Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

- Kažete da su to nemačke mašine. Pa znao sam i nikad se nisam stideo da kažem da je nemačko najbolje. Sa Nemcima uvek znaš na čemu si, pa bilo da je reč o politici, biznisu ili građevini - rekao je Vučić, koji je pohvalio sve koji se trude da prva faza “Beograda na vodi” bude gotova u roku, piše "Alo!".

Bundesarchiv_Bild_146-1975-102-14A%2C_Pa

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam juče video na nekom TV Best ili tako nešto, u lajvu! ne vera

Narodni poslanik Saša Mirković na svojoj Fejsbuk stranici obratio se otvorenim pismom premijeru Srbije i javnosti.

Pismo prenosimo u celosti.

- Zbog toga što sam u intervjuu datom "Ilustrovanoj politici" smeo da kažem "da je postojao tim ljudi i da nikada ni jedna pobeda ili bilo koji uspeh ne može da napravi jedan čovek sam". Zbog toga što je to moj životni stav.Zbog neopravdanih napada, koji su me neosnovano svrstali u deo "rušilačkog pohoda". Zbog toga što kao pojedinac imam pravo na mišljenje, ovim pismom obraćam se Aleksandru:

Aco,kao što sam znaš, iza svakog uspešnog projekta stoje ljudi, tim, ekipa. Tako je to u fudbalu, košarci, vaterpolu, odbojci, rukometu i ostalim sportovima. Tom timu pripadaju i organizatori, menadžeri, oni klinci što stoje pored terena i vraćaju lopte, donose kofe vode i stavljaju ih pored linije da se fudbaleri umiju, osveže. Igrači sa klupe deo su tima. I navijači, publika, deo su ekipe, jer bez njih nema smisla za igru.Tako je to u sportu, tako je u filmu, tako je u pozorištu, tako je u muzici, tako je u ŽIVOTU. Naravno, selektor,menadžer, glumac, igrač, pevač, zidar, zaslužni su za pobedu kao i za izgubljen duel. Pa i veliki Novak Đoković ima tim.Kad izgubimo tad se tešimo. A bilo je toga. Razmrdamo glave, očešljamo sada već pomalo sede kose, podignemo jedan drugog i nastavimo. Kad smo pobedili, tad više nismo bili mi, nego neki drugi.

Oni danas pokušavaju da me ubede da su bili u tom timu, ili da su navijali za njega.

Možda su i bili, ali ne na strani pobednika. Ali, ako tako i ti misliš, izvinjavam ti se što sam sanjao da sam i ja bio deo te ekipe. Izvini što znam da mislim i da sanjam. Neću više nikada da zaspim i dozvolim sebi da sanjam pobede. Biću deo gubitničke ekipe, kojoj je ukradena pobeda. Ne bi bilo prvi put.

Slobodno putuj u Kinu, ja ti ovde neću biti smetnja.

P.S. Pošto je ovo mesto, nažalost, ostalo upražnjeno, Iskreno, Saša Mirković.

Link to comment
Share on other sites

i meni je bila lol cela ta priča o Sigalu, međutim onda mi neko ovih dana reče da je on već 5 (možda i više) godina u nekoj specijalnoj jedinici, valjda išao i u Irak itd... tako da ono, nije da branim Vučića i ekipu, samo mi je cela ta priča sad malo manje besmislena.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

i meni je bila lol cela ta priča o Sigalu, međutim onda mi neko ovih dana reče da je on već 5 (možda i više) godina u nekoj specijalnoj jedinici, valjda išao i u Irak itd... tako da ono, nije da branim Vučića i ekipu, samo mi je cela ta priča sad malo manje besmislena.

Pa jedino ako se ovo ne vodi kao specijalna jedinica:

Seagal has been a Reserve Deputy Chief in the Jefferson Parish, Louisiana Sheriff's Office. 

On jeste mnogo veliki baja bio sto se tice borilackih vestina, ima 7 dan u aikidu i crni pojas u karateu, dzudou i kendu, dakle bas sabija. Osim toga je prvi stranac koji je ikada otvorio dojo za aikido u Japanu, sto je stvarno mega uspeh. Ali sve je to prica pre nego sto je postao poznati holivudski glumac, od tada uglavnom samo to i radi - glumi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...