Jump to content

POPLAVE - Pomoć, informacije


Recommended Posts

Де си менџи о/

 

Ја сам био до макиша, али кад сам дошао рекли су да има превише људи па сам се вратио на потез између бранковог и газеле... Тамо се и даље ради па ко хоће и може слободно нек иде

Link to comment
Share on other sites

preko puta mendzijeve crvene jos traje akcijanje, ali premnogo je debila koji samo bacaju dzakove jedan na drugi bez logike i arlaucu. mnogo fali organizacija.

za sad ne deluje da ce se izliti

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ја се сад вратио из Гроцке, тамо је све под контролом!

Углавном се радила физикалија (пуњење и утовар џакова) и с обзиром да је песак био влажан, џакови су били јако тешки чак и за нас стероиде! Али макар не морам сутра да дедлифтујем 8D

Пошто сам помињао лошу организацију, морам да напоменем да је у Гроцкој организација била одлична. Било је свега, од лопата до багера. Све је ишло поприлично брзо, људи су брзо напунили џакове, а утовар је ишао на смену па се није нико ни превише исфорсирао. Све похвале општини!

  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jbt citam oba topika i place mi se koliko je sve jezivo...

juce sam sakupio stvari i odneo, kupio namirnice, higijenske potrepstine, cak sam i hranu za pse i macke kupio :(

Sveca mi je u hali 3 na sajmu i volontira, kaze da je uzasno, da su deca odvojena od roditelja, da svi placu, da je takodje relativno lose organizovano, ali i da ti ljudi iz crvenog krsta ne mogu bolje...

Devojka mi je psiholog, i ona je sada otisla, kaze da su se svi psiholozi organizovali kako bi sto pre pokusali da pricaju sa zrtvama i savetuju ih...

Ortak mi je u Cikagu, pa sam mu slao neke fotke odavde iz redakcije i on ih je mucenik stampao i na ulici skupljao lovu, plus ce pokusati da organizuje tamosnje gastose...

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ја се сад вратио из Гроцке, тамо је све под контролом!

Углавном се радила физикалија (пуњење и утовар џакова) и с обзиром да је песак био влажан, џакови су били јако тешки чак и за нас стероиде! Али макар не морам сутра да дедлифтујем 8D

idi bre u kurac, jedem neki keks, zamalo da se udavim

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Samo da javim da je situacija u Sapcu sa Savom sada stabilna, ne izliva. Ja sam odmarao malo, nesto sam nogu zeznuo ali sad se osecam bolje tako da picim ponovo,

kad stignem kuci javljam vam kakva je situacija. Inace juce je bila u planu evakuacija Sapca u popodnevnim satima, imali smo nenormalno puno srece sa njihovim pucanjem nasipa(ili se Toma prihvatio asova, pa kopao po Hrvatskoj:D)

megadeth

Link to comment
Share on other sites

s obzirom da se najvisi talas u sapcu ocekuje u utorak, pripremite se u bg-u za sredu jutro  (to su samo prognoze)

 

 

obrenovac je katastrofa :( spominje se i pretpostavlja sa cifrom od preko 3.000 ljudi

 

nisam listao topike ne znam sta je vec spominjano

 

hvala svima koji su se angazovali nema tih reci koji tu zahvalnost mogu opisati, imali smo srece vise nego pameti

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi evo da se javim, ja sam ovog trenutka zavrsio sa kupanjem. Do nekih pola dvanaest smo bili u krugu Zorke Sabac, nakon toga su dosli autobusi, i kao gas pukao nasip u Drenovcu, tri autobusa mrtvih ljudi, koji ceo jebeni dan rade, ali ne zele da odustanu, jer niko drugi nece da sedne u autobus, stizemo tamo, opet kolaps organizacija, apsolutni haos, vojska, policija, i nas saka jada dobrovoljaca, cekamo neko vreme da vojska sa masinama ocisti put do nasipa(kroz njivu) ubacuju nas tu da pravimo lanac a ima jebenih pa jebo mater kilometar, noge su potonule u blato do kolena bezmalo, prosto uslovi za rad prejadni, kako se pojavila ta rupa u nasupu, tako je voda kuljala na taj deo gde smo mi, to je bukvalno bilo kao gejzir, sad naravno nije bilo odmar pored nas, ali u neposrednoj blizini. Posle par sati radi, ko nema cizme one skroz duboke da voda moze do kukova nema svrhu vise, naravno nas dobrovoljaca nema takvih, te par ostaje gore da tovari dzakove, posto je proslo ko zna koliko sati od kako smo tamo, i premor i sve, hocemo da idemo kuci, niko nema dozvolu da nas odveze bilo gde, i posle jedno 10km pesacenja nazad sa dva ortaka, stize keva po nas i pakujemo se kuci. Znaci sto se tice organizacije civila UZAS, sto se tice vojske jebiga, radi se, ali su i oni vec mrtvi. Nasip u Drenovcu, Sevaricama, i tim picka materina vukojebinama okolo se raspada, znaci mekan je da se ne moze opisati, ako ostane voda jos dva tri dana cisto sumnjam da moze da izdrzi da ne pukne(prilicno lajicka pretpostavka, ali deluje) tako da se nadam da ce sve biti kul. Odlazim da spavam, jebeni je raspad, ako sutra telo mogu moglo u nove pobede!

megadeth

Link to comment
Share on other sites

ja sam volontirao u hemijskoj skoli u beogradu, u skoli su trebali da se nastane neki ljudi na odredjen period, da ne kazem da je sve bilo dogovoreno, ali je drzava odredila da se ide u skolu od danas tako da od toga nema nista na zalost...

Inace neverujem da je fake, na kuriru sam juce video dosta ljudi kako nude smestaj, oko 250 komentara je bilo sa takodje i ostavljenim brojem... nek je 1/5 prava, a verujem da ih je mnogo vise, svaka cast ljudima!

Ne mogu da zamislim kako je ljudima a i ovaj klip dosta toga govori, valjda ga niko nije postavljao pre mene:

http://www.youtube.com/watch?v=sDTrKp02QtE

Ko ne moze van Beograda a zivi ovde, moze pomoci dosta u gradu, novi beograd bezanija - hala sportova, zgrada opstine vozdovac, SC sumice SC banjica... 

Link to comment
Share on other sites

Хитно преко потребна вода, конзервирана храна, млеко у праху, лекови за смирење тј. сви лекови (гардеробу никако), пелене за децу и одрасле, сва могућа хигијена... молимо вас да све то доставите у Патријаршију од 12 - 21час.

 

http://beograd.mapa.in.rs/ulice/kneza-sime-markovica-stari-grad

Link to comment
Share on other sites

Ministarstvo Finansija je otvorilo PayPal nalog za donacije iz inostranstva - floodrelief@gov.rs

Ministry of Finance has opened PayPal account for donations floodrelief@gov.rs ‪#‎poplave‬ ‪#‎poplave2014‬ ‪#‎SerbiaFloods‬

 

SRB: http://floodrelief.gov.rs/

ENG: http://www.floodrelief.gov.rs/eng/

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...