Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

mislim da postavljas pogresna pitanja lesko, tjs. dobra su pitanja, ali verovatno znas odgovor na vecinu istih... moje subjektivno misljenje je, da je igra i stanje repke, samo posledica bedne politike koju vodi sam vrh fudbalskog saveza, a opet, i ta situacija u fudbalskom savezu je samo samo posledica bedne politike koju vodi vrh nase drzave.

Pa iskreno, ne znam odgovore.
Ja prosto ne razumem koja je poenta onakve postavke igre. Ako on dodje i kaze "ja sam hteo da drzim loptu 90min i da ne izgubim, da ne bih napravio jos jednu sramotu" i meni bude jasno. Ali me onda zanima sta se radilo u prethodnoj utakmici? I prethodnoj? I prethodnoj? I selektor pre njega? I onaj pre njega?
Isto se desava i u Zvezdi u poslednjih 10god, gde se kao igra neki ludi moderan fudbal sa jednim spicem i nekim "vihornim" krilima, ma dajte vise sa tim glupostima, jednostavno NE IDE.
I gledam tog Mitrovica, covek u sansu nije usao. Ali i ne moze da udje u sansu kada on na 35-40m od gola prima loptu dok na ledjima drzi igraca, pa ga drugi napada sa strane, a on bi trebalo da je gurne nazad ili na bok, pa kao munja da se stvori u kaznenom da nadskoci 2 protivnicka stopera. - Ok, ovo je moja pretpostavka onako napamet sta bi trener zeleo, i ja bih na ovo rekao da je glupo do bola. Ali ajde, kao probao si, ajde sad menjamo. ALI NE. OPET I OPET I OPET I OPET ISTO... 

Ti sad kazes da oni ne igraju dobro jer je bedna politika u fudbalskom savezu?
Pa meni ni to bas nije jasno.
Razumem kad su u pitanju menadzerisanja i prodaja igraca, pa igraju Raca i drugi balvani, ali cini mi se da smo u poslednje vreme stvarno igrali sa jakim sastavima (verovatno je postojao izuzetak, ali generalno gledano).
Pa dobro, da li oni nece da trce bez lopte zato sto je Tole predsednik? Ili sta?
Logicno bi mi mozda bilo da ih neko huska da lose igraju da bi nekog skinuli. Ili da se medjusobno igraci mrze i hoce jedni drugima da uvale kurcinu. Ili da ih boli kurac za reprezentaciju, pa ne zele da se trude (u ovo nekako ne mogu da poverujem, no ajde postoji sansa). Ili sta drugo?

I samo da napomenem, ja ovde zaista postavljam pitanje, ne pokusavam da nabedim na drugu stranu, nego stvarno NE RAZUMEM STA SE DOGADJA. :(

Naleteh i na ovo - 
http://www.telegraf.rs/sport/1792066-da-li-je-moguce-da-se-lozite-na-pobedu-u-albaniji
Hvala mu za ovaj tekst!
 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Srećan sam zbog pobede jer sam to stvarno želeo

Aj' ne seri nego reci koliko si zunuo na 2 :D

Lova je u pajdžeu [8D]

 

@FATA

Malo preteruješ sa veličanjem Antare, za naše uslove je ispao ok jer je vratio kult reprezentacije (to je ono zbog čega najviše žalim za njim), ali činjenica je da imamo i bolje i mlađe trenere od njega (Miha je na primer sigurno dobar trener, ali nije ispao dobar trener za Srbiju zbog nekih ličnih hirova) i najveća je činjenica da taj čovek sa razlogom nema ozbiljan angažman sto hiljada godina, pa i tada kada je preuzeo Srbiju realno.

 

 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Miha je na primer sigurno dobar trener, ali nije ispao dobar trener za Srbiju zbog nekih ličnih hirova

Ubacivanje Scepakadbre protiv Hrvata u Zagrebu nije licni hir nego epska glupost. (Scepakadabra koji se povredio u fazon 11om minutu, pa je morao da ga menja)...Stevanovic, Radovanovic.. 

katastrofalno duvanje kare u kvalifikacijama

Prvo je pljuvao Toleta Miha stajl, da bi dolaskom na mesto trenera postali bff

 

 

Jedini koji ima potencijal da napravi i ozivi atmosferu slicnu onoj koju je Sale Djordjevic napravio u kosarci je Veljko Paunovic Mislim da bi Veljko imao energiju da vodi tim i prenese cujpri iz u20, ali Blagojev sin nece da se jebe sa gomilom majmuna koji obitavaju tuda

