Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

7 hours ago, Zwerko said:

ah švonja! 

pa nisam ni znao! podelio bih da sam znao!

bila je ona i ona druga, žena od recimo troickog sada, kako beše, sunčica, među tim pionirkama klinki sa slika.

a vidi je sad, mnogostruka deca i bwm 200 na sat!

i nije više klinka, a izgleda i da je luda :))

 

6 hours ago, mohr said:

Degenerik, u normalnoj zemlji se takvima oduzimaju deca.

pa realno, i u ovom slučaju bi trebalo tako nešto da se radi imajući u vidu da je vozila 200 na sat sa dvoje dece od 4 i 6 godina.

ali kako je vest ispraćena ne deluje mi da to iko dovodi u pitanje, više su kao "mup će podneti prijavu ajd ćao".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

bila je ona i ona druga, žena od recimo troickog sada, kako beše, sunčica, među tim pionirkama klinki sa slika.

a vidi je sad, mnogostruka deca i bwm 200 na sat!

i nije više klinka, a izgleda i da je luda :))

Suncica Travica!

Cela ta, sada, 30 + ekipa prepicaka je u stvari bila ispred svog vremena : D

Manjak mozga je ocekivan i jedini problem je sto fali cvrsta ruka pravnog sistema u celoj prici.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim jedino što mediji ovde malo preteruju - u smislu ona je ipak vozila auto-putem, nekako se iz ovih natpisa shvati da je vozila bukvalno ono Jurija Gagarina 200 na sat. Naravno, daleko od toga da podržavam to divljanje, ali mi je opet nekako 200 km/h po auto-putu mnogo manje opasno nego batica s početka ovog topica koji je vozio 150+ na najnormalnijoj gradskoj saobraćajnici. Pritom i ovo spada pod nasilničku vožnju (preko 100 km/h više od ograničenja), ali koliko vidim stavljeno je lepo u zakon da ne mora u zatvor 🙂

Quote

Član 329

Kaznom zatvora od 30 do 60 dana i novčanom kaznom u iznosu od 120.000 do 140.000 dinara ili kaznom rada u javnom interesu u trajanju od 240 do 360 sati i novčanom kaznom u iznosu od 120.000 do 140.000 dinara kazniće se vozač za nasilničku vožnju.

Ode na rad u javnom interesu... E sad ne znam, ima oni neki prekršaji koji su kao teži ako su u prisustvu dece, ali nisam siguran da ovo potpada pod te. A to što će joj oduzmu dozvolu realno nije problem - ionako je nije imala 😄 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, killYg0r said:

Suncica Travica!

Cela ta, sada, 30 + ekipa prepicaka je u stvari bila ispred svog vremena : D

Manjak mozga je ocekivan i jedini problem je sto fali cvrsta ruka pravnog sistema u celoj prici.

Sunčica se raskokala malo, videh je skoro negde u nekim ŠOK FOTO + VIDEO vestima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, killYg0r said:

Suncica Travica!

 

e to to! znao sam da ima neko prezime koje se još i rimuje 🙂

pa šta je ovo, raspala se sunčica, samo 72k na instagramu!

ali izgleda da je prešla na filozofiju:

Screenshot 2022-02-17 at 08.13.33.png

Screenshot 2022-02-17 at 08.13.48.png

Screenshot 2022-02-17 at 08.14.11.png

Screenshot 2022-02-17 at 08.14.34.png

8 hours ago, Zwerko said:

Mislim jedino što mediji ovde malo preteruju - u smislu ona je ipak vozila auto-putem, nekako se iz ovih natpisa shvati da je vozila bukvalno ono Jurija Gagarina 200 na sat. Naravno, daleko od toga da podržavam to divljanje, ali mi je opet nekako 200 km/h po auto-putu mnogo manje opasno nego batica s početka ovog topica koji je vozio 150+ na najnormalnijoj gradskoj saobraćajnici.

a to što vozi decu, i što nema vozačku dozvolu? 🙂 

a ko zna što nema dozvolu, kao istekla, kapiram nisu joj dali novu :))

ono, čak i autoputem 200km/h je dosta velika brzina, šta ga znam. gde je pa pošla pa žuri 200kmh? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ma ne sporim ja da je debil, i to joj dozvola verovatno oduzeta, kao onaj Darko Lazić što mu malo malo pa oduzmu dozvolu pa on vozi i pravi sranja opušteno pa ga navataju opet a on ode izvadi nešto u Nemačkoj ili tako neka fora. Nego samo konstatujem da je 200 km/h na autoputu ipak drugačije nego po standardnoj ulici, ako ništa nema semafora/pešaka/biciklista i slično, ne zagovaram da treba da se vozi toliko bilo gde, pogotovu ne po našim raspalim autoputevima.Mislim da je svako od nas vozio na primer 100 po autoputu u BG jer je 80 realno debilno ograničenje baš zato što je jebeni autoput, naravno kad uslovi dozvoljavaju, tj nije gužva.

