Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

i zbog toga treba da se reaguje drugacije? 

to ne menja cinjenicu da se ovako nesto desilo i da ce se desavati i dalje. 

 

isto kao i hitovi gde profesori, bez ikakvih penala, prodaju raznim kompanijama master radove svojih studenata, po raznim matematickim/programerskim fakultetima uz jos bolje izgovore ala: "ja sam mu pruzio to znanje"

 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

tek nakon sto sam se par puta nasao u situaciji da znam detalje nekog dogadjaja, a onda procitam sta napisu u novinama, sam poceo da citam ove tekstove for fun ne trudeci se da donesem bilo kakve zakljucke

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

tek nakon sto sam se par puta nasao u situaciji da znam detalje nekog dogadjaja, a onda procitam sta napisu u novinama, sam poceo da citam ove tekstove for fun ne trudeci se da donesem bilo kakve zakljucke

da, svi pre ili kasnije dožive to, prosto se čovek zapita ko uopšte čita novine i veruje im

Link to comment
Share on other sites

ta tehnička škola (popularni mešc) je najgora škola u subotici. tu su svi oni trogodišnji mehaničarski i saobraćajni i ko zna kakvi još smerovi.

čisto da vam približim sliku kakvi đaci tamo idu : postoji limit, pa ako imaš preko ~70 bodova na prijemnom, ne možeš nikako da je upišeš.

 

tu ljudi imaju po 300 i  700 izostanaka i rade šta hoće. škola se raspada već godinama. da neko ide, pa još i pobeđuje na takmičenju svi bi pevali u toj školi.

likovi su izbačeni zbog boga pitaj čega.

Link to comment
Share on other sites

tek nakon sto sam se par puta nasao u situaciji da znam detalje nekog dogadjaja, a onda procitam sta napisu u novinama, sam poceo da citam ove tekstove for fun ne trudeci se da donesem bilo kakve zakljucke

 

 

Ja sam pre nekoliko godina cuo pricu od drugara koji se zatekao kod Studentskog grada i bio svedok neke retardirane sorke oko parking mesta. Dva auta su krenula na isto mesto i naravno niko nije hteo da popusti. Iz jednog izadju tri momka, iz drugog cale i sin i jedan od momaka zapali caleta nekom stanglom. Sin izvadi pistolj i pripreti i valjda puca u vazduh, frajeri se razbeze i to je to.

 

U 5 novina vest o tome - 5 razlicitih prica. Te bila su petorica, pucali na njih heklerom iz auta u pokretu. Te ne znam koliko ranjenih u drugim. Te trgovina drogom koja je posla lose.

 

Ono sto je zajednicko je da nijedna prica nije ni priblizna onome sto je momak video i cuo na licu mesta i sto bukvalno cak ni godine ucesnika se nisu poklapale u razlicitim novinama.

 

Haos.

Link to comment
Share on other sites

iskreno, da imam bombu u toj situaciji, izvadio bih je i reko "ae sad picke" . al zato nemam bombu i gledao bih da izbegnem trojicu likova koji se kurce oko parking mesta. 

svejedno, lik sa pistoljem = debil, likovi sa stanglama = deblicine . sad mozemo da idemo u sustinu koliko oces, mogao je ovaj ubiti lika oko parking mesta, mogli su caleta stanglom da ubiju. da nije imao pistolj kod sebe, trazio bi drugo parking mesto i sve bi bilo ok i za caleta i za okolinu...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

iskreno, da imam bombu u toj situaciji, izvadio bih je i reko "ae sad picke" . al zato nemam bombu i gledao bih da izbegnem trojicu likova koji se kurce oko parking mesta. 

svejedno, lik sa pistoljem = debil, likovi sa stanglama = deblicine . sad mozemo da idemo u sustinu koliko oces, mogao je ovaj ubiti lika oko parking mesta, mogli su caleta stanglom da ubiju. da nije imao pistolj kod sebe, trazio bi drugo parking mesto i sve bi bilo ok i za caleta i za okolinu...

 

Iz istog razloga caletovu dugu devetku drzim u kuci i ne diram je. Tu se slazemo, ali sustina moze biti i da je decko procenio da ako ne izvadi pistolj ce mu ubiti caleta i njega, npr. Tri stotine razlicitih scenarija je moglo da bude - ali to definitivno nije sustina mog prvog posta :)

Link to comment
Share on other sites

ako cemo po srpski, normalno je i ocekivano - nazalost. ako pricamo hipoteticki, skroz je nepotrebno i glupo drzati bilo kakvo oruzije u kuci.

a najgluplje je nositi ga sa sobon, u kolima, ali znam mnogo ljudi koji se ne slazu sa tim i vise puta sam se raspravljao sa takvima. odustao sam i dosao do zakljucka da je drzati pistolj sasvim regular day in serbia... 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...