Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

3 minutes ago, Majstor bora said:

Kao nema se para a kupuje se u univerexportu :D

Inace kad smo vec kod univerexporta imaju kikkoman soja sos i to 2 vrste :)

Ima univerexport i u nemačkoj?

  • Upvote (+1) 2

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Lucky said:

ne razumem, univerexport je kao "fensi" prodavnica? koliko sam video, na nivou su ostalih ako ne i povoljniji.

Realno imaju solidnu ponudu i nisu jeftini. DIS je daleko jeftiniji zatim Roda etc... Meni deluje da je na nivou super vera sa cenama ili bar ove stvari koje sam ja tamo kupovao su skuplje nego na primer u DISu.

Link to comment
Share on other sites

ajde da se javim kao strucnjak :D neki artikli su jeftiniji u jednom hiperu, drugi u drugom, sve zavisi sta su ki akaunti izboksovali I dogovorili, kakvi su ugovori itd. a neretko se cene razlikuju I u okviru samog lanca od objekta do objekta, zavisno od tipa objekta, lokacije itd. I meni se cinilo kad sam bila po terenu da je univer najjeftiniji, ali je dosta to bilo za no nejm marke. Onda  DIS na autoputu je za neke artikle imao bruka dobre cene, onda Roda FOB...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

mene živo zanima kako je došlo do toga da Lucky nije uputio korisnika Bliss na UPT, štaviše odogovorio je na njegov post tako da diskusija zapravo može da se nastavi, ovde, na topicu pričajte :o

nikada nećete pogoditi šta se onda dogodilo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...