Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

:/ kad ovako nesto ispadne, svi se prave da NIKO NISTA NE ZNA :/

bolje lepo covek kaze: "PA JEBIGA (kao onaj na njivi) ISPAO SAM GLUP, I SAD SE I JA SMEJEM I SVI ME DRUGARI ZAJEBAVAJU" i ne bi se digla prasina toliko.  Svima ego veci od everesta, gade mi se

  • Downvote (-1) 1

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

Како се главом забио у муљ, па дошли ватрогасци да га изваде. Јел он има шкрге лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ideja nije loša, ali s' obzirom ko je izjavio ovo, ne mogu da ne pomislim da čovek ima neku prevaru u šteku sa ovim pristupom. Opet, ko će to kaže i klasifikuje šta je šund, a šta ne?

 

Pa uvek imas neku "komisiju" koja ce da odredi sta je sund i onda to oporezuje, a iste te pare treba da da za neku "pravu" umetnost. E sad, to ni u idealnoj situaciji ne moze bas savrseno da funkcionise, a kod nas bi se verovatno svelo na to da u komisiji sedi neki Mrka pa oporezuje Karleusu da bi dao pare Bekuti :)

 

Interesantna je ova prica o porezu na sund koji je postojao u bivsoj SFRJ, a i dobro iskustvo. Naime koliko sam ja skontao postojala je ta komisija za sund i dobili su zadatak da oporezuju sve koji su imali satiricne i kriticke stavove prema rezimu i situaciji u drustvu, u tom momentu je na udaru najvise bio novi talas tako da su njihove ploce bile skuplje od tipa Brene [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Да, само што не може да добије два и по милиона фунти:)

 

Једино кад би суд доносио пресуде а ла ''пресуђује се да су ти и ти испали геј и сад морају да кажу 'испао сам геј према колегиници' обраћајући се суду, након чега ће ићи гајбама да троше паре''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

To je sve jasno, siguran sam da ne može na konto tako nečega da dobije kao "jao jao ispali su loši", ali mi nije nerealan scenario da vrhunski advokati provuku to sve kao tipa zlostavljanje bolesne koleginice na poslu ili tako nešto pa onda ovi drugi vrhunski advokati kažu - "e brate dajte joj svi po 100.000 funti od tih 2,8 koje ste dobili, to je milion funti za nju, vi nećete ni osetiti i nek se tera".

Link to comment
Share on other sites

ali sumnjam da ce ijedan advokat preporuciti to svojoj strani ukoliko smatra da je sansa da ova izvuce ijedan cent na stabilnih 0%, a zdrav razum mi ne dozvoljava da mislim drugacije :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Па то, мислим, кад би неко то успео да исповезује и испрезентује и да добије случај, капирам да би ми било добро да продам све што имам и ангажујем га да тужим лото јер су и баба и деда фурали, а сад кева фура и баш смо вјерне лотаџије кроз деценије, а нисмо добили седмицу још, а неки тамо је добио, а купио је седам пута тикет и још је ружан и туче своје дете.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...