Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

3 hours ago, f4ts0 said:

Inicijalna tzar bomba je, kaže legenda, trebalo da ima 100mt, ali, opet kaže legenda, proračunali su da bi njena eksplozija pomerila zemlju iz orbite, pa je testirana 50mt verzija.

Uglavnom, ima da se nadje i na tjubu "trinity and beyond" film o atomkama. Mene fasciniraju

Moze i ta verzija od 100mt da se isporba, pobije oko 20 miliona kad se detonira nad gradovima sa najvecom gustinom naseljenosti...a jel ste probali ovu 3d verziju sajta, mrzi me da skidam plugin...ps, splitujte ako smaramo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, bolkonski said:

@absolute

De si Nemke! Šta kaže žena? Kakva je knjiga?

Odusevljena je....oce da ide na promociju u utorak :DDDDDD

Zena Markova je njena koleginica sa posla...pa joj otud i knjiga....mada i dalje ne mogu da se setim da li znam Marka :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

hmmm... no.

radi se o arhaičnom engleskom prevodu "Bhagavad Gita", indijskog sanskrita, citiranom od strane Openhajmera po detonaciji Triniti bombe.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Hrabro drugovi, moto za ovaj usrani dan i nedelju je "i ovo će proći".

A onda najpre predivno putovanje autobusom do Crne More, tek koliko da se ubacim u mindset "letovanja" u šupku sveta, a zatim očaravajućih 12-14 dana u naselju pod opsadom lokalnih kontroverznih biznismena uortačenih sa šiptarskim krimosima, okružen biodiverzitetom random "fuck you got mine" govnara i sociopata u komšiluku. Onaj ko je rekao "More je zdravlje za celu godinu" treba da u kom god afterlife-u zauvek jede kofu govana... I hate the sea and everything in it.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

a ni kruko nije stigao da pošalje motivacionu poruku za danas :c

Čovek koji radi je srećan čovek, zaludan čovek je bedan čovek.

Bendžamin Frenklin

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se "prespavao" jer sam se sinoć komirao, pa mi nije dobro. 

A onda sam bio u banci pa me tamo smarala kako "moram da imam onu plastičnu karticu" iako mi je nisu tražili u istoj toj banci otkad imam račun, znači jedno 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, voodoo_ said:

Pa što u CG kuku mene

Je l se toliko nema za Halkidiki? :D

Ja ne pravim razliku, mrzim svaki pesak/šljunak/stenu, slanu vodu i sunce podjednako, a ženini imaju kuću dole. Za to gde se ide na letovanje se pitam koliko i Drale za pločice

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Lucky said:

Ja sam se "prespavao" jer sam se sinoć komirao, pa mi nije dobro. 

A onda sam bio u banci pa me tamo smarala kako "moram da imam onu plastičnu karticu" iako mi je nisu tražili u istoj toj banci otkad imam račun, znači jedno 10 godina.

Apsolutna budalaština, za sve je lična karta dovoljna, samo krava mora više da klikće

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nickwood said:

Apsolutna budalaština, za sve je lična karta dovoljna, samo krava mora više da klikće

1. Bila je krava u bukvalnom smislu te reči.

2. Izgleda da je došla sa nekog odmora ili ne znam čega jer je za sve živo pitala koleginice levo i desno od nje.

3. Deset puta je brojala pare jer je jednu novčanicu izbacivao brojač dok nije skapirala da je savijena i onda kao "aha, to je HEHEHEHE"

4. I onda je pitala mene za tu karticu pa koleginicu i koleginica "da, da, morate to da imate" i ja kažem da mi niko nikad nije tražio "to je procedura, to što nisu tražili je njihov propust, potrebna je zbog potpisa".

5. I onda kad sam podizao pare isto "ajao, sad podižete a i dalje nemate karticu, pa kako, to je zbog sigurnosti jer sutra možete da dođete i kažete ovo nije moj potpis" (?!?) pa je tražila tamo negde deponovane potpise ... nemam pojma.

Ja se mislim, brate.

Mislim, tl: dr verzija je da sam ja uplatio i podigao pare na kraju, nisu pravile previše problema - ali kao "progledale su mi kroz prste".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...