Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Ja sam sve u tripu da ćemo mi na mišiće proći ovu grupu..

 

 

Nije loša grupa. Bitno da smo izbegli mrtve čergare, Nemce i Holandjane. Sa ostalima možemo da igramo.

 

 

a sta bi bilo da nemamo misice?

Pa u ovoj grupi i Dostanic i Jesic bi morali barem baraz da izbore

Povraca mi se na pomisao sledeceg evropskog prvenstva

 

 

:tf:

Link to comment
Share on other sites

@trn

 

Pa Dostana i Ješa su izgleda gospoda za ove :DD

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jsg9b9hwuvI

 

This explains it all

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kakve veze tole ima s bilo cim? 

igraju nam najbolji igraci koje imamo i koji su spremni da igraju. pruzena je sansa i nekim starijim momcima, kuzmanovicu, bisevcu, basti. na svakoj utakmici igraju i 2-3 klinca, neko odigra, neko ne. pruzena je sansa ljajicu. koliko vidim svi koji valjaju su u nekom trenutku pozvani da igraju. po prvi put od ko zna kad ne moram da trpim kezmane, lazovice, pantelice i kojekakva druga govna.

momci nemaju igru ali ni ne mogu da je imaju kad se menja selektor, sistem i pola tima svakih 6 meseci. danska koju smo gledali je bila kesa pre 5 godina, a sada su masina, igraju disciplinovano, efikasno sa duplo jeftinijim timom od naseg. kako? tako sto imaju stabilnost, plan i strategiju, i rade dugorocno. a ne ko mi, posle tri poraza odma se javljaju blicevi kuriri i ostai da traze ostavke. i tako od francuske '98. danci imaju istog trenera vec 16 godina. ali verovatno smo mi srbi pametniji od danaca? 

iskreno, nadam se da ce momci i trener ostati na okupu i iskoristiti ostatak kvalifikacija da razviju igru i timski duh.

 

takodje, nemojte da zaboravite da je sledeci u redu iza toleta zvezdan terzic. 

Edited by Neptune
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

u jednom postu pitas kakve veze tole ima sa bilo cim i osvrnes se na dansku koja igra dobro jer ima 'stabilnost, plan i strategiju', 'istog trenera 16 godina'. izvini, ko dovodi na mesto selektora ljude poput pizona, klementea, advokata? sta se desilo sa anticem? da ih nije moja baba dovodila i terala? jeste, kurir i blic su zasluzni, ko je od njih konkretno trazio advokata za selektora? svi su bili za to da se drulovicu pruzi prilika, ali je ovog boleo kurac. 

qft

 

Tole ne da mora da ode sa mesta predsednika, nego je za zatvor. 

Problem je u tome sto ce nakon odlaska Toleta sve da ostane isto jer ce doci Terza and co(koji su takodje za zatvor)

Link to comment
Share on other sites

svaki put kad je smenjivan selektor, smenjivan je pod pritiskom javnosti. i antic je smenjen jer je pola srbije sralo po njemu. slazem se, advokat, pizon i ostali klovnovi su njegova zasluga, ali evo, curcic je neko koga su svi podrzali, i evo posle trece utakmice opet cela srbija trazi ostavku, samo procitaj malo komentare na blicu. imamo sad situaciju kakva nam treba, tole se ne mesa (bar je takav utisak), i opet ne valja, jer nismo pobedili dansku i portugal u gostima, sa novim selektorom i neustaljenom ekipom?

 

golove dobijaju kakve dobijaju jer nemaju pojma ni gde da stoje ni koga da cuvaju ni kako da se krecu. a nemaju pojma jer se svako malo menja sistem igre. 

ja nisam profesionalac u fudbalu, ali mi se protiv danaca cinilo da igramo daleko bolje nego inace. nismo pobedili jer smo igrali protiv izuzetno disciplinovane i brze ekipe, ali opet smo ih otvorili 3-4 puta (ljajicev sut je morao biti gol).

treba malo cutati i pustiti ljude da igraju a ne praviti se pametan svaki put

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

za pocetak ovo sto je vica rekao.

 

a onda, ako toliko postuje zelje javnosti zasto nije pruzena prilika drulovicu, nego je doveden [andjus]sarlatan advokat[/andjus]? i isto tako, nece tebi kuriri i moroni u komentarima da smenjuju selektore, nego ti kao predsednik fss-a moras da vodis to kako mislis da je ispravno. ovako onda moze bilo ko da bude predsednik. kao kad bi dosao ministar finansija i rekao 'vi ste krivi sto smo bankrotirali, trazili ste duplo vece plate i dobili ste ko vas jebe'. postavljen si tu da donosis odluke velike vaznosti. ako nisi u stanju, a jebeno si to dokazao 12 puta, mrs u pizdu materinu vise. ako je u stanju da ne podnese ostavku nakon ovoga, onda ne znam zaista.

