Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja od usb u kolima, iako slušam, odlepljujem. Nekako shuffle nikad ne radi posao kako treba, često nabode skoro puštenu pesmu, generalno me iritira sve to, a plus mi je pakao da pravim taj usb sa muzikom. Tako da rahmetli kvalitetne radio stanice ftw

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ja sam slusao b92, jebiga navika, ali stvarno bivali su sve gori i gori. 

Sada ova laguna kao vadi nekako prosek, u principu su skroz ok. Meni je najneprijatnije kada se vozim sa baticom taksistom onako nagruvanim i onda se on smeje na kontrakviz, pa i ja onako hehehe hehehe da ne bi dobio lakat po nosu.

Sad slusam lagunu u busu, pomaze da ne obracam paznju na gomile fremena oko mene

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/predsednik-nuns-a-ljut-zbog-raspodele-novca-krzici-platili-studio-b-530000-a-iz-budzeta-sad-dobili-240000-evra-clanak-2052851

KRDŽIĆEVI MEDIJI

Hit FM    2.000.000* (konkurs Grada Beograda)

Radio Karolina 2.000.000 (konkurs Grada Beograda)

Studio B    23.000.000 (konkurs Grada Beograda)

TDI radio    874.944 (konkurs Ministarstva kulture)

Radio Jat    875.000  (konkurs Ministarstva kulture)

UKUPNO: 28.749.944

*sume su u dinarima

- Kad se sve sabere, ispada da je porodica Krdžić na raznim konkursima povratila znatan deo novca koji je dala za kupovinu Studija B. Sada možemo da imamo jasnu predstavu u kakvim su odnosima porodica Krdžić i aktuelna vlast. Naravno, to je i odgovor na pitanje zašto Studio B ne menja uređivačku politiku, već je i zaoštrava u smislu sve veće podrške vlasti - kaže za Kurir Vukašin Obradović, predsednik NUNS.

Link to comment
Share on other sites

sad u briselu imaš uber, a u uberu ako nemaš izbačen konektor da pustiš svoju muziku sa telefona, apu koji vozi mora da te posluša kad tražiš da pojača klimu ili promeni stanicu da mu ne bi dao jednu zvezdicu u review-u.

ja sam često prinuđen da po ceo dan slušam karolinu i slične na poslu, i to je totalni horor. po tri puta čuješ istu njanjavu shit radio friendly pesmu.

Link to comment
Share on other sites

+1 za Slovo ljubve, sabija radio.

Samo to slušam u špicu od 17h.

Jedino je bedak što ponavaljaju neke songove, ima ona o Jovanu Krstitelju koja baš ide često, a dugo traje.

U jutarnjem je light varijanta, ima i pop pesama protiv abortusa i sl.

U uveče kad tražim parking po kraju ume da se zabode neko dobro predavanje.

Pre neki dan je arhimandrit Jovan iz manastira Crna reka pričao o Bogorodici, pa je na kraju rekao da ne može hrišćanstvo da se primenjuje kako hoćeš i ne može da se tokom posta jede prase, jer citiram "onda nisi bogoljubac, nego svinjoljubac"!

prvi red I was like "ok", onda je usledio drugi koji je podigao pokoji eyebrow ali već od trećeg reda je bilo jasno da je u pitanju tipični paja post.

Link to comment
Share on other sites

Uvek pomalo strepim da li će Van Gog biti za novaka na trgu da svira, sumnje su odagnane, tu su jubilarni dvadeseti put za redom. A tu su i lepa brena i stiven sigal :)

Stiven Sigal sa bendom i Lepa Brena nastupiće u novogodišnjoj noći ispred Skupštine, a dan kasnije će tu biti Svetlana Ražnatović, najavile su gradske vlasti.

"Na bini ispred Doma Narodne skupštine organizovaćemo četiri koncerta. U utorak, 29. decembra Beograđani i naši gosti imaće priliku da uživaju u koncertu grupe Miligram, a u sredu 30. decembra nastupiće grupa Van Gog i Željko Joksimović", rekao je Vesić, predsednik Odbora za proslavu Nove godine u Beogradu

Link to comment
Share on other sites

nikako da odem u taj patlidžan, verovatno zato što je u toj buđavoj ulici.

To je inače ulica poznata po broju frizerskih salona - čak je u jednom trenutku bio i prilog na televiziji o tome :) A pored toga jeste malo buđ, pošto je uzbrdica, nije pregledna i tako to ... no, back to Patlidžan, kolači im nisu ništa spec, rebarca i kolenica su stvarno dobri, imaju kul izbor vina - samo za kolenicu je dobro da se čovek najavi jer se dugo kuva a oni stavljaju samo nekoliko dnevno, pa ako si siguran da ćeš ići pozoveš i "poručiš" pa oni stave više.