 

Curcic da bude srecan ako se u Javoru najede jagnjetine na slavlju za ulazak u plej of sa drugog mesta
Logican bi bio izbor Drulovica pre ovog dementa u tom trenutku

Jokan je odlican(pogotovo za nase uslove)

Stari Jedi Council nasih trenera bi trebalo da pomre od alkohola

Link to comment
Share on other sites

A niko ne komentarise to sto ce Tole da isposluje "nacionalni stadion" na konto istorijske pobede nad Albanijom? http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=10&dd=09&nav_id=1049392

Na stranu sve politicke konotacije ovog meca, sportski i fudbalski gledano uspeli smo na jedvite jade da pobedimo u najboljem slucaju osrednju ekipu u kvalifikacijama za Euro 2016, ono sto bi se na pocetku ovih kvalifikacija smatralo maltene rutinskom utakmicom je postalo "istorijski uspeh". Da ne pricamo o tome sto reprezentacija toliko lose igra da se ne secam kada se uopste trazila karta vise za neku reprezentativnu utakmicu, tj kada je stadion bio dupke pun ali cemo zato izgraditi novi stadion za 50-60 hiljada gledalaca... Uopste da se razmislja o tako necemu dok nam je reprezentativni fudbal u ovom stanju u kome jeste je sramota, a da ne pricamo o tome kako drugi sportovi u kojima imamo mnogo vece uspehe ne mogu ni da sanjaju da se o njima razmislja u tom nivou investicija. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

Miha je na primer sigurno dobar trener, ali nije ispao dobar trener za Srbiju zbog nekih ličnih hirova

Ubacivanje Scepakadbre protiv Hrvata u Zagrebu nije licni hir nego epska glupost. (Scepakadabra koji se povredio u fazon 11om minutu, pa je morao da ga menja)...Stevanovic, Radovanovic.. 

katastrofalno duvanje kare u kvalifikacijama

Prvo je pljuvao Toleta Miha stajl, da bi dolaskom na mesto trenera postali bff

 

 

Jedini koji ima potencijal da napravi i ozivi atmosferu slicnu onoj koju je Sale Djordjevic napravio u kosarci je Veljko Paunovic Mislim da bi Veljko imao energiju da vodi tim i prenese cujpri iz u20, ali Blagojev sin nece da se jebe sa gomilom majmuna koji obitavaju tuda

 

Curcic da bude srecan ako se u Javoru najede jagnjetine na slavlju za ulazak u plej of sa drugog mesta
Logican bi bio izbor Drulovica pre ovog dementa u tom trenutku

Jokan je odlican(pogotovo za nase uslove)

Stari Jedi Council nasih trenera bi trebalo da pomre od alkohola

Covek sem debakla sa nasom reprezentacijom vodi sa solidnim uspehom sve ekipe koje je vodio u Seriji A, sve su igrale vrlo solidan fudbal, pitanje je da li je trener za najvise domete (sto ce pokazati ova sezona u Milanu gde ocekujem da masno poduva), ali da je solidan trener, solidan je sigurno.

A to sto pricas za Blagojevog sina je tralala pricica koja uopste ne pije vodu. Prvo da ne zeli da se jebe sa gomilom majmuna, ne bismo dobili ni taj uspeh o kojem pricas. On je vodio tu generaciju tri ili cetiri godine. Drugo, otisao je jer je i sam rekao (eto, licno mi je rekao ako mislis da je rekla kazala prica) jer hoce da stekne kontinuiet rada u nekom fudbalskom klubu, pa je onda rekao da bi voleo da preuzme seniorsku reprezentaciju. Tako da ja njega ocekujem vrlo uskoro.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites



edit: voleo bih da mi neko odgovori na ona pitanja iz prethodnog posta, posto sam ocigledno ja glup i ne razumem fudbal.
I takodje bih voleo da neki novinar IKAD postavi pitanje selektoru "mozete li da kazete nama taktiku koju ste rekli momcima u svlacionici i sta ste zeleli tom taktikom da postignete", ja bih to objasnjenje jako voleo da cujem.

zato sto je antic najgori lik u istoriji fudbala... i zato sto nas je jako obrukao sa plasmanom na svetsko prvenstvo gde smo imali samo jednu pobedu u grupi... i to protiv bedne nemacke... :P

