Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ležim u krevetu, pijem grimbergen i glođem slane štapiće

B M K

poz za rekija i stanka

  • Upvote (+1) 2

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mi kažemo blaan pezentu jedan 

1 hour ago, voodoo_ said:

Nešto nije u redu s Koka Kolom, postala je ko grčka, manje gazirana i mnogo brzo izvetri. Je l to fora da nas nateraju da kupujemo manja pakovanja, pa onda da im podignu cene?

Shtap ffs

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hijao prosecco, prosciutto i potaž od vrganja ;oPP

@Vudu - ako izuzmemo mogucnost da se tripujes, totalno je moguce da je domace postrojenje za flasiranje napravilo turu drugacijeg kvaliteta...i totalno nemoguce da su to uradili kalkulisano iz razloga koji si naveo =oD

Link to comment
Share on other sites

nenene, Nemke, to su "parcijalne nekretnine sa ekstremnim nivoom pokretljivosti izmedju kompa i frizhidera" ;oP
mada, u pravu si, nema se kondicije...bio malocas do drink storea kod male pekabete, doneo kuci 2 paketa vode vrnjci (24 kg) i ocu dumrem =o(

a Vudi, Coca Cola chuva svoj recept tako sto prave dva razlicita koncantrata (retka pasta/gusti sirup crne i bele boje) koje shalju iz atlante po celom svetu ( i da, za vreme sankcija 90ih je uredno uvozhen koncentrat preko granice) nakon toga se na licu mesta u "postrojenjima za flasiranje" kao sto je ovo nase u Zemunu, koncentrati meshaju i dodaju im se voda, zasladjivac i CO2.

Zato je Coca Cola svugde malo drugacija - drugacija voda, drugacija vrsta secera, drugaciji suplajer CO2 i pritisci sa kojima rade. Uglavnom, da bi mogao da tvrdis da je ta teorija koju si postavio na osnovu nashe Coca Cole istinita u celom svetu, morao bi da semplujes uzorke iz dovoljno velikog/statisticki znacajnog broja zemalja. Kako to necemo raditi, bikoz rijeliti, ostaje nam diskusija bez realnih cinjenica na temu "da li si ti ubedjeniji da su ovi nashi pohlepni ili sam ja ubedjeniji da su nesposobni".

=o)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kole said:

i da, za vreme sankcija 90ih je uredno uvozhen koncentrat preko granice

То је зато што Коца није америчко пиће, симбол капитализма и империјализма, већ дар хуманоида са Земље, разлог посете ванземаљаца и путника кроз време!!

Сад озбиљно, како је то изведено?

  • Upvote (+1) 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Који? Блонд или Блонш? Мени је Блонш хит од пива, предобар укус и скроз океј цена.

Nemam pojma, proveriću u kanti za smeće, znam da je imalo 6,7% alkohola, al verovatno oba imaju.

Ne sećam se da je grčka koka manje gazirana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Corey said:

Сад озбиљно, како је то изведено?

ili krsenjem odredbi sankcija ili su neke kompanije bile izuzete...ne znam ko je i kako sredio to krsnjenje, dal nashi dal stranci dal uzajamno...
al imas i kresenje u drugom pravcu - dnevni list politika je uredno, svaki dan vozena preko granice u 2 ujutro da bi pre podneva bila na trafikama "za nashe" u becu frankfurtu i minhenu...ta praksa je promenjena tek kad su skontali da im je isplativije da salju fajlove stampariji na jug nemacke, stampaju se tamo i distribuisu odande, a ne zbog sankcija =o)

igore bila je tada i nasha i svercovane madjarska i grcka coca cola po prodavnicama...to "nije bilo" te lagao tjale da pojede sav eurokrem ;o))
 

Link to comment
Share on other sites

ma pazi ja sam tad svercovao iz segedina ponekad par paketa koka kole, jer nije bilo kod nas u radnjama. Tj, bilo je (sad sam dobio fles bek jebeni, 24 januar 1994 i ja idem sa ortakom da kupimo staklenu kocu)ali retko ako se secam.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Који? Блонд или Блонш? Мени је Блонш хит од пива, предобар укус и скроз океј цена.

Nisam preturao po đubretu, ali sam se setio. Blond. Blonš sam video samo u kafani.

Šta je ovo sa ovim Kozelom, svi su počeli da ga toče, k'o god ga ima u birtiji istakne pre ulazom fontom 1000 KOZEL 0.5 180 i slično. Nisam ga probao, je l stvarno toliko dobar?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kacmo kod blonde piva da kažem da mi baš ne leže!

i dalje mi je pšenično ftw i tu mi je trenutno favorit Hacker - Pschorr, a od domaćih PA, IPA, hibrida i šta već, trenutno swe poxwale za Salto pivo.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...