Link to comment
Share on other sites

nikako da odem u taj patlidžan, verovatno zato što je u toj buđavoj ulici.

To je inače ulica poznata po broju frizerskih salona - čak je u jednom trenutku bio i prilog na televiziji o tome :) A pored toga jeste malo buđ, pošto je uzbrdica, nije pregledna i tako to ... no, back to Patlidžan, kolači im nisu ništa spec, rebarca i kolenica su stvarno dobri, imaju kul izbor vina - samo za kolenicu je dobro da se čovek najavi jer se dugo kuva a oni stavljaju samo nekoliko dnevno, pa ako si siguran da ćeš ići pozoveš i "poručiš" pa oni stave više.

jel treba možda da najavim i šta ću da pijem? ajde bre molim te

što si prek, ne kradi mi pos'o!

Kolenica se kuva preko 4h a restoran nije "protočan" kao Hercegovina. Standardno oni to imaju u ponudi al' moš' se desi da im nestane, glupo bi bilo da se "nameračiš" na kolenicu, dođeš a ono nema (a ne može ni brzo da se spremi).

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

nikako da odem u taj patlidžan, verovatno zato što je u toj buđavoj ulici.

To je inače ulica poznata po broju frizerskih salona - čak je u jednom trenutku bio i prilog na televiziji o tome :) A pored toga jeste malo buđ, pošto je uzbrdica, nije pregledna i tako to ... no, back to Patlidžan, kolači im nisu ništa spec, rebarca i kolenica su stvarno dobri, imaju kul izbor vina - samo za kolenicu je dobro da se čovek najavi jer se dugo kuva a oni stavljaju samo nekoliko dnevno, pa ako si siguran da ćeš ići pozoveš i "poručiš" pa oni stave više.

jel treba možda da najavim i šta ću da pijem? ajde bre molim te

potpuno normalna stvar da se restoranu unapred najavi jelo koje ima komplikovan/dug proces proizvodnje, ne znam šta se čudiš toliko... sigurno svaki dan imaju spremnih 4-5 porcija te kolenice (koja se po svoj prilici sprema u su vidu pa finišira ispod haube ili kako već) a ako hoćeš da budeš siguran da ćeš moći da je naručiš, najnormalnija je stvar da prvo okreneš.

i generalno je pametno pozvati restoran pre dolaska, makar i pola sata, ako ni zbog čeg drugog a ono da ne ode konobar na pauzu minut pre nego što uđeš sa još četvoro ljudi...

toliko za danas, a u sledećoj epizodi: čemu služi koji nož i zašto treba staviti salvetu u krilo iako nismo deca

Link to comment
Share on other sites

nikako da odem u taj patlidžan, verovatno zato što je u toj buđavoj ulici.

To je inače ulica poznata po broju frizerskih salona - čak je u jednom trenutku bio i prilog na televiziji o tome :) A pored toga jeste malo buđ, pošto je uzbrdica, nije pregledna i tako to ... no, back to Patlidžan, kolači im nisu ništa spec, rebarca i kolenica su stvarno dobri, imaju kul izbor vina - samo za kolenicu je dobro da se čovek najavi jer se dugo kuva a oni stavljaju samo nekoliko dnevno, pa ako si siguran da ćeš ići pozoveš i "poručiš" pa oni stave više.

jel treba možda da najavim i šta ću da pijem? ajde bre molim te

potpuno normalna stvar da se restoranu unapred najavi jelo koje ima komplikovan/dug proces proizvodnje, ne znam šta se čudiš toliko... sigurno svaki dan imaju spremnih 4-5 porcija te kolenice (koja se po svoj prilici sprema u su vidu pa finišira ispod haube ili kako već) a ako hoćeš da budeš siguran da ćeš moći da je naručiš, najnormalnija je stvar da prvo okreneš.

i generalno je pametno pozvati restoran pre dolaska, makar i pola sata, ako ni zbog čeg drugog a ono da ne ode konobar na pauzu minut pre nego što uđeš sa još četvoro ljudi...

toliko za danas, a u sledećoj epizodi: čemu služi koji nož i zašto treba staviti salvetu u krilo iako nismo deca

koliko si se nasrao, nema cenu. pričamo o jebenoj kolenici za jednu osobu, a ne o jagnjetini ispod sača za dvanaestoro

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...