Jump to content

100k evra garaža


dovlagsi

Recommended Posts

ima toliko boljih automobila za 20k+, da uopste ne razumem zasto bi iko kupovao mini

 

Pa kome pare nisu problem nije mu problem ni da kupi mini od 20 hiljada :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas varijanta da novac nije problem jer si da kazemo "ogranicen" sa 100k. To mozda nije problem ovim "NARAVNO SKODA" momcima al eto treba ubudziti sve u tih 100k, a da posle imas da sipas u njih.

 

Zato i rekoh ranije da ove impreza wrx, lancer evo i slicne varijante nisu za ovu pricu jer ce te isti kostati jos jedno 3-4 soma godisnje lagano.

Edited by mohican
  • Downvote (-1) 3

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

razmisljao sam malo :tf:

 

ja bih za 100k kupio renault megane coupe za 20k :D neki dobro opremljen i u crno/tamnoj boji i imao bih lepsi auto od sviju vas! (osim ovih koji su isto za megana, onda bi zavisilo od boje)

 

Pa onda bar uzmi Megane RS Trophy, on je oko 28k

 

7638870074edc002ae11fd611089436_orig.jpg.

 

Negde sam procitao da je to trenutno najbrzi serijski automobil s prednjim pogonom na Nirburingu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa onda bar uzmi Megane RS Trophy, on