Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

2 hours ago, evgeniy said:

cimah iFix da mi odrade zamenu baterije na MBP 2015, ali nemaju moj model na stanju. je l' postoji jos neko ko je iole korektan i ima povoljne cene?

javljajte se macfagovi, znam da vas ima!

ima istyle! 🙂

tj. zapravo nemaju više ni oni servis, sad im je servis macola.

ali probaj ove - https://www.pcbgservis.com/ ja sam kod njih radio par puta neke mekove.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Csb incoming...pre pola sata krecu u celoj zgradi da piste neki alarmi, ja mislio prvo protivpozarna vezba kao sto je bila jednom...kad pogledah piste mobilni telefoni i poruka, test vezba za opasnost u celoj nemackoj, nema opasnosti ovo je samo vezba...rece mi kolega posle da su najavili pre par dana na TVu, ocigledno se stvarno usrali od Rusa heh

  • Haha (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sorry bro, Xiaomi и опрема за нас са јефтинијим улазницама само. Иначе, ЦАРПАС! То је џукац, а не она мала говна што сви гаје сад.

Устао у 6, дао крв као Тзар, добио 2 слободна дана и спојио са викендом. Седим у пиџами, вуненим чарапама и пикам нешто.

 

\o

o/

  • Like +1 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Csb incoming...pre pola sata krecu u celoj zgradi da piste neki alarmi, ja mislio prvo protivpozarna vezba kao sto je bila jednom...kad pogledah piste mobilni telefoni i poruka, test vezba za opasnost u celoj nemackoj, nema opasnosti ovo je samo vezba...rece mi kolega posle da su najavili pre par dana na TVu, ocigledno se stvarno usrali od Rusa heh

meni to jednom izašlo dok sam bio u Ameriku, nije baš prijatan osećaj čak i kad je test.

Link to comment
Share on other sites

Da se vratimo na temu popisa, nemci kreću sa "kartom šanse"

Quote

 

. Најгласнија у истицању тог проблема је Немачка, зато најављује нови систем усељавања – "карте шанси". Неће бити потребна ни диплома ни познавање језика то у најкраћем предвиђа предлог новог закона који би требало да ступи на снагу следеће године. 

Међутим, сам начин који је Немачка уредила каже да више не мора немачки послодавац да посебно докаже да нема радне снаге довољно, већ ће бити довољно да неко ко конкурише да се запосли у Немачкој има доказ да је квалификован, довољно познаје немачки језик, моћи ће врло брзо - у року од две до три недеље да конкурише и да добије одговор

 

Do 2035 će nemačkoj faliti 7 miliona radnika ako ne krene masovno da zapošljava nove, a uz ove olakšice neće biti teško.

Praktično svako će biti kvalifikovan od vozača i radnika na građevini do LEKARA I AJTIJEVACA naravno.

Tako da ono, tih 7 milki će jednim delom iz naših zemalja, ali ok, doći će i iz ostatka EU, dok ne krenu ovi iz indije i pakistana.

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Dule_smor said:

Ai izgleda da ce da ipak dozvole dvojno drzavljanstvo, prica se tako!

državljanstvo je jedna stvar, druga je kad imaš neku zemlju pa iz nje zapali 30% ljudi da radi negde preko 🙂 

i naravno tih 30% više dođe tamo negde.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Zwerko said:

Još je ovo godinama daleko, ali može biti značajno makar za našeg životnog veka

 

ovo će da bude kao vakcina za covid, sad kad je krenula skupa struja i gas i nafta, ima da ubace u petu brzinu sa svim ovim eksperimentima i istraživanjima.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, manson said:

Pojma nisam imao da i kod nas ima onih žurku za otkrivanje pola deteta 🙂 neki balon, pinjata, šta li je, onda to roditelji probuše i ako ispadnu plave konfete dečak je, ako su roze devojčica 🙂 video pre neki dan slike, kolega doneo 🙂  šta reći...

cekaj samo da otkrijes srbe-govna koji prihvate svako govno koje dodje sa zapada

jebem li im majku drugosrbijansku

slava putinu

SMRT ZAPADU

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Zwerko said:

Pa to valjda ima neki insajder kome je doktor rekao pa naruči odgovarajuću pinjatu? 🙂

Skriveni drugosrbijanac nazadni...nece pol valjda na rodjenju da se utvrdjuje...pinjata kad kaze - rekla je !!!!11

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...