Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

11 hours ago, kozurik said:

Ali zato vazduh odmah ko bombonica Čučković

On 11/6/2022 at 6:54 PM, Zwerko said:

ko ovom čoveku i dalje daje da uopšte piše neke izjave, brate stavite ga negde na neku poziciju da uzima te pare koje treba da uzima i neka ćuti, a ne ovako da se eksponira 🙂

23 minutes ago, absolute said:

Nema bolje od karavana. Sve zavrsava.

Ove izvikane igracke sto sluze za dzekiranje ne bi u zivotu pogledao, ne kupio 😄

samo kada bi ih nekada dizajnirali tako da krenu od karavana u startu a ne da uzmu obični sedan i onda mu samo docrtaju dupe, pa kako ispadne ispalo je!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

ko ovom čoveku i dalje daje da uopšte piše neke izjave, brate stavite ga negde na neku poziciju da uzima te pare koje treba da uzima i neka ćuti, a ne ovako da se eksponira 🙂

samo kada bi ih nekada dizajnirali tako da krenu od karavana u startu a ne da uzmu obični sedan i onda mu samo docrtaju dupe, pa kako ispadne ispalo je!

 

menue.jpg

 

🤠

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

na primer "moja" generacija honde accord u karavan verziji

cekaj bre, ja sam ti odgovorio na deo "kad bi ih od starta dizajnirali kao karavane a ne da uzmu sedan pa dodaju dupe" , a ti sad pominjes hondu accord i sta je ok od audija itd - who was phone?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, togFU said:

cekaj bre, ja sam ti odgovorio na deo "kad bi ih od starta dizajnirali kao karavane a ne da uzmu sedan pa dodaju dupe" , a ti sad pominjes hondu accord i sta je ok od audija itd - who was phone?

ah sori, ti si ovo gore naveo kao primer dobro dizajniranog karavana :))

moja loša što bi rekli!

10 hours ago, mohr said:

Odlicna stvar jer uvek imas tople vode ali kad nestane struja, mozes da ga duvas samo ili hladnom vodom 🙂

sad kad razmislim svi koji imaju protočne ih mahom drže na sudoperi, retko ko znam da ima u kupatilu. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Lucky said:

au al' te ne razumem :)) ajmo ovako - jel se tebi dopada taj karavan koji si linkovao ili ne? :))

ovako:

1. ti napišeš: "samo kada bi ih nekada dizajnirali tako da krenu od karavana u startu a ne da uzmu obični sedan i onda mu samo docrtaju dupe"
2. ja okačim sliku R klase koja je tako dizajnirana - znači ne postoji R klasa sedan, dizajnirana je kao karavan od starta
3. Lucy: "aha, ti si to naveo kao primer dobro dizajniranog karavana"
4. Ja: "da, po tvojim kriterijumima (iz tačke 1)"

jel jasno sad? :))

dakle nebitno je da li se meni R klasa dopada ili ne, samo sam okačio jer je to jedini model za koji ja znam da je "dizajniran kao karavan u startu".

Inače ima i lepih karavana koju su nastali od sedan verzije, audi modeli koje ste već pominjali, mercedesi malo stariji oni, volvo, pa čak i passat : DDD

 

@voodoo_
Problem je što, za razliku od velikih bojlera, ovakvu česmu može da nabavi svaki Đura (namerno malo da promenim Peru) iz Kine i da bez ikakvih papira prodaje iz svoje sobe preko kupujemprodajem. Ljudi misle kao uštedeće pa se zajebu i kupe kod Đure.
Problem kod ovih uređaja nastaje kad se iz nekog razloga prekine dotok vode a grejač i dalje radi ako je česma "odvrnuta" (npr. zimi ako neko instalira u garažu pa zamrzne cev). Naravno onda dolazi do pregrevanja je grejač radi "u mestu"(nema vode koju će da greje). To bi bilo kao kad bi uključio običan bojler da radi prazan, posle nekog vremena bi verovatno i eksplodirao, jer bi zagrevao vazduh.
Ovo se rešava ugradnjom senzora koji detektuje protok vode, koji dakle automatski isključuje grejač kad registruje da nema protoka vode.
Kod Đura modela verovatno nema ni senzora, niti su odrađeni svi potrebni testovi itd...

Edited by togFU
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, togFU said:

dakle nebitno je da li se meni R klasa dopada ili ne, samo sam okačio jer je to jedini model za koji ja znam da je "dizajniran kao karavan u startu".

 

all clear, apsolutno te nisam skapirao isprva. hvala!

38 minutes ago, togFU said:

@voodoo_
Problem je što, za razliku od velikih bojlera, ovakvu česmu može da nabavi svaki Đura (namerno malo da promenim Peru) iz Kine i da bez ikakvih papira prodaje iz svoje sobe preko kupujemprodajem. Ljudi misle kao uštedeće pa se zajebu i kupe kod Đure.
Problem kod ovih uređaja nastaje kad se iz nekog razloga prekine dotok vode a grejač i dalje radi ako je česma "odvrnuta" (npr. zimi ako neko instalira u garažu pa zamrzne cev). Naravno onda dolazi do pregrevanja je grejač radi "u mestu"(nema vode koju će da greje). To bi bilo kao kad bi uključio običan bojler da radi prazan, posle nekog vremena bi verovatno i eksplodirao, jer bi zagrevao vazduh.
Ovo se rešava ugradnjom senzora koji detektuje protok vode, koji dakle automatski isključuje grejač kad registruje da nema protoka vode.
Kod Đura modela verovatno nema ni senzora, niti su odrađeni svi potrebni testovi itd...

sad samo treba da neko ode i proveri da li u portfoliju togfuove firme ima ovog proizvoda! ako ima, još jedan dobar pokušaj da nam zavaljaš svoj produkt lozo, provalili smo te!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, togFU said:


2. ja okačim sliTo bi bilo kao kad bi uključio običan bojler da radi prazan, posle nekog vremena bi verovatno i eksplodirao, jer bi zagrevao vazduh.
 

kakav samar termodinamici

 

  • Haha (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...