Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mozda im je to kao specijalitet pa prave hajp. Recimo u receptu moras dan ranije da se najavis ako oces velington biftek, i onda samim tim ljudi tripuju da je to nesto extra, i onda jedu vise :)

Meni je isto OK tako se najaviti, posebno ako su gazde/konobari ok, onako prisna atmosfera :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

problem mi je da "najavljujem restoranu" prostu komadinu mesa koju u svakoj kafančuri dobijem za najviše pola sata u svako doba dana.

pitajte peru da li u frankfurtu možda mora da najavi kolenicu

Edited by kruko
  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

slatki ste kad tako seruckate, a veze niđe

a čekaj, sad bez šale, šta je tebi ovde konkretno problem? koja je alternativa "najavi" sa strane restorana?

алтернатива је да те знају у ресторану, онда ће неки рендом да не добије коленицу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

problem mi je da "najavljujem restoranu" prostu komadinu mesa koju u svakoj kafančuri dobijem za najviše pola sata u svako doba dana.

pitajte peru da li u frankfurtu možda mora da najavi kolenicu

ok, ima smisla, možda jednostavno nisu ugradili u cenu "bačene" kolenice ili ne žele da ostavljaju za sutra pa je samo podgreju pa daju sledećem, što je opet na svoju stranu bezveze da urade.

Link to comment
Share on other sites

poenta sa najavljivanjem za kolenicu (ili bilo koji "specijalitet") je da restoran na taj nacin obelodanjuje da je bas taj komad mesa kod njega ekskluziva a za ekskluzivu se cekkah. 

I to je ok ako je stvarno ta ekskluzivvah dobra.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa nije, ali na ovu foru ispada da jeste :)

I onda kad odes i jedes, ako nije bas bas škr, pomislićeš "ah ova ekskluzivvah je vrijedela mog novca i vremena, i are succes story" i onda ćeš opet doći i preporučiti mesto. Restoranska psihomafija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

problem mi je da "najavljujem restoranu" prostu komadinu mesa koju u svakoj kafančuri dobijem za najviše pola sata u svako doba dana.

pitajte peru da li u frankfurtu možda mora da najavi kolenicu

ne mora, ali je još nisam jeo :( Hteo pre neki dan, ali mi ponudili neki srneći gulaš, i bio sam slab :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ima onih REVERSE GIF sajtova, samo je frka što je ceo gif od levog kraja frejma, do desnog i nazad - tako da bi KONTRA gif opet išao sa kraja LEVOG frejma (jer se tu završio prvi gif) do desne ivice i nazad.

inb4ovali su te :(

 

(ako nekome (igoru, recimo) i dalje nije jasno 1-2-1 -> 1-2-1)

ALI

Kada bi se gif FLIPOVAO, onda je već to druga čujujpjppijouoipjirpi.

DnH5bo9.gif

[roflmao]

Najcrnje je što sam hteo da napišem da uopšte ne mogu da pročitam šta to pobogu pišete 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jel u Ušću ima neka posebno dobra sala ili je sve jedno gde se gleda? Ranije sam uglavnom gledao filmove posle hajpa i sa ne tako puno termina pa sada ne znam da li ću se zajebati ako odem u bilo koju salu. :)

Idi tamo u topic o Star Warsu imaš Koletovo pojašnjenje sala u domaćim bioskopima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...