Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Jebote, jucerasnji dan (tj. vec prvi puni dan Eura) je realni pokazatelj zasto ne bih odgledao nijednu tekmu bukvalno da se takmicenje ne zove Evropsko prvenstvo.

Gledam Svajcarska - Albanija jer sam singlirao Svajcarce i bukvalno mi se zeludac prevrtao od onolike kolicine kozojebaca na terenu. Jebote u faci im vidis da svi redom u svojim sobama imaju vezanu kozu ili sestru za radijator. Udario brat na brata, pa ajde da bude samo 1:0. 

Prema svemu sudeci, precenio Slovake, nisam toliko verovao Velsu u toj grupi, Koleman ih bas bas dobro vodi, odlicno su organizovani po terenu, igraju visok presing koji ce verovatno promeniti protiv neke ozbiljnije ekipe ali juce su takticki odigrali vrhunsku utakmicu, realno su imali i srece kod oba gola, ali definitivno mislim da ne bi izgubili utakmicu svakako. Onaj Bejlov gol je toliki golmanov fejl na vise nivoa da ne vredi ni pricati. Slovaci prilicno anemicni, utakmica bi naravno verovatno imala potpuno drugaciji tok da je uslo ono Hamsikovo u prvom minutu, ali uprkos tome, definitivno imaju problem sa time sto nemaju iole ozbiljnijeg napadaca na sta sam skrenuo paznju pre pocetka. 

I dalje siguran da ce Rusi fejlovati, ono juce je bio tipican Luzerpul momenat Engleza i neiskustvo jedne nove generacije, a ne dobra partija Rusa ili bilo sta slicno. Posto sam pratio britanske medije dosta bio sam svestan da ce Sterling uprkos potpuno retardiranoj sezoni pronaci put do prve postave, ali ono juce je stvarno dokaz koliko Hodzson moze lose da vodi ekipu. Bez izmene do 70og minuta, a Vardi i Staridz ti sede na klupi, nerealno jebote. Plus tako ti neki detalji - Kejn koji izvodi kornere???? KOJI KURAC. Dobro je za moje betove sto sledecu tekmu igraju Rusi i Slovaci, mislim da ce kladze zbog ovih rezultata jos pomeriti kvotu na stranu Rusa tako da ce moci da se isplativo igrati dupla sansa na Slovake, trenutno je 1.61, ali mislim da ce do meca otici jos gore na prihvatljiviju granu. 

 

Danas se nadam dobroj tekmi u 3, posle nemam pojma sta da ocekujem, mislim da ce se Poljaci bas namuciti sa Severnom Irskom, a kapiram da ce Nemci rutinski izgrindati Ukrajince posto jos nismo videli nijednu takvu pobedu.

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I da, ulete Vica.

Objasni mi po cemu se vidi da je poluigrac jebeni? :D Kejn je u top 5 napadaca na planeti trenutno i treba da igra on, a ne Sterling slinavi i Lalana (koji je ajde barem imao dobru sezonu). I pricas ko da su igrali ko kurac, a odigrali su dobar mec (mogli su naravno i bolje), ali ovi nisu imali sansu bukvalno sem gola.

Mislim, lupam, ja bih se vise brinuo npr. za Francuze, nego za Engleze gledajuci ove prve utakmice. Plus Francuzi imaju mnogo jaci tim na papiru, plus su Englezi jednostavno Englezi, naviknuti na fail, nista ovo nije novo od njih :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovde sam sa Grujom, Kane je dobar špic, stvara i sam sebi šanse, ne treba mu samo lopta na tacni, i ima ga svugde po terenu. Imao je dve vrhunske sezone, a ima 22 god. 
Jučerašnji rezultat je direktna posledica glupe taktike Hodgsona, i to što nije ubacio Staridža i Vardyja. Takodje, po meni bi u prvih 11 moralo i da bude mesta za Milnera, a Lalana i Sterling moraju napolje. 

Od onoga što sam video u ova dva dana, najviše su pokazali Vels i Engleska, s tim da naravno Vels nema neke ogromne šanse. Englezi završavaju ionako prvi sa 5 ili 7 bodova, neće im ovaj x nešto preterano uticati na plasman, osim naravno ako se pod pritiskom ne useru još više. Mislim da je ovo ona Engleska koju svi hoćemo navijački zbog PL da gledamo godinama, a oni nikad tako nisu igrali, iako su na terenu imali mnogo veće zvezde nego ovu ekipu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kakvi su carevi ovi Zabari :D
 

Origi udario ono glavom u stilu seoskog zadnjeg veznog, kapiram da su mu svi zivi srali po frizuri. Felaini pretuzni pred golom lopta mu igra fliper medju nogama. Lukaku sa onim presnaznim sutom umesto laksim lobom pored precke. Da je crnja tu samo malo slabije sa vise spina, bila bi golcina. Navijao sam za X, ali mi nije bilo zao Belgijanaca kada je majstor zalepio volej na onu drugarsku asistenciju.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...