Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/517472/Mislili-ste-da-je-vasa-nocna-mora-prosla-VRACA-SE

 

Aj baš da vidimo dal će sad napraviti kršten film.

Ona verzija iz 90ih je ono smešna, iako je u fazonu svih kingovih ekranizacija iz tog perioda koje imaju neki šmek.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja sam dobio it za 18 rodjendan, pravio na placu. I odem na tavan da ostavim poklone, otvorim knjigu i krenem. Propustio sam svoju zurku :)

Mislim da sam je jedno 100 puta procitao,

 

Sad pocinjem da citam summer of night, nisam citao, a deluje da je to to

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kak je, kak je, kak je krasno  [:0]  [:0]

Nisam skoro gledao trejler gde nijedan kadar nije smorio ili delovao bezveze. Ima taj vajb 70-ih i ranih 80-ih, deluje dosta distancirano od klasične holivudske cgizacije. I još Nikolas Hault na sve to, baš sam ga nahvalio u Young Ones, splendid

 

I jedna zanimljiva teorija, s mogućim spojlovanjima

 

"And, as I did on IMDB months ago, I'm still calling it that Tom Hardy is NOT Max Rockatansky, i.e. Mel's character. Both trailers have teased with Theron's character asking, "What's your name?" to which we don't hear the obvious reply.


I think that Hardy's character is someone searching for the original Max, following him along Fury Road in the desert for reasons to be revealed in the movie. This would allow the original series to be acknowledged while allowing for a new trilogy with a new character. We may find out eventually that the original Max is dead, or we may get no answer in this movie allowing for the possibility of an appearance by Gibson as Max in a future installment."

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hm... jel može neko da mi kaže kad su uveli termin "TEASER trailer" ?
ne pratim nešto preterano, prvi put sam čuo to upravo kod Terminatora... naravno ranije je bilo ili teaser ili trailer...

 

 

pokušaću sam sebi da odgovorim pa vi ispravite :)

 

Nova terminologija:

Teaser Trailer - zapravo trailer na kakav smo navikli pre nego što su počeli da spojluju film pre nego što izađe

Trailer - prepričan film pun spojlera, dođite da vidite kako smo došli do te finalne scene koju ste upravo videli!

Link to comment
Share on other sites

Tizer mu dođe valjda kao ovaj Star Wars novi, samo par nepovezanih kadrova da prikažu ton filma, i šta može da se očekuje u njemu (tipa, vraćaju se na look & feel originalne trilogije). Ovo za Mad Max je u slično fazonu, samo je duže (tipa, još uvek ne može da se nasluti radnja i konkretno odvijanje iste, osim da su ga skembali i sad se vozikaju okolo sa onim haremom. Ona retardacija od Terminatora je klasičan trejler, ceo film su ispričali 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kak je, kak je, kak je krasno  [:0]  [:0]

Nisam skoro gledao trejler gde nijedan kadar nije smorio ili delovao bezveze. Ima taj vajb 70-ih i ranih 80-ih, deluje dosta distancirano od klasične holivudske cgizacije. I još Nikolas Hault na sve to, baš sam ga nahvalio u Young Ones, splendid

 

I jedna zanimljiva teorija, s mogućim spojlovanjima

 

"And, as I did on IMDB months ago, I'm still calling it that Tom Hardy is NOT Max Rockatansky, i.e. Mel's character. Both trailers have teased with Theron's character asking, "What's your name?" to which we don't hear the obvious reply.

I think that Hardy's character is someone searching for the original Max, following him along Fury Road in the desert for reasons to be revealed in the movie. This would allow the original series to be acknowledged while allowing for a new trilogy with a new character. We may find out eventually that the original Max is dead, or we may get no answer in this movie allowing for the possibility of an appearance by Gibson as Max in a future installment."

 

Wat stija said.

 

Sinoc smo gledali oba trejlera za redom i za prvi sam, posto sam ga davno gledao, opet bio u wow fazonu i "omg bice kao prvi i drugi deo", a za drugi sam bio u fazonu "lol transformers zvuk jebo im pas mater" i brdo nekih scena koje ne odgovaraju onome sto sam zamislio gledajuci prvi trejler.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ako neko prati award season - pocelo je! =o)

 

objavljene nominacije za "najznacajniji filmsku nagradu koju novac moze da kupi" ;o)

birdman 7, fargo 5 nominacija

http://www.goldenglobes.com/2015_72nd_Golden_Globes_Nominees

 

variety (i mnogi drugi) vec krenuli sa listam ljudi koji su nepravedno preskoceni itd itd

http://variety.com/2014/film/news/golden-globe-nominations-26-biggest-snubs-and-surprises-1201377032/

Link to comment
Share on other sites

GG Fargo, zaslužili su sve što dobiju

 

ION, pojavio se odličan web hd Gone Girla, pretpostavljam da sledi najezda kvalitetnih skrinera za oskar bejt filmove u sledećih par nedelja.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nova ruka scenarija za ekranizaciju Sandmana stiže u inbox Nilu Gejmanu sledeće nedelje. Producent filma je Džozef Gordon Levit.

 

Gejman rekao da mu je dugo favorit za ulogu Morpheusa bio Kambarbač, ali da mu je sad prvi pik Tom Hidlston. Ko je gledao poslednjeg Džarmuša, zna.

 

Doduše, Gejman kaže: "And the truth is, as far as I’m concerned, anybody who sounds English with great cheekbones can probably pull it off."

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Nikada ne bih pomislio da neki film retardiranog Seta Rogena može da izazove takav shitstorm kao ovaj The Interview. Šta više, nikada ne bih pomislio ni da film koji targetuje nekog "zlikovca" iz druge države koja nije USA može da napravi takav shit storm. Wtf is going on? :)

 

Sad čitam, Soni je zapravo skroz otkazao i ukupno prikazivanje filma, ako sam dobro skapirao objavu, nakon što je pet najvećih bioskopa odlučilo da ga ne prikazuje. ej, glupu komediju seta rogana! šokiran sam :)

Link to comment
Share on other sites

Slažem se za Malika, New World i Thin Red Line su bili dobri, atmosferični filmovi, ovo deluje kao da su snimali paralelno sa Tree of Life. Ako ne ubaci dinosauruse opet, džabe mu trud

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nikada ne bih pomislio da neki film retardiranog Seta Rogena može da izazove takav shitstorm kao ovaj The Interview. Šta više, nikada ne bih pomislio ni da film koji targetuje nekog "zlikovca" iz druge države koja nije USA može da napravi takav shit storm. Wtf is going on? :)

 

Sad čitam, Soni je zapravo skroz otkazao i ukupno prikazivanje filma, ako sam dobro skapirao objavu, nakon što je pet najvećih bioskopa odlučilo da ga ne prikazuje. ej, glupu komediju seta rogana! šokiran sam :)

mislim severnokorejski hakeri sirom planete su ukrali 19 terabajta podataka i prepiski iz vrha sonija i ucenili baraka obamu da ne pusta taj film u americkim filmovima

 

jbt zvuci kao jos jedna losa komedija seta rogana !

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...