Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, Neptune said:

u US manufakturi su zaustavljali pogon na 15 minuta valjda da bi ljudi pili kafu. evo pa ko hoce nek poslusa

 

inČrsting

3 hours ago, mohr said:

Ma jok, jednostavno sam sladokusac i mogu da pijem tursku iskljucivo sa mlekom ali preskacem u 99 % slucaja.

to se kod nas zove bela kafa i pili smo je tokom osnovne škole! :)) i sad kad razmislim, pili smo kafu u osnovnoj školi, vrh :)))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mohr said:

Krups dolce gusto mi zavrsava posao i to je to, moze i 3 u 1 rich aroma one kesice :))

joj 🙂 jel jedva čekaš i jesen da starbaks lansira pampkin spajs late? :))

8 hours ago, togFU said:

Ja jesam elitista - pripadam retkoj grupi ljudi koji... NE PIJU KAFU 😮 😮 😮

 

testirao sam par puta ... ima tu neki ono "sindrom skidanja sa nečega" ne mogu da kažem, ali nije toliko teško. nisam primetio da mi nešto kafa zapravo pomaže oko budnosti ili koncentracije, ali prosto gotivim ukus kafe, ta gorčina i to, šta ga znam. A pošto ne pijem sokove i to, onda kao eto, nešto da ne bude baš voda 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Lucky said:

u mom slučaju, prva 2 do 3 dana hoće da boli glava npr, ali posle toga nije neki problem 🙂

Mene boli kad ne popijem 2 ili 3 sata (omashim termin)...a pijem dve dnevno...oko 8 ujutru i oko 1 popodne...kad omashim jednu od te dve posle dva sata krece pakao :c

Jeste droga...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Mene boli kad ne popijem 2 ili 3 sata (omashim termin)...a pijem dve dnevno...oko 8 ujutru i oko 1 popodne...kad omashim jednu od te dve posle dva sata krece pakao :c

Jeste droga...

ja sam uspešno i bez većih posledica izbacio tu jutarnju - voleo sam da popijem espreso to 8-9 ujutru itd i onda rek'o ma jok, i sad generalno prvu kafu popijem oko 11-12h npr. evo već jedno 6 meseci npr.

Link to comment
Share on other sites

bukvalno ne znam na šta misliš, na pampkin spajs late?

pa to ti je piće koje starbaks lansira uvek na jesen i koje piju bele amerikanke plavih kosa i UGGs patofni na nogama 🙂 

Nekakvo slatko bljuv piće sa ukusom cimeta i bundeve i tone šećera gde se naravno kafa ni ne oseća 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mohr said:

Nikad cuo iskreno, bundeva jbt, nisam znao jel me lozis ili si ozbiljan, volim da ima primese mleka/cokolade i tog tipa, ovo sto ti pominjes mi ne deluje kao stvarnost 🙂

hahah, pa pun je internet tih fora, npr:

8617a5d7f802db62738124a0.jpg

last-pumpkin-spice.jpg

pumpinkin2.JPG

ali ako voliš mleko/čokoladu/karamelu i naravno šećer u kafi, onda ovo nije toliko grdno, nije to baš bundeva sa mlekom 🙂 više je standardna "bela kafa" / "late" zovi ga kako hoćeš, gde se najviše oseća cimet kao dodatak i to nešto malo "pumpkina".

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2021 at 8:17 AM, voodoo_ said:

Treba samo rmbati dok se ne razboliš i ne crkneš!

Jel to ulazi u statistiku korone? 😂

Što se tiče glavobolje na poslu obavezno imam ako ne popijem jutarnju kafu. Mislim da ima i udela divna centralna ventilacija. Kod kuće nemam tih problema, ali sam počela da pijem jutarnju kada ustanem. 

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...