Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 6/2/2016 at 0:48 PM, Touche said:

Kako covek da se oslobodi reklama na youtube-u? Od danas su pocele da mi prekidaju snimke dok ih gledam i ne postoji nacin da ih ugasim, gledao sam overwatch  3 puta do sad. Ads have won?

 Pb4Q0LU.jpg

Isto i kod mene, totalno sam se šokirao - do sad je samo cepala ona glupa YouTube pesma svako malo.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, iznajmila bih splav na dan-dva,  ali ne splav klub vec splav kucicu. Da li neko zna, ima kontakt nekoga ko iznajmljuje? Za 10-15 ljudi, i da ima mesta da nekoliko ljudi prespava. Ima neki kod Kurosave koji sam htela da iznajmim ali je prebukiran. I da, bilo bi idealno da je tu negde u gradu, ali ako mora, moze i negde dalje. Thx

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mncu said:

Ljudi, iznajmila bih splav na dan-dva,  ali ne splav klub vec splav kucicu. Da li neko zna, ima kontakt nekoga ko iznajmljuje? Za 10-15 ljudi, i da ima mesta da nekoliko ljudi prespava. Ima neki kod Kurosave koji sam htela da iznajmim ali je prebukiran. I da, bilo bi idealno da je tu negde u gradu, ali ako mora, moze i negde dalje. Thx

ono što sam ja viđao da ljudi rentiraju su mahom manji splavovi, nisam siguran da bi odgovarali tvom konceptu, bilo je po oglasima i mahom su tamo posle Makiša.

btw, juče nešto poslom svratio do Credit Agricole banke, prvi put u životu sam bio u nekoj tako manjoj banci (obično komercijalna, inteza itd) - ne samo da je ekspozitura mala neka zbudžena kao da je kiosk-prodavnica, nego nemam pojma ni gde nalaze onaj kadar, to izgleda šakom i kapom zapošljavaju samo da imaš bilo kakvu diplomu ekonomije.

Vrhunac je što na kraju kao da se nešto nakačim na WiFi, i riba mrtva ladna kaže "evo nakačite se na Rajfajzen, ovo je password, mi još nemamo WiFi" :))

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

rip muhamed ali

btw, juce pukoh 21k za registraciju kola da bih danas kad sam lepio nalepnicu video da je nisu lepo odstampali, ne vidi se najjasnije poslednje slovo registracije...jos juce ona salterusa kuka kako je zeza stampac i svima je iz drugog puta tek uspela da odstampa...nadam se da me nece drkati panduri zbog toga nekad

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

rip muhamed ali

btw, juce pukoh 21k za registraciju kola da bih danas kad sam lepio nalepnicu video da je nisu lepo odstampali, ne vidi se najjasnije poslednje slovo registracije...jos juce ona salterusa kuka kako je zeza stampac i svima je iz drugog puta tek uspela da odstampa...nadam se da me nece drkati panduri zbog toga nekad

ne verujem, ako budu reci im da se teraju i da je njihov problem. A realno mislim da panduri po automatizmu samo gledaju datum onaj koji piše na nalepnici.

Link to comment
Share on other sites

Kao gledaju nalepnicu, meni nisu pogledali nijednom, a vozio sam godinu dana bez nove nalepnice, furao staru jer sam novu izgubio, tako da nemoj da se brineš.


Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kruko said:

Kao gledaju nalepnicu, meni nisu pogledali nijednom, a vozio sam godinu dana bez nove nalepnice, furao staru jer sam novu izgubio, tako da nemoj da se brineš.

 

Meni gledali jednom, doduše nisu me nešto puno zaustavljalji. Nisam je ni ja doduše nalepio ali mi je u kolima, pa mogu u teoriji da me zezaju za to. Ne mogu da se zezam sa skidanjem i lepljenjem nove, ne znam gde mi je onaj skalpel za skidanje..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

vi bas zivite na ivici, meni skoro svaki put pogledaju nalepnicu kad me zaustave...a vrlo se lako skine kad je auto na suncu bilo kojim ravnim nozem uz malo acetona, nemoj da ste lenji:)

iskreno, nemam pojma, evo sad u julu mi ide opet nova registracija a staru nalepnicu nisam ni stavio - malo mi je i glup taj sistem sa nalepnicama, neka im daju neke ipade pa neka provere na licu mesta u bazi registraciju.

Link to comment
Share on other sites

Ceo taj sistem je glup jako, svaki policijski auto bi mogao da ima kompjuterčić u kome bi to i sve ostalo moglo da se proveri i koji bi verovatno bio vrlo jeftin (monohromatski ekran, tastatura od pola evra i sistem na čipu od 5 evra), ali onda ne bi mogla da se uzima lova na nalepnice.



Znajući naše javne nabavke, bio bi raspisan tender, svaki kompjuter bi koštao 2 hiljade evra i radila bi ga turska it firma osnovana juče sa osnivačkim kapitalom od 500 evra.
  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...