Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

sta znam... isto sam prvo mislio da je hteo da doda, ali sada vidim njegovo telo posle suta/dodavanja, tj. koliko se iscimao i sada mislim da je hteo da sutne spicem, fejlovao, zakacio spoljnom, prosla kroz noge ustasi do ronalda :D

 

https://streamable.com/l9pk

 

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

aj prvo ovo, na sta sam oplakao jako, ali totalno iskreno i slazem se sa bracom!!!!

 

 

a komentar na danasnje tekme... pa kao prosli favoriti, relativno lagano, sem francuza koji su se mucili prvo poluvreme a onda okrenuli naivne irce i dobili igraca vise, cini mi se i zasluzeno, iskreno nisam jos uvek video snimak faula za crveni...

nisam gledao ni nemce ni belgijance, ali po rezultatima bih rekao lagano, a? jeste?

sutra se nadam da ce italija proci spance kao i to da ce englezi potvrditi ulogu favorita protiv islandjana...

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

inace, nakon sto sam kao i 99% ljudi rekao da me boli kurac za reprezentaciju dok se nesto ne promeni iz korena, uhvatim sebe sad kako jedva cekam kvalifikacije za sp. pa oni mogu da mi seru u usta vecno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce se dolaskom muslina promeniti dosta toga, a da ne pominjem koliko smo dobili smenom onog sljama troleta klosarica.. Voleo bih da se povrati bar deo atmosfere koja je bila za vreme antare i ja cu im rado pruziti drugu sansu

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ovi englezi evo vec 10 godina nemaju igru. Ne secam se kad sam im pogledao utakmicu koja od pocetka do kraja lici na nesto.

 

Ajde vi sto se razumete koja je poslednja generacija engleske igrala dobar fudbal? Jel Gaskojn era?

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...