Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

23 hours ago, f4ts0 said:

Ajmo dobrotvorni prilog za rur da se skupi za novu zastavu :D

image-0-02-05-76205e13009bf07d6988eb2e76

Screen%20Shot%202016-10-02%20at%2018.56.

Razmišljali smo o tome, ali prvih par puta je bio "blam" a sad je nekako štos!

32 minutes ago, togFU said:

ili još ekonomičniji apgrejd, samo parče platna na kome je "rs" da se zašije preko "yu" i to je to!

ali onako da se vidi da je "patch" kao na iscepanim pantalonama u crtanim filmovima - recimo neki na tufne.

 

Link to comment
Share on other sites

Pre par dana je poginuo jako dobar drugar, momak iz mog sela, u Americi (verovatno ste videli, bilo je u svim novinama), a na svim sajtovima idioti se utrkuju ko ce vise da ga pljuje zato sto je otisao iz Srbije, ili zasto je ostao da zivi tamo kad mu je istekla work and travel viza, itd... 

Jebem ti zivot, i sve...

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa grejanjem stvarno nema smisla - ljudi se smrzavaju a grejanje ništa, najjače mi je ovo kao "evo uskoro kreće, evo idemo samo što nismo" i tako će iz dana u dan sve do 15. oktobra kada bi inače trebalo da počnu da greju. Mislio sam da je Parking Servis najveća firma za krađu para, ali Toplane/grejanje/infostan ipak izbijaju na prvo mesto.

Link to comment
Share on other sites

E sad, ovde stalno IMA grejanja jebem ih malo, cim malo zaladi zena odvrce radijatore kao da serem pare. Samo idem i zavrcem, ona ide i odvrce. Beba slinava, pa sta ako je, ojacace

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dule_smor said:

Meni je smesno sto se na vestima prica kako eto u beogradu nema grejanja iako su niske temperature, a za ostatak srbije kao da nema veze...i ranije je to bilo, kad su ledeni dani bg se greje 24h, a nas ostale ko jebe...jbga, zna se gde ima navise glasaca

Eh sad i ti - prilog koji sam gledao baš je obuhvatio više gradova u Srbiji, od kojih je jedan Beograd :)

15 minutes ago, f4ts0 said:

E sad, ovde stalno IMA grejanja jebem ih malo, cim malo zaladi zena odvrce radijatore kao da serem pare. Samo idem i zavrcem, ona ide i odvrce. Beba slinava, pa sta ako je, ojacace

kad na tom zapadu broje koliko si potrošio. ovde je fino - ako ti loše radi grejanje, ali i ako ti je kao u sauni - isto plaćaš!

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne znam baš šta se bunite tipa poslednjih 30ak godina koliko ja znam, a verovatno i više, grejna sezona u Srbiji počinje od 15. oktobra. Plus ima valjda varijanta da uključe mimo toga ako je temperatura par dana zaredom ispod 12c, a mislim da je samo jedan ili dva bila nocu ispod te vrednosti, nije sad ono baš pakao neki da je bilo -15 :) 

Inače meni je fascinantno da je Grand kafa krenula u novogodišnju nagradnu igru sa sve deda mrazovima 1. oktobra, pa jebote :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lucky said:

kad na tom zapadu broje koliko si potrošio. ovde je fino - ako ti loše radi grejanje, ali i ako ti je kao u sauni - isto plaćaš!

Ja zapravo na gajbi imamo ono gde ti kao mere po potrošnji i kod nas i apsolutno nema nikakve razlike u računu zavrtao radijator ili ne, oni to sračunaju od oka što bi se reklo :) Jedino što je dobra fora što preko leta ne plaćam grejanje nego samo neko održavanje fazon oko 1.000 din. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nije tacno.

Ja dobijam od firme koja nam je ugradila kaloriometre tacnu potrosnjum i svaki mesec je razlicito i poklapa se apsolutno sa tim koliko sam trosio.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobijam ja isto na računu pozadi kao štaro koliko sam potrošio, s tim da ide dva meseca unazad i da je razlika kad sam zavrnuo radijatore skroz i kad sam ih skroz odvrnuo bila nešto tipa manje od 10%. S tim da je moguće da je različita firma koja je ugrađivala ili koja očitava, to već ne znam da li ima veze. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Doca said:

kod mene u firmi na banovom brdu greju a u stanu na banovom brdu ne greju. who was phone?

ista situacija, ali tako je svake godine - kad krene sezona bukvalno u firmi kasni 2-3 dana da počne grejanje u odnosu na kuću. samo nije brdo nego vračar.

3 hours ago, Zwerko said:

Plus ima valjda varijanta da uključe mimo toga ako je temperatura par dana zaredom ispod 12c, a mislim da je samo jedan ili dva bila nocu ispod te vrednosti, nije sad ono baš pakao neki da je bilo -15 :) 

to i jeste čitav problem ove godine - jer je bilo 'ladno i u septembru a i sad ovih nekoliko dana, jutarnja bude oko 2-3 stepena ali pošto je dnevna 13 onda nema grejanja. 2-3 stepena ujutru nije nimalo prijatno :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Dobijam ja isto na računu pozadi kao štaro koliko sam potrošio, s tim da ide dva meseca unazad i da je razlika kad sam zavrnuo radijatore skroz i kad sam ih skroz odvrnuo bila nešto tipa manje od 10%. S tim da je moguće da je različita firma koja je ugrađivala ili koja očitava, to već ne znam da li ima veze. 

Treba da zavrneš ventil kod kalorimetra za tvoju gajbu da bi bilo 0

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Mogu i da pretesterisem cevi :) Bas sam hteo da napravim to poredjenje kao koliko ustedim kad bi zavrnuo radijatore i na kraju mi je toliko bila mizerna usteda da sam zakljucio da nema potrebe cimati se. Ne kazem kod Igora je mozda drugacije, moj slucaj govori da se ne isplati. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...