Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://zena.blic.rs/Porodica/39129/5-stvari-koje-vas-cekaju-ako-se-zaljubite-u-programera

Programeri imaju sopstveni način komunikacije pa će vam se možda ponekad činiti kao  da je vaš dragi R2D2 (ako niste, odgledajte Star Wars što pre). Međutim, vremenom  ćete shvatiti programersku logiku, pa ćete i sami početi da „kodirate“ svoje rečenice.  Kada budete shvatili kako on razmišlja to će vam postati blisko i drago. Možda se čak i sami odlučite da naučite poneki kod, makar samo da biste ga iznenadili.

Link to comment
Share on other sites

Grci su krivi, bro.

Mozes ti da se sprdas sa tim i milion puta. Fora je u tome sto ma koliko se ti sa tim sprdao to ne menja fakat da jesu krivi.
Nastavi slobodno sa tom mantrom pa mozda i ubedis nekog da znas sta pricas. Jedini problem je sto ne zelis da sagledas realno stvari vec imas neku svoju viziju koju si skovao od ne znam ni ja cega.

Ti ne mozes uopste da vidis fakat da su oni lazirali izvestaje i unajmili top bankare za celu operaciju. Moze se reci da su Nemci i sami trebali da znaju da se cifre ne slazu ali to je opet mutna igra Grka i oni su ti koji na to treba da paze. Moze se sasvim sigurno reci da su Grci vecinski krivi za stanje u kojem se nalaze. Naravno da ja ne odbacujem krivicu Nemaca i Francuza koji su upumpavali novac u visoko rizicne poslove ali da je sve bilo lege artis do toga ne bi ni doslo. A ti i dalje na svakom topicu siri tu mantru jedini problem je sa tim sto tvoja prazna prica nema nikakvo uporiste u realnosti.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

krivi su, ali zato što tvoje gospodare nisu pretvorili u sapun 1945te.

ko mu bre daje pluseve alo

или његов алт или неко коме је платио 100 евра да га изведе из црвеног.

пошто Лаки неће да се огласи поводом овога, мораћу да ангажујем некога да дође то ових информација и да их обелодани.

буде ли откривена нека малверзација, тај исти којег ангажујем ће се постарати да се Деи никад не појави на РУРу више, као ни онај са којим је у евентуалном пакту. 

смањује нам се маневарски простор, а тешка времена траже тешке одлуке. 

 
 
Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

krivi su, ali zato što tvoje gospodare nisu pretvorili u sapun 1945te.

Drale ja nemam gospodare. Nemacka je samo jedna od destinacija na kojoj sam bio radi usavrsavanja. Dakle, ne znam o cemu ti bulaznis jer sam se ja odavno preselio i ne zivim vise u Nemackoj. Niti ja glorifikujem Nemce niti me zabole sta ce biti sa Nemackom.  Evo samo na mom uniju ima petoro ljudi koji su dosli iz Grcke jer tamo jedva sklapaju kraj sa krajem. Doslo je do ogromnog talasa ekonomskih migranata iz Grcke.

Eto svi ti ljudi nekako zavrse u Nemackoj i Engleskoj majku li im imperijalisticku... Tvoj problem Drale je sto ti imas neke ideoloske imperative zakucane u svom mindsetu od kojih ne vidis realnost.

Link to comment
Share on other sites

дупли пост.

krivi su, ali zato što tvoje gospodare nisu pretvorili u sapun 1945te.

Drale ja nemam gospodare. Nemacka je samo jedna od destinacija na kojoj sam bio radi usavrsavanja. Dakle, ne znam o cemu ti bulaznis jer sam se ja odavno preselio i ne zivim vise u Nemackoj. Niti ja glorifikujem Nemce niti me zabole sta ce biti sa Nemackom.  Evo samo na mom uniju ima petoro ljudi koji su dosli iz Grcke jer tamo jedva sklapaju kraj sa krajem. Doslo je do ogromnog talasa ekonomskih migranata iz Grcke.

Eto svi ti ljudi nekako zavrse u Nemackoj i Engleskoj majku li im imperijalisticku... Tvoj problem Drale je sto ti imas neke ideoloske imperative zakucane u svom mindsetu od kojih ne vidis realnost.

дада ишао ради усавршавања. то што си ти социјално ретардиран, па мислиш да су и сви остали слепи за неке појавне облике слугерањског менталитета, не значи да се не види од каквог си ти материјала састављен. кажу "реци ми шта мислиш о Косову и ја ћу ти рећи шта мислиш о свему осталом". код тебе је случај да шта год да кажеш, може да се закључи где си по свим питањима. ниси довољно паметан да можеш да камуфлираш свој стварни став, иако се јадан упињеш. ти си пример шта се дешава кад се неко малене умне снаге умисли. онда све то гротескно изгледа. 

ја немам "идеолошке императиве" (лол ретарде) него такве као ти презирем колико виловњак презире орке, и намиришем вас на километар. као Истока, Јелену Карлеушу, Зоанаху и сличне.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...