Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

Дуле и још неко је спомињао листу активних чланова на теми, озбиљно ме интересује чему вам служи тај инфо? Да има риба на форуму разумео бих :D :D :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel u planu neko sređivanje proreda u tekstu da bude kao pre ili je ovaj novi layout* here to stay?

Also, tamne teme i dalje imaju crno na belom enter text panel, jel u planu prebacivanje na staro ili je i to napušteno?

 

*koji od nemila nazivam "dupli prored u okviru pasusa, jedan enter ko nekad četiri, a dva ko avion"

 

Koliko sam shvatio - here to stay.
Ali možeš da se navikneš na rokanje shift+enter (thx Ivke), pa će ti postovi ličiti na nešto.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

aha sa shift+enterom
bude manji prored,
tj ne radi novi enter nego "novi prored u okviru pasusa"....nije loše za znati, thanks

@broj/imena ljudi na topicu je meni jedan od onih detalja koji daje community vajb (ne dan harmonov nego forumaska zajednica ;o))
tipa, dodjem na tenis topik i vidim 10 ljudi koji prate temu dok paralelno gledaju prenos na nekom streamu/tv kanalu i gotivnije je mnogo nego dodjes na stranu ostavis post i cekas da ljudi postuju...istina, neko ko dodje na taj isti topik 5 sati kasnije njemu to više ništa ne znači ali onima koji su bili online u tom trenutku (valjda) znači...

also, da li mi je neko objasnio zašto za vreme postovanja ne piše odmah apsolutna vrednost nego prvih 24 sata piše relativno? to mi deluje malo uvredljivo kao da mi forum govori "ah dragi korisniče iz južnog kentakija, ne napreži svoju alkoholom i metom zamorenu glavu sa tim koliko je sati sada i kolika je vremenska razlika između aktuelnog vremena i onog koje stoji u zaglavlju posta kog čitaš, tvoj prijatelj je postovao pre 8 sati"

Link to comment
Share on other sites

rasprave valjda i treba da se desavaju na forumu, to bi trebalo da cini forum, a ne minusi i plusevi, lajkovi i slicno  :|

evo tvoj post ima 5 pluseva do jaja, i nijedan post konkretne podrske ispod - to je pickasto realno gledano

moderatori treba da moderiraju forum a ne minusi

izem ti forum koji sluzi samo za klipove, stripove, fotke, gifove... (pun kurac interneta je toga ne moram da rur da dolazim da bih se time zabavljao)  i posetioci se nadju jos uvredjenim sto gube svoje cenjeno vreme ako kliknu na neki linkage koji eto njemu nije inspirativan   :|

npr minusima je natrpano u par navrata neki clan koji je eto tek sada otkrio kvalitetne filmove, zapao mi je za oko jer sam nekako procenio odusevljenje klinca klasicima, i valjda mu je matori preporucio od cega da pocne da gleda .... i ekipa ga trpa minusima i lik prestane da postuje - do jaja NEMA VISE RETARDIRANIH POSTOVA

 

pre bi se reklo da su sisice ovi sto kukaju za minusima, jer su omatorele prdonje koje nervira da gledaju nezgrapne  postove klinaca koji se odvaze da postuju u zablama ili drugim non-CS i DOTA podforumima
i tu je problematika, elitisticki pristup vecine starijih forumasa, koji su "bog i batina", oni su rur oni su ovo oni su ono, sto ocigledno da odbija novije posetioce i nove sadrzaje

 

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, još mi se retardira i mobilni forum nekad i kaže da je umrela neka baza.

To je sve zbog nemanja minusa :(

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...