Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

ахахахаха...

 

како ће да раде бријачи, катран и перје, па то ће да буде спектакуларно.

A+French+woman+has+her+head+shaved+by+ci

Vojtehovskaaaaaaaa...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Spomenik patrijarhu joj je simbol zle patrijarhije i toksične muževnosti koji je opresuju, seems legit :-D

 

EDIT A JEBOTE; gde si ovu iskobao @Debeli? 

"Takođe, sarađivala je s organizacijama Žene u crnom, Femix, Centar za etiku, pravo i primenjenu filozofiju (CELAP), Skaska, E8 i da drži predavanja i radionice u Centru za ženske studije i u Istraživačkoj stanici Petnica. Članica je Britanske Asocijacije za rod i obrazovanje (Gender and Education Association) i Američke asocijacije za studije Džosa Vidona (Whedon Studies Association)."

Umreću, ahahahahahaaha!!!!

Ali ozbljno sada, pa vama se ovo zapatilo po Beogradima, što to ne gušite? Sve će uništiti ovakve što dotaknu...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

iskopao je "Kurir".

svašta se zapatilo po Beogradu, sve je manje Muškaraca i Žena, sve je više besputnih hermafrodita.

no, radujmo se što su ovo pokazatelji terminalnih faza jedne dekadencije.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

E, i ja se tome radujem, jer očekujem da će na ruševinama raspalog Zapada konačna bitka biti između muslimana i slovenskih naroda koji ostanu neiskorumpirani ovakvim budalaštinama. :-D Ali sam se nadao da ćemo i mi ostati neiskorumpirani ovim glupostima, ono prc. vidim... Lečite to ljdi, ne dajte.

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Koliko su ljigavi ovi iz CarGo jbt.

Prvo su hajpovali sa otvorenim pismom i protestima, pa su krenuli da lupetaju o 4. industrijskoj revoluciji kao da nisu taksi aplikacija nego mobilna bolnica. Sada ovaj idiotizam da mladi ljudi neće odlaziti iz Srbije jer najzad mogu za sitne pare da rade part time kao taksisti. A pičke uzimaju 30% taksistima i ne daju im ni surge pricing ni ništa.

Nateraće me da napravim pun krug i da se vratim na normalan taksi.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Jose Jimenez said:

Koliko su ljigavi ovi iz CarGo jbt.

Prvo su hajpovali sa otvorenim pismom i protestima, pa su krenuli da lupetaju o 4. industrijskoj revoluciji kao da nisu taksi aplikacija nego mobilna bolnica. Sada ovaj idiotizam da mladi ljudi neće odlaziti iz Srbije jer najzad mogu za sitne pare da rade part time kao taksisti. A pičke uzimaju 30% taksistima i ne daju im ni surge pricing ni ništa.

 Nateraće me da napravim pun krug i da se vratim na normalan taksi.

Naravno da su govna. Kad sam video onog CEOa na jutarnjem programu sve mi je bilo jasno. Lik je primitivac, ne vidim sta od takvog coveka moze da se ocekuje.

Link to comment
Share on other sites

Vučić: Naredne nedelje razgovor s VW
Predsednik Aleksandar Vučić je izjavio da protesti u Beogradu šalju lošu poruku kada je reč o borbi za veliku investiciju Folksvagena.

"Oni (opozicija) rade direktno protiv interesa Srbije i investicija. Ovo su jezive poruke za svakog, za investitore, a mi ćemo nastaviti da se borimo", istakao je Vučić gostujući na Pinku. 

lol

On 3/12/2019 at 11:36 PM, Jose Jimenez said:

Koliko su ljigavi ovi iz CarGo jbt.

Prvo su hajpovali sa otvorenim pismom i protestima, pa su krenuli da lupetaju o 4. industrijskoj revoluciji kao da nisu taksi aplikacija nego mobilna bolnica. Sada ovaj idiotizam da mladi ljudi neće odlaziti iz Srbije jer najzad mogu za sitne pare da rade part time kao taksisti. A pičke uzimaju 30% taksistima i ne daju im ni surge pricing ni ništa.

Nateraće me da napravim pun krug i da se vratim na normalan taksi.

ja sam čak čuo negde i da je ona prva zaplena automobila bila režirana i stvarno jesu grdni.

ali brate, ovi drugi su grđi :)) mislim, činjenica da je to uopšte tema je rofl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jutka stvarno, ali STVARNO otkazao gostovanje na Prvoj tako što je poslao SMS u kome odustaje od gostovanja, i traži mejl televizije da bi im poslao obrazloženje.

Cenim da su Njuzovci očajni, već napisali naslov i napravili sličnu vest, ali se to onda, nažalost, stvarno i dogodilo :-D

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=04&dd=03&nav_category=11&nav_id=1525428

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Debeli said:
Quote

 

"Očekuje se da uvek zračim i usrećujem ljude. To je pritisak".

"Razmišljala sam da li da nastavim sa ovim poslom zbog osude. Govorili su mi 'ne valjaš', 'loša si'...", kaže Dunja Jovanić.

 

buhu buhu mnogo joj je teško :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...