Isto sam skoro išao preko onog Pupinovog mosta tamo ka Zrenjaninu, nisam baš precizno ispratio znakove (u smislu da li su nešto menjali), ali mi auto uredno prijavljuje ograničenje od 50, a niko ne vozi ispod 100-120 km/h. Što je negde suštinski i logično jer ide praktično autoput, da ne kažem brza saobraćajnica što je sad popularno, kroz njive. Da ne pričam o onom delu puta ka Pančevu (jer sam se posle tuda vraćao), gde je ograničenje 60 i ima gomila semafora a praktično je autoput u pitanju... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Zwerko said:

Ode na rad u javnom interesu... E sad ne znam, ima oni neki prekršaji koji su kao teži ako su u prisustvu dece, ali nisam siguran da ovo potpada pod te. A to što će joj oduzmu dozvolu realno nije problem - ionako je nije imala 😄 

Previše sam polagao nade u sistem :) https://rs.n1info.com/auto/manekenki-koja-je-sa-dvoje-dece-vozila-brzinom-196-km-h-devet-meseci-zabrane/

Quote

Manekenka je kažnjena u skraćenom postupku sa 120.000 dinara, devet meseci zabrane upravljanja motornim vozilom i sa 15 kaznenih poena, što su sankcije ispod zakonskog minimuma.

Tj nije dobila ni društveno korisni rad ako dobro kapiram :) Mislim da u slučaju nasilničke vožnje ne može ono priznanje krivice pa da ti daju manje tako da je ovo samo bezobrazluk suda. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Previše sam polagao nade u sistem 🙂https://rs.n1info.com/auto/manekenki-koja-je-sa-dvoje-dece-vozila-brzinom-196-km-h-devet-meseci-zabrane/

Tj nije dobila ni društveno korisni rad ako dobro kapiram 🙂 Mislim da u slučaju nasilničke vožnje ne može ono priznanje krivice pa da ti daju manje tako da je ovo samo bezobrazluk suda. 

bogami je rebnuše dobrano!

hiljadu evrića i zabrana upravljanja a iovako nije imala dozvolu - ne znam ni gde će te poene kaznene da joj upišu! :))

doduše ja ovo ne razumem:

Quote

"У казненој политици постоји потреба да се нешто мења. Јуче смо имали два случаја насилничке вожње, оба случаја су кажњена испод законског минимума. Неопходно је да се нађе решење", истакао је Раденковић.

kako može neko da bude kažnjen ispod zakonskog minimuma, ako je zakon propisao od-do?

Link to comment
Share on other sites

Pa nije zakon isti za sve :tf: Mislim meni je smešno što se iz aviona vidi da su uveli tu opciju kazne rada u javnom interesu baš bukvalno zbog tih nekih slučajeva da ne mora pevaljka/tatin sin/bogatun po defaultu da ide u zatvor (iako je to i bila ideja pojma nasilničke vožnje i njegovog kažnjavanja) i da se to onda završi tako što mu sudija odredi da ide u Zelenilo da odradi, ovaj ode prvog dana odnese viski direktoru i rešena priča - mislim da ovde zapravo niko i ne očekuje da se to ispoštuje. A onda čak ni to ne dosude :)

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Svonja je pre nekog vremena izbacila post na tviteru kako je uparkirala dzipa paralelno na malom prostoru.Ispod tvita se javila gomila careva sa 'AJ TAKO DAJCA UPARKIRAJ KO STO SAM JA U DJAKOVICI 99.' ili 'PA LAKO TI JE KADA IMAS KAMERU' i sl. Digla se druga Srbija da zastiti zenu od mizoginih komentara, izlazile vesti po portalima o ovom nemilom dogadjaju, da bi debil od zene vozio malu decu 200km/h.

jbj ofc

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zwerko said:

Pa nije zakon isti za sve :tf: Mislim meni je smešno što se iz aviona vidi da su uveli tu opciju kazne rada u javnom interesu baš bukvalno zbog tih nekih slučajeva da ne mora pevaljka/tatin sin/bogatun po defaultu da ide u zatvor (iako je to i bila ideja pojma nasilničke vožnje i njegovog kažnjavanja) i da se to onda završi tako što mu sudija odredi da ide u Zelenilo da odradi, ovaj ode prvog dana odnese viski direktoru i rešena priča - mislim da ovde zapravo niko i ne očekuje da se to ispoštuje. A onda čak ni to ne dosude 🙂

a mogao je direktor da ne prihvati viski i da mu bude sekretarica 30 dana!

ali jbg, nisu bili kreativni ovi u skraćenom postupku 🙂

Link to comment
Share on other sites

Mene su par puta ovo što sam išao po Srbiji zbog posla vozili 200 i malo jače...nikad mi nije bilo prijatno.

Verovatno sam postao baba pod stare dane, ali sve iznad 130 mi je nekako neprijatno.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, absolute said:

Mene su par puta ovo što sam išao po Srbiji zbog posla vozili 200 i malo jače...nikad mi nije bilo prijatno.

Verovatno sam postao baba pod stare dane, ali sve iznad 130 mi je nekako neprijatno.

zavisi i od automobila naravno, ali kad u nekom "običnom" pređeš 140 ono sve krene da brunda, trese, bruji... 

kapiram da je znatno bolje u BMW-u nekom namunjenom jer ova sigurno nije vozila bmw iz osamdesetih, ali i sama brzina ume da bude neprijatna posebno ako ostali voze koliko je dozvoljeno.

Link to comment
Share on other sites

Realno zavisi i u kojim kolima se voziš i po kakvom putu. Nas je jednom vozio neki taksista, Turčin ofc, od Kelna do Dizeldorfa, Mečka E-klase karavan naravno, Autobahn što kaže Dule bez ograničenja. Ja sam najnormalnije pričao sam drugim kolegom potpuno nezainteresovan za vožnju sve dok drugi kolega nije krenuo da bledi i kuka što ovaj vozi 220 kad je pogledao cajger. Moj lični utisak da me neko pitao rekao bih da ide 130-150 maksimalno. Na autoputu u Srbiji je vožnja od 200+ km/h cenim doživljaj kao obaranje brzinskog rekoda na Salt Lake-u... 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...