Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

Ima par novih kadrova sa spoiler potencijalom, beware!

 

https://www.youtube.com/watch?v=mrxiBWwpV_4

 

I ovo novo i ono od ranije što se tiče dizajna vuče na SF klasike iz sedamdesetih, win

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ok je tatum, ne budite nesigurne curice

Mene je kupio onim sprdanjem u this is the end. A i kida na densfloru xD

 

vid ovaj sto je morao da gleda sa zenom step up, i jos da se raduje i trazi jos :D

nemam pojma meni je retko antipaticna pojava preko koje ne mogu da pogledam film dalje, prosto ne mogu da verujem da ga toliko forsiraju :]

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

also nemam problem sa tejtumom

radi ko manijak poslednjih 8 godina, morao bi da bude totalni retard da snima toliko, a da ne postaje bolji (a postaje bolji + meni se cini da je sodeberg aktivno uzeo da od njega napravi ok glumca i mislim da je uspeo)

 

napredak moze da se prati totalno bez step up filmova

 

GI Joe 1 = roflcopter (a pre toga je vec snimio 10ak filmova + josh toliko pojavljivanja po serijama)

Haywire = prva saradnja sa sodebergom, mali pomak unapred (koji se najvise vidi u filmu the vow posle toga)

21 Jump Street = upoznaje hilla i komicarsku ekipu, zajebancija sa njima

Magic Mike = drugi put sa sodebergom, znacajan napredak

Side Effects = treci sodeberg, opet bolji
2013 - gi joe 2, This Is the End i White House Down = most reasons to bitch about channing tatum are being jelly and predjuice ;oP

22 jump street je djubre al to je zbog brzine kojom je radjen vishe nego zbog ljudi koji su radili na filmu

 

i mene interesuje Foxcatcher sto zbog tejtuma sto zbog karela, a onda i mike 2 i gambit/ x-men appoc...

filmove vachovskijevih ne stavljam u kategoriju naslova znacajnih sa glumacke strane tako da me jupiter ascending ne interesuje sa tejtum strane =o))

Link to comment
Share on other sites

tejtm ispade jos i glumcina, u stvari mi skrnavi svaki film gde se pojavi (zapravo skrnavio je samo side effects, ostali su sranjkasti u najbolju ruku sami po sebi :) ), al dobro posto od starta ulazimo u zonu gde je najbitnije da o ukusima ne vredi raspravljati pogotovo jer mene doticni nervira samom facom, pojavom, govorom, mimikom (koja ne postoji alaj')

 

/tejtum offtopic ende

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi da upregnu više te rendering mašine u neki hevi industrijal Starcraft Saj-Faj, smoriše više s ovim šarenišom za decu i odrasle

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...