Jump to content

100k evra garaža


dovlagsi

Recommended Posts

Civic type r sam odabrao kao everyday auto, google it. I u slucaju civic-a je sedan lepsi od hatcha osim mozda zadnjih svetala u zavisnosti od verzije.


Sve ostalo tog tipa sto mi je interesantno tipa impreza wrx ili lancer evo su klasa auta koje bi posedovao da imam neograniceno sredstava jer bi ta dva pojela dobar deo budzeta, a jos brze bi potrosili ostatak na gume i corbu. Ono sto je meni prioritet je na mestima pre toga i zabole me k da zbog gradskog auta za kisno/snezno vreme vejstujem bilo sta od toga, a civic type r je jedna od next best stvari posle toga.


Da nisam u fazonu malo da se zezam sa gradskim autom tu bi dosao neki volvo ili obican bmw 3.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Oba su ruzna beskrajno.

Ali je navara sa "konverzhn pekom" za polarne ekspedicije vrhunska stvar za voznju po gradu.

bič pliz. 300c > sivik

jeste sedan lepsi od onog hecbeka ali oba su ruzna. a sto se tice navare, nije mi ostalo vise kesa za neki gradski auto, pa bih u pauzama izmedju polarnih ekspedicija morala da ga vozim i po gradu.

Link to comment
Share on other sites

e ceo moj sektor (ne moj nego u kom ja radim) se loži na neki range rover što ima menjač ko trekbol. evoque. E to bi isto voleo da imam da se hvalim

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sta ga cini tako izuzetnim?

 

Ok SUV je, super je, udoban je, jak, lep. Ustvari sta ce covek vise :=)

 

Nego jel ima neko specificno tehnolosko resenje koje ga odvaja ili je prosto prelepi manly pussy wagon?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

prosto prelepi manly pussy wagon?

 

Ovo je sustina :)

 

Osim toga je jedan od retkih SUV-ova koji zapravo i mogu da sidju s asfalta i da prodju van puta negde, opet ne toliko kao neki ozbiljni dizpovi, ali mnogo bolje se tu ponasa od neke Kasike ili Sportage-a koji su samo eye-candy. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

izvinte kasika sasvim lepo gazi offroad :P pogotovo sto nikad nije reklamiran kao offroad vozilo lol

 

anyway

 

GT86

kad tad pasce pa makar i kao polovanjk za 15 godina :P

 

Pathfinder

zato jer imam gde bih ga takvog vozio, a i ovo je tenk

 

Za ostatak - neku gradsku krdzu nebitno hibrid ili nesto sl,  il neki moped to je hit!

 

i to je to zavrsio bih sa vozilima do kraja zivota :P

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ono nije bas kao Defender, ali je sasvim solidan evo recimo ovaj review http://www.topgear.com/uk/car-news/range-rover-evoque-top-gear-magazine-2012-10-30

 

Ima i lep video gde mu odvale branik i to u off-road voznji. 

 

ali ne znam, bilo bi mi "žao" da takav auto pokušam da teram offroad, nekako mi ne deluje ispravno :)

Link to comment
Share on other sites

Osim toga je jedan od retkih SUV-ova koji zapravo i mogu da sidju s asfalta i da prodju van puta negde, opet ne toliko kao neki ozbiljni dizpovi, ali mnogo bolje se tu ponasa od neke Kasike ili Sportage-a koji su samo eye-candy. 

 

ovo je slučaj sa velikim land rover vozilima (discovery, defender, range rover, rr sport donekle), a evoque je pokušaj da se ta reputacija unovči jeftinim vozilom za domaćice. zato rekoh da ga reklamira viktorija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...