kad god uzmem da obrišem neki topic (spam), ovo piše:

Sorry, there is a problem
Something went wrong. Please try again.
Error code: 2S119/1

Tako da uopšte ne mogu da brišem spam, i onda ih samo stavim sakrivene. Pre apdejta normalno je brisao topice. Još nisam imao potrebu da nekom brišem post, pa ne znam da li to radi kako valja.

hm - koji forum - u svakom ili samo nekom?

jel si probao login-logout?

btw, SINOĆ je konačno završeno prebrojavanje postova, verovali ili ne! Što će reći da bi sada pretraga trebalo da radi kako valja (nadam se). Vidim da na view new content i dalje nema broja stranica, moguće je da taj feature više ne postoji, proveriću još malo.

Link to comment
Share on other sites

Imam mod ovlašćenja samo na Hearthstone forumu, tako da ne mogu da proverim da li mi radi na ostalim :D

Ulogovao sam se i izlogovao više puta u periodu nakon apdejta, nije do toga.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ništa, opet ista greška kao gore ( Error code: 2S119/1 )

Ulogovao izlogovao se, promenio temu, probao da obrišem topic na nekom drugom podforumu, i dalje mi stavlja tu grešku. Probao i na drugom browseru.

 

Inače ime stranice (gore na jezičku) koja se pojavi kad mi izađe ta greška je "Sorry, you do not have permission for that!" :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 29.6.2016. at 6:57 PM, Dule_smor said:

samo da prijavim da i dalje ne radi load more activity u new contentu

meni radi :) probao sam sa svog i sa test naloga, radi najnormalnije.

5 minutes ago, mohr said:

sta je s forumom,samo od sebe mi se sve izmenjalo i svuda mi pise new

ne razumem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mohr said:

pa to,promenio mi se skin u neki odvratni sivi skin sa crvenom kucicom i apsolutno sve teme su mi new,font je ocajan takodje,bespotrebna panika,vratio sam na stari skin :D

postoji veliki broj tema koje možete da birate :)

8 minutes ago, jasamnepismen said:

New content filter je uzasno spor na novom forumu. Bar 4-5 sekundi treba otvori stranicu.

hm - nisam primetio. ajde probaj iz nekog drugog browsera ili tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, Mawtchie said:

Ne znam da li je pokrenuto pitanje, ali citiranje ne radi dobro. Navigacija kursorom kroz tekst i kucanje u citiranom delu posta ne rade, a brisanje moze samo pomocu Delete, jer backspace takodje ne funkcionise. Firefox i Vivaldi, RuR Light 1 tema.

Ne uspevam da provalim šta je problem, evo upravo iz Firefoxa surfujem u toj temi i citirao sam ovaj post - ako sam dobro razumeo, pokušavaš da kucaš unutar citiranog teksta? Što bi to radio?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...