Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

otarasismo se jebenih kozojeba :D

Ode i Vels u cetvrtfinale, kada budemo fejlovali u sledecim kvalifikacijama eto spremnog alibija :DDD

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Au ovaj Portugal, koliko užasna skupina glupih i nefudbalskih poluigrača.

Do ulaska Kvarežme 0 fudbalskog.

Pepe je bukvalno Maradona i Tesla za sve ostale, osim za Kristinu koji ni ne igra.

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Renato Sančez - kako je ovaj lik dospeo do Bajerna i 30 miliona evra!?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

dobro je igrao renato. mozda ne u ofanzivi ali je dobro sekao lopte Hrvatima. U svakom slucaju danasnje utakmice su bile najdosadnije do sada, sa ovom poslednjom sam cak i zaspao na jedno deset minuta u drugom poluvremenu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

izgleda da sam ja lud, svuda čitam "loša utakmica, dosadan fudbal", a meni je bila baš zanimljiva utakmica, tvrda, taktički odlično pripremljeni portugalci, zatvorili Modrića dosta dobro, Perišića je lik isto sabio po toj njegovoj levoj strani, i to toliko da je ovaj u jednom momentu morao da pređe na drugu stranu... znam da ću nekome zvučati kao da sam iznad situacije, ali ono, nisu samo golovi fudbal... nije da su davili loptu previše ili ne znam šta, bilo je lepih akcija, dodavanja, borba na sredini uz malo grublju igru... sigurno mi je bilo zanimljivo i to što se do samog kraja nije znalo ko će proći dalje.

Link to comment
Share on other sites

Jbt Psy bratina, i ja isto:) Stavio da kroasani prolaze, boleo me kurac kad sam puko, narocito jer su igrali ko go kurac, verovatno im se govno steglo. O jucerasnjem kvalitetu fudbala necu nista da komentarisem, bukvalno bih voleo da umru i FIFA i UEFA najsporijom mogucom smrcu. Btw, ako je Nani ono hteo da doda, najbolje dodavanje svih vremena:DDDDDDDD Plus naravno da je Kristinica ono promasila jer je pickica. Jbt celo jutro gledam trolove na indeksu:))))))))

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...