- FSS

- menadzeri

- splavovi

- beskonacno novca

- nula vizije

- nesloga

- korupcija

- gomila retarda i ovaca koja sve to trpi i jos im drzi stranu

svaka vrana je znala da cemo izgubiti protiv obale slonovace, zato sto nikada u istoriji nisu imali pobedu na SP... a da bi se obrnula lova naravno iz 1 u 2... taj usrani mentalitet karakteristican za fudbalere je gradjen decenijama... samo se seti utakmice sa spanijom 3:4... mrzi me da guglam... mislim da je jos uvek miljanic bio ziv... to nije bila kradja, to je bio jebeni dogovor...  

ko sa kim prica... ko se sa kime druzi... ko nije starter u klubu, a mora da se proda... ko peva himnu... ko mora da udje... kome mora da se da kapitenska traka... 

pritom imas gomilu degenerika koji ce te ubedjivati da smo mi fudbalska nacija... evropski brazil... pizda lepa materina... a mi smo jebeni kurac na biciklu... i da pravimo taktiku shodno toj jebenoj cinjenici imali bismo mnogo bolje rezultate... da tim jadnicima vise znaci grb od separea tih nedelju dana koliko su zajedno, vodili bi protiv albanije 4:0 u 15om minutu... pa bi se narod smejao dronu pri rezultatu 7:0 u 40om... primali bi infuziju posle utakmice, pa bi stadioni bili puni ludih navijaca... nevezano za rezultat... 

ljajic, sto se mene tice, moze da se klanja na terenu i zahvaljuje alahu na pobedi, posle utakmice... ne mora ni himnu da peva... ali NE MOZE ni u kakvom paralelnom univerzumu da kaze da ga jebena himna vredja... onda ga i grb vredja... a ako je tako uvredljive prirode neka mi se napusi kurca ko god da ga je vratio u reprezentaciju... (protiv ljajica i dalje nemam nista... njegovo pravo, mi smo govna)

trenersko mesto reprezentacije nije poligon za izradu diplomskog rada... ali KURAC, niko normalan ne zeli gnev miliona sunarodnika na sebe, za bednu lovu, a da pritom ima uticaja na tim za nijansu vise od mene koji ovo pisem... 

mogu jos 1000 linija teksta... ali je potpuno nebitno, a ionako sve ovo znas i sam... :P

 

Link to comment
Share on other sites



edit: voleo bih da mi neko odgovori na ona pitanja iz prethodnog posta, posto sam ocigledno ja glup i ne razumem fudbal.
I takodje bih voleo da neki novinar IKAD postavi pitanje selektoru "mozete li da kazete nama taktiku koju ste rekli momcima u svlacionici i sta ste zeleli tom taktikom da postignete", ja bih to objasnjenje jako voleo da cujem.

 

ljajic, sto se mene tice, moze da se klanja na terenu i zahvaljuje alahu na pobedi, posle utakmice... ne mora ni himnu da peva... ali NE MOZE ni u kakvom paralelnom univerzumu da kaze da ga jebena himna vredja... onda ga i grb vredja... a ako je tako uvredljive prirode neka mi se napusi kurca ko god da ga je vratio u reprezentaciju... (protiv ljajica i dalje nemam nista... njegovo pravo, mi smo govna)

 

 

Word. Toliko me smara što su nakon jedne kontre koju je istrčao u 93. minutu i bocnuo loptu napravili od njega Piksija jebote.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Baic pogled na ovo, mozda ima:

https://www.kicktipp.de/

Nama u firmi poslali, ko god hoce, daje se neka sitna kinta, i na kraju pobednik uzima sve.

Nisam se registrovao pa ne znam sta sve ima, posto cu neki deo prvenstva da propustim, pa mi ne bi bilo zanimljivo ako vec ne ispratim sve tekme.

 

Edit:

Sad sam napravio svoju ligu da vidim. Imas da unosis tacan rezultat, plus dodatno neka pitanja za bodovanje (tipa da li ce albanija da prodje grupu, itd).

Napravis svoj community, pozoves drugare, i cepaj.

 

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

kicktipp i mi peglamo isto u firmi, ne deluje loše, naročito što se ide kolo po kolo, pa kad dodje do eliminacija imaju nova predvidjanja. Takodje, dobijaju se bodovi za 1-2-x (2 boda), razliku (+1) i tačan rez (+1), što mi je isto kul. 
Isto važi i za četvrtfinale, nije samo ko prolazi već i rezultat i razlika (u regularnom i posle produžetaka/penala)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Eo ti u Excelu, pa mož da upišeš rez i vidiš, drugo nemam, O DAKLE

FRANCE_2016.xlsx

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...