Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, mncu said:

:)))))

druze, tebi inteligencija nije bas jaca strana?

ne znam je l bio trol il ne, ali ako nije onda stvarno. ja imam preko trideset, cesto slusam judase, maidene, a i metaliku kad sam raspolozen. ako to znaci da sam mentol onda ok poz :)

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Just now, Neptune said:

ne znam je l bio trol il ne, ali ako nije onda stvarno. ja imam preko trideset, cesto slusam judase, maidene, a i metaliku kad sam raspolozen. ako to znaci da sam mentol onda ok poz :)

trol, da malo zezam ove matore metalike s foruma. slusala sam i ja ranije, sad tu i tamo osvezim pamcenje

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zwerko said:

Da, ali su tu bile neke rokade, ranije je tu bio Prvi osnovni sud a sad je on valjda u Palati pravde ili na NBGD, jebemliga, a ovde je sad Prekrsajni. Cak i kad kucas na Google pretragu izlazi Prvi osnovni sud Ustanička 14 što je sad adresa prekršajnog suda tako da sam 99% siguran da je to to. 

Hvala :)

Vidim da je parking mesto jača strana ustaničke, najbolje da skočim padobranom tamo 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da mohr piše sam sebi a ono mncu, pa rek'o šta se ovaj dobacuje sa sobom :))

1 hour ago, kruko said:

Hvala :)

Vidim da je parking mesto jača strana ustaničke, najbolje da skočim padobranom tamo 

Imaš paralelno sa Ustaničkom negde u liniji sa zgradom beomedicine jedan parking među zgradom ali i jedan na ulici iznad, tu uvek ima mesta, samo prođeš kroz zgrade i ispred suda si.

malo je nezgodno jer moraš okolo, iz Ustaničke u Kruševačku i odmah prva levo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mncu said:

nisam, objasni mi

Glupo je da sad objasnjavam ako nisi skapirala, a ako ipak jesi carski :)

Bas je dobra fora

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ugurao sam se negde, džabe sam išao, odma' me poslali u Rakovicu na "sporazum". 50 evra poz!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Za pomenuti, 25 na sat sam prekoračio jer sam žurio kod lekara da mi ćale sa 4 bajpasa ne overi. Da imam love i vremena drkao bih se sa njima do kraja sveta, ovako daj samo da platim da skinem to sa kurca.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

idea je ranije imala, vise nema, maxi nema, nijedna trafika vise ne drzi, a znao sam ih dosta koje imaju. jedina nada je neki ogroman market, otici cu do supervera. javljam sutra da ne brinete

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vlada_ said:

jel zna neko provereno gde sada ima monster energetskog pica? naglasavam provereno

Sent from my iPhone using Tapatalk

Imamo mi u redakciji :)) Da ne misliš da je trol, to je više ako ti je potrebno hitno iz ne znam kojih razloga. 

A inače sam video pre dva dana u Univerexportu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...