Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

Naime, prvi podaci pokazuju da je kupovina novih vozila u Srbiji u prva dva meseca ove godine skočila za čak 20 odsto, a prema podacima Uprave carina dostavljenim Bloomberg Adriji, najskuplji auto koji je ušao u Srbiju ove godine koštao je 570.000 evra.

Prema podacima kojima raspolaže Uprava carina, najskuplji putnički automobil tokom 2023. godine bio je polovni Ferari SF90 Spider, čija je vrednost bila 590.400 evra.

Od početka ove godine najskuplji uvezeni automobil je takođe Ferari SF90 Spider, ali nov, vredan 570.000 evra.

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je onaj prvi oglas iz West 65 tržnog centra, nedavno sam se bio parkirao tamo pa prošao unutra čisto da vidim kako izgleda i ima na prizemlju ta neka Luxury car store, bio je baš taj Ferrari. Međutim meni je više zapalo za oko što su druga dva auta u toj prodavnici bili Mercedes G klase, jedan je recimo AMG a drugi je Brabus i oba imaju široke felne, slik gume i sve to, ali mi je vrh što oba imaju i po spoljer pozadi 😄 ako voziš kutiju da ipak poboljšaš aerodinamiku i da imaš downforce!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

OMR GRUPA - OSTOJA MIJAILOVIC RETOS
zamisli možeš da putuješ kroz vreme i odeš u recimo 1983. sa slikom te spojler-G63 AMG G-klase i pokažeš to bilo kome, ne daj bože odneseš je baš u Puch. :)))
šta bi rekli ljudi?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Baš sam malopre uzeo da pogledam koliko košta na polovniautomobili i naiđem na našeg drugara od pre par stranica Korać automobili

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20114212/mercedes-benz-g-63-amg-brabus-800-1of1?attp=p24_pv0_pc1_pl1_plv0

 

 

e02d3cea60b6-1920x1080-dw.jpg

Kutija od 800KS koju verovatno možeš da prevrneš pri malo jačem zaokretu 😄 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zwerko said:

Čini mi se da je onaj prvi oglas iz West 65 tržnog centra, nedavno sam se bio parkirao tamo pa prošao unutra čisto da vidim kako izgleda i ima na prizemlju ta neka Luxury car store, bio je baš taj Ferrari. Međutim meni je više zapalo za oko što su druga dva auta u toj prodavnici bili Mercedes G klase, jedan je recimo AMG a drugi je Brabus i oba imaju široke felne, slik gume i sve to, ali mi je vrh što oba imaju i po spoljer pozadi 😄 ako voziš kutiju da ipak poboljšaš aerodinamiku i da imaš downforce!

ma da, to OMR drži, tu je i Globos osiguranje. Imaju često raznorazne te luksuzne koje menjaju.

Mislim, da se razumemo, lokacija je odlična jer ko god iz West kule ide u Maksi mora to da vidi a to mu dođe neka ciljna grupa, ne znam šta bi drugo bila 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zwerko said:

Baš sam malopre uzeo da pogledam koliko košta na polovniautomobili i naiđem na našeg drugara od pre par stranica Korać automobili

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20114212/mercedes-benz-g-63-amg-brabus-800-1of1?attp=p24_pv0_pc1_pl1_plv0

 

 

e02d3cea60b6-1920x1080-dw.jpg

Kutija od 800KS koju verovatno možeš da prevrneš pri malo jačem zaokretu 😄 

Da li znaš koliko konkretno ovaj košta?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dovlagsi said:

Da li znaš koliko konkretno ovaj košta?

ja bih bukvalno rekao da ga ceni tipa 200.000 eur 🙂

jer ako sam video po oglasima da ima 100-120k za neke "običnije" kapiram da ovaj nije ispod 200 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam znao da je baš toliko, ali i ovi običniji su po 200k tako da računam da je ovaj morao biti više. Praktično skoro kao Ferrari, što je tek ludilo za kutiju na točkovima koja je trebala da bude džip ali se definiše kao sportski auto. Praktično transgender...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dovlagsi said:

420k

hahah, lol 🙂

za limenu kutiju koja se čuje kad se zatvaraju vrata kao jugo 🙂

ali dobro je što može da se kupi preko kredita :))

na primer na 84 rate, učešće je skromnih 130.000 eur i onda ostaje samo oko 7000 eur mesečno da se plaća.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, togFU said:

to je zvuk kvalitete!! ne moze se usporedit sa srbijanskim djubretom

 

margina na tom automobilu im je bukvalno milijardu posto. ono sve druge prave sa minusom otprilike ali onda G klasa izvuče sve :))

Link to comment
Share on other sites

Kola nisu uopšte njegova, nego se koristi kao "mamac" da uradi promo prodaju vozila. U suštini verovatno može lako da se proveri uvidom u to na koga su registrovana. A čak i da su registrovana na njega to je opet bio deo dila.

U suštini to je kao da onaj Korać bajko sa 10 GLC-ova unajmi Aleksandru Prijović da kaže kako ona prodaje svoj vozni park koji je dobila na poklon od Bobe Živojinovića i Brene za rođenje deteta njihovom sinu, ali njoj 10 GLC-ova ne treba pa želi da ih proda.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako je već tako zajeban onda može i na drugi način da dodje do tvojih ličnih podataka ;)

Cela priča je samo prodavanje seljane. I nismo mi tu jedini, nije slučajno Brabus unutra skroz narandžast, kod nas se to sve samo mnogo više vidi jer je većina automobila Fiat Stilo JTD iz 2005.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, killYg0r said:

I da imate 100k evra sad da uzmete auto, da li bi otisli kod Koraca da kod njega ostavite sve svoje licne podatke? Sanse su ipak da iza njega stoji ili drzava ili neko zajebaniji da mu tek tako stoji toliko miliona u parama koje vrti.

sad kad razmislim, možda bolje da taj zna podatke ako već neko treba da zna nego da zna lokalni đura mufljuz :)) jer kao ne znam što bih ja bio zanimljiv koraću pa čak kupio i glc. ajd' ovaj što dolazi po G klasu od 400k možda, ali onda bih rekao da i taj ima nekog svog "koraća" ako zatreba da se brani od ovog koraća 🙂

najbolje da ne zna niko ofc 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...