Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sretnem neku komšinicu (babu, da se ogradim!) sad u subotu nosi stvari iz prodavnice i kaže - sad sam kupila ovo i do 2. januara ne izlazim iz kuće, gužva je na trafici a kamoli u radnjama već sad.

juče sam išao sa nbgd oko 12h i već je bio haos u saobraćaju na svakom delu. ono što mene sad tu zanima, ako je već gužva u 12h kao što je u 17h, što je i u 17h? :)) koja su to nova kola što su se spawnovala pa prosto ima dovoljno automobila da u kontinuitetu bude haos 7 sati u danu a ne samo 3 sata kako je inače? 🙂

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, killYg0r said:

Juce u gradu kao zombi apokalipsa, svi nervozni i nadrkani u saobracaju a po prodavnicama kao da sutra ne postoji.

Nadam se da cemo da pocrkamo kao vrsta \o o/

 

Apokalipsa i danas. Danas sam u 12h prvo tek u treci autobus mogao da udjem da nije guzva totalna.... a ono i kretnja kroz Knez Milosa kao da je spic.... Skoro da sam pomislio da sam upao u spic.. kako je u 16-17 ne smem ni da pomislim.... Pre 15h sam se vratio kuci

Edited by qwert00
  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, qwert00 said:

 

Apokalipsa i danas. Danas sam u 12h prvo tek u treci autobus mogao da udjem da nije guzva totalna.... a ono i kretnja kroz Knez Milosa kao da je spic.... Skoro da sam pomislio da sam upao u spic.. kako je u 16-17 ne smem ni da pomislim.... Pre 15h sam se vratio kuci

svaka tebi čast kad ideš autobusom, to je tek avantura ovih dana. ja se već spremio mentalno kad oko 10 budem išao do grada da ću provesti dva sata u prevozu.

10 hours ago, rbds said:

Zbog prirode bolesti najmladji pacijenti praznike moraju da provedu u bolnici, a zbog epidemijskih mera sada već tradicionalno pokloni su stigli kroz prozor.

 

a koje su nam mere? vidim da i dalje ne može u bolnice i to, jel i dalje zbog kovida? mislim, to sad već spada u kategoriju da bi za svaku bolest onda mogli da drže te mere jer ima i grip i kijavica sve to može da bude kobno daleko bilo po pacijente sa ugroženim imunitetom.

 

Link to comment
Share on other sites

Heh, imao sinoć neku bednu temperaturu  od 37 i bole me mišići 😄

Kakve su sad covid simptomi?

 

Još planirao večeras da istreniram :c

Možda i bolje da odem, da se iznojim ko čovek i sutra zdrav 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ne igraj se bre absolute :) jer je zaista kovid mozda.. odmori sad novu godinu taman

 

ps. a navikao sam Laki jer ja ne znam da vozim. Necu sigurno sada u 40+ da ucim :D  Takodje mislim da mi je cesto i lakse u gsp jer barem ne razmisljas o tome stani kreni, pazi da ne udaris nekoga.... pa onda trazi parking i sl :) jedino kad su ovakve guzve da su prepuni autobusi...

Kad zurim onda je tu povremeno i taksi i to je to :) 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, evgeniy said:

sto bi rekla moja pokojna baba car (kad je pricala sa starijim burazerom koji nije imao dozvolu u 25. godini zivota) - "sine, ne spominjes kola niti ti se vozi, da nisi mozda peder? :tf:

hahaha ima tu nečega pazi! 

2 hours ago, qwert00 said:

ps. a navikao sam Laki jer ja ne znam da vozim. Necu sigurno sada u 40+ da ucim 😄 Takodje mislim da mi je cesto i lakse u gsp jer barem ne razmisljas o tome stani kreni, pazi da ne udaris nekoga.... pa onda trazi parking i sl :) jedino kad su ovakve guzve da su prepuni autobusi...

ako mene pitaš nikad nije kasno. doduše to je ona vekovna rasprava šta će mi dozvola kad ne vozim kola itd, lakše u gsp... sve ima svoje, ja sam uvek posmatrao dozvolu kao "za svaki slučaj" čak i ako ne voziš redovno itd, dobro je imati ako neka muka pritera, znati makar osnovno kako se voze kola. 

 

2 hours ago, absolute said:

Heh, imao sinoć neku bednu temperaturu  od 37 i bole me mišići 😄

Kakve su sad covid simptomi?

kolega ima, kod njega je ono nema miris ukus kao sa početka kovida.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Naime, kako se saznaje, restorani će u Mostaru raditi još danas, a ranije je objavljeno kako s radom prestaju poslovnice u Sarajevu, zbog dugovanja za zakup, piše Bljesak.

N1 Sarajevo podseća da je prvi restoran otvoren u Sarajevu 2011. godine, a godinu dana kasnije Mek je stigao i u Mostar.

Razvoj ovog američkog brenda, međutim, nije tekao glatko u BiH. Dok u susednoj Hrvatskoj posluje čak 39 Mekdonalds restorana, a u Srbiji 32, u BiH je u 11 godina otvoreno tek pet objekata: tri u Sarajevu i dva u Mostaru.

Bilo je najavljeno ponovno otvaranje restorana u Banjaluci, navodno u šoping centru Delta Planet, ali je prema medijskim izvještajima, pandemija koronavirusa odložila te planove. Kao moguća nova lokacija za restoran pominjao se i Bihać.

 

Ode i iz Bosne! Odavno nema u MKD. 

Fast food pljedže pobeđuju!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Pa stvarno, debilni mek, nisam jeo xy godina tamo, a ni ne planiram 🙂

 

ja sam se par puta zeznuo u proteklih dve god npr, svaki put kad pojedem tamo kao da sam pojeo kamenje i sutradan se probudim kao da sam lumpovao celu noć (ako jedem uveče).

7 minutes ago, Bliss said:

imaju najbolji wc kad je potrebno da se kulturno istovarite. topla preporuka!

wut? ovo mora da je neki novi mek negde, pošto ovaj na slaviji i još par tih standardnih su uvek imali najgori wc ikad 🙂

Link to comment
Share on other sites

Juce otisao u mek drajv i cekao 6 kola, a iza mene videh jos toliko. Sve sto se zavrsava na "-burger" je opaka prevara vec decenijama. Kosta k'o krstena pljeskavica od 100g, a nema pola njene velicine, dodataka i ukusa. Al zeni se jeo pomfrit. Aj castih je sto je dobila, laknulo mi je.

Bonus, kasirka se napravila luda za kusur od jedne crvene. Niti "izvinite", niti pomisao da je pogresila.  Gledaj koliko ti dajem, droncino sa hendsfrijem i ogavnim "zelite li to u obroku" tikom.

  • Sad 1
  • Thanks (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...