Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

10 hours ago, iguana said:

verati nije spic. sredina im je josh i ok (meni je de rosi odlican), ali napad im je tuga ziva i taj problem imaju od 2006te

 

Luca Toni, Di Natale, Del Piero, Toti, Inzagi, Kasano, svi su igrali i daleko posle 2006, a cak i da izuzmemo njih kao neke konstante u toj reprezentaciji, uvek si imao napadaca koji je bar u vreme tog prvenstva igrao u vrhunskoj formi, a izredjalo se dosta njih koji su igrali na bljesak i koji su tada odradili i vise nego dovoljno - Djilardino, Baloteli, Kvaljarela, Pacini, Djuzepe Rosi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

italijani imaju muda, zive za fudbal. nemaju ekipu kao sto su imali nekih ranijih godina, i ne verujem da bash mogu da osvoje, ali bi voleo. 

 

 

i imaju najbolju odbranu na turniru, pravo iz juventusa -buffon,kjelini, bonuci, barzalji

 

hrvate moze debelo da kosta ova glupost domagoja vidica, i ova bacena dva boda. ali, videcemo

 

Edited by psy
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jebote sad sam skontao da sam igrao pre Eura da ce Will Grigg biti najbolji strelac Severne Irske :DDDDDDDDDDDDDDDDD

bd8fae7db02e3d0fd73c6fb6d796d7ad.png

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jako dobra stvaaaaaaar will grigs on fire. Repeatujem vec pola sata :D

 

Sad sam malo jos guglao, ima na ovoj stranici kako razne skupine pevaju. kako se ljudi dobro zajebavaju jeboteee 

 

https://www.facebook.com/WillGriggsOnFire/

 

Lmao zamisli da stranci hoce kod nas da se ovako zajebavaju, pa prebio bi ih neko u roku od 5 minuta

 

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Jbt koliko mi drago sto su ih dobili, pa nek im se hvata Ramos da izvodi penal :DDDDD Hrvatima se sada bas otvorio put do polufinala...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dule_smor said:

relano...ali stvarno, kako ramos ima obraza i prava da posle onog penala koji je zavrsio iza tribine ponovo uzme da sutira penal i to u ovakvom momentu

bilo je jos tekmi od tad i penala dule, ne znam jel si ispratio na blicu =DDDD

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@Doca

zato što ljudi treba da nauče s kim ulaze u diskusiju a s kim ne, koga da stave na ignore a koga ne. Ne kažem da nisu već naučili, čak bih rekao da jesu, ali je uvek dobro imati i ostavljen zapis, zlu ne trebalo.

 

Edit

Osim toga ja sam veliki pobornik žutih kartona i ne samo u duhu ovog podforuma!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta priča ovaj novinar (na b92 kažu da ga je samo pitao "da li je spreman za utakmicu"), ali ovakvo šabansko ponašanje je za momentalno izbacivanje sa takmičenja

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nije da branim Kristinu, ali u komentarima su ljudi objasnili da je u pitanju portugalski Informer.

 

 

the reason was this. this channel is the most hated channel in the country because of all the bullshit they make up every single day. pretty much every celebrity sued that channel in the past (Ronaldo multiple times and won). Ronaldo stated multiple times in the past that he won't talk to that channel anymore in his life. They got to have nerves to still insist. What were they expecting anyway? Also, this morning they opened the news by talking about Ronaldo's dead father and his problems with alcoholism. What a nice way to wake up in the morning, right? Everybody here in Portugal hates CMTV. They are pure garbage. Some of us said that if it was them, they would through the reporter in the water. Not just the microphone.

  • Upvote (+1) 1

fml

Link to comment
Share on other sites

[roflmao][roflmao] 

 

islandjani braca dali gol i slave a tim golom idu u tezi deo zreba :D

englezima se vrh poklopilo, igraju protiv islanda

bice do jaja utakmica portugal kroasani

i italija spanija

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Italijanima ne leže Hrvati, mislim da ih nikada nisu dobili, a nije da se nisu sretali. A ovo sa trećim mestima, ko se sa kim ukršta, mi je totalno nejasno... jasno mi je samo da su kozari izduvali, greota bi bila da su prošli grupe posle onako bednog kvalifikovanja na EP.

Hrvati su baš dobili kobaju, s obzirom da su prvi, igraju sa Portugalom koji ipak ima kvalitet, bez obzira koliki su cigani. Ubedljivo najviše profitira treći iz grupe E, tako da me ne bi čudilo da se Šveđani i Belgija nešto dogovore. Puste ih Belgijanci nešto pred kraj, Švedska druga, Belgija treća i idu na raspale Mađare koji nisu kenjali od kvalifikacija :D Naravno ako Žabari budu vodili u tom trenutku!

 

edit

fejlovao sam, drugi ide na raspale Mađare, treći na Francuze :D

Edited by alfa
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...