 

a antic nije oteran zbog pritiska javnosti.

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:300342-Antic-Radili-su-mi-iza-ledja

 

 

iskreno bih voleo da na preostale utakmice dodje 100 ljudi.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

kakve veze tole ima s bilo cim? 

igraju nam najbolji igraci koje imamo i koji su spremni da igraju. pruzena je sansa i nekim starijim momcima, kuzmanovicu, bisevcu, basti. na svakoj utakmici igraju i 2-3 klinca, neko odigra, neko ne. pruzena je sansa ljajicu. koliko vidim svi koji valjaju su u nekom trenutku pozvani da igraju. po prvi put od ko zna kad ne moram da trpim kezmane, lazovice, pantelice i kojekakva druga govna.

momci nemaju igru ali ni ne mogu da je imaju kad se menja selektor, sistem i pola tima svakih 6 meseci. danska koju smo gledali je bila kesa pre 5 godina, a sada su masina, igraju disciplinovano, efikasno sa duplo jeftinijim timom od naseg. kako? tako sto imaju stabilnost, plan i strategiju, i rade dugorocno. a ne ko mi, posle tri poraza odma se javljaju blicevi kuriri i ostai da traze ostavke. i tako od francuske '98. danci imaju istog trenera vec 16 godina. ali verovatno smo mi srbi pametniji od danaca? 

iskreno, nadam se da ce momci i trener ostati na okupu i iskoristiti ostatak kvalifikacija da razviju igru i timski duh.

 

takodje, nemojte da zaboravite da je sledeci u redu iza toleta zvezdan terzic. 

pa ko ih menja?

kakve smo sve fejlove od selektora imali pa ne bi nam ni kombo mesi + ronaldo pomogao

stvorio je tako odvratnu atmosferu oko reprezentacije i jedini je krivac za to, ljudima se povraca od repke cak i kada odigraju solidno kao juce jer se ljudima kenja od toleta i koliko voli tu fotelju u kojoj je

kakav pritisak javnosti, to ovde ne postoji

Link to comment
Share on other sites

svaki put kad je smenjivan selektor, smenjivan je pod pritiskom javnosti. i antic je smenjen jer je pola srbije sralo po njemu. slazem se, advokat, pizon i ostali klovnovi su njegova zasluga, ali evo, curcic je neko koga su svi podrzali, i evo posle trece utakmice opet cela srbija trazi ostavku, samo procitaj malo komentare na blicu. imamo sad situaciju kakva nam treba, tole se ne mesa (bar je takav utisak), i opet ne valja, jer nismo pobedili dansku i portugal u gostima, sa novim selektorom i neustaljenom ekipom?

 

golove dobijaju kakve dobijaju jer nemaju pojma ni gde da stoje ni koga da cuvaju ni kako da se krecu. a nemaju pojma jer se svako malo menja sistem igre. 

ja nisam profesionalac u fudbalu, ali mi se protiv danaca cinilo da igramo daleko bolje nego inace. nismo pobedili jer smo igrali protiv izuzetno disciplinovane i brze ekipe, ali opet smo ih otvorili 3-4 puta (ljajicev sut je morao biti gol).

treba malo cutati i pustiti ljude da igraju a ne praviti se pametan svaki put

au, ala si se nalupao

prvo, ko je bio protiv Antića? Tole i Toletovi sledbenici, svaki normalan navijač i "fudbalski radnik" (koliko mi se sere od te sintagme) je bio da Antić ostane, jer se po prvi put posle x godina nazirao neki red u reprezentaciji, i neka šatro organizacija (videli smo na SP da to nije bilo idealno, ali eto, kako tamo smo se kvalifikovali i odigrali ok u grupi)

dalje, ko je podržao Ćurčića? Takodje, Advokat klovn? Čovek se zajebao jer je video gde je došao, i veoma brzo otišao.

Danci brza i disciplinovana ekipa? Realno su bili presmešni juče, promaja im duva na svim delovima terena, i njihova je sreća što su i oni upali u do jaja smešnu grupu (jer realno Portugal nije nikakva velesila, kad na SP ne može da prodje grupu, a ostatak grupe je težak šoder, Jermenija, Srbija i Šiptari)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Gruja uzme i prepiše ono što sam ja već rekao, i ispadne kao kul, na šta je spao ovaj forum :tf:

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mohr uvek objašnjava, ne možemo da lockujemo svaki topic gde dečko postuje :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...