Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta je bilo s remzijevim kerovima, sto nisu uleteli u fajt kad je dosla brijana?

"The hounds not being there isn't a plot hole. It doesn't take any suspended belief that once the dogs were let off leash (or more accurate, not actively under control) they would disappear. They were blood hounds and not fighting dogs. Once the fight started they would have run."

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

kul je scena sa planinom kada razbije glavu onom jadniku ++

dzin mlati telom lika iz nocne straze po zidovima ++ 

dzonovo uskrsnuce ok, ocekivano naravno, malo jadno sto davos mora da moli melisandru random da to uradi nema puno smisla ali ajde moze da prodje

bloodraven malo su fejlovali kako su ga uradili, lik zivi pod zemljom cistog lica i fino obrijan ni ne deluje toliko staro ali ajde... ne razumem kako mogu da vide dalje od srce drveta to su malo mnogo fejlovali ali scene sa nedom i lijanom hodorom su kul  + 

dobro malo gvozden rodjene sada sredjuju to je ok i kul 

roose bolton i njegov mestar su super retardirani u seriji pricaju random pred ovim bolesnikom, isto kao sto su dornu zatvorili veoma glupavo po meni 

tirion dragon whisperer lol+

ok je zabavno 

Edited by Kole
  • Upvote (+1) 1

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne svidjaju mi se "tehnikalije" oko toga kako je rezurektovan...tj sama izvedba je malo blah... mnogo epskije bi bilo da su
- sacekali trecu epizodu
- kroz branove flashbacke pokazu prvo tower of joy, promise me ned i objasne ko je ko
- pa kad ga ovi chobosi u castle blacku stave na lomacu da onda ili on sam od sebe ustane iz vatre sa sve kometom i dalje na nebu ili melisandra udje i uradi life swap kao deni sa drogom i zmajevima
- eventualno da jos uvek nije ziv nego da ce tek da se rebornuje medj soli i vatrom mada mi se cini kao propustena prilika za awesome zarad ove klifhenger akcije
- eventualno #2 - moguce da ce grrm nesto slicno da uradi u knjizi pa su resili da ga ne kopiraju direktno

sem toga
- mislim da je potreba serije da ima remzija kao sifon mrznje koji bi zamenio dzhofrija neorganska, "holivudska" i kvari filing tj eliminacija rusa ne cini remzija "opasnijim" =o)
- tirion i zmajovi - lepa scena, i njemu treba malo targerijenskog kupanja u vatri pa da krenemo napred polako ;oP
- jel jos nekom cudno da nema littlefingera i dalje?
- trenutak kad su pomenuli manderlijeve <3
- arja i dalje bez worgovanja kako bi videla dok je slepa =o(
- ironborni se vracaju iz ilegale - yay =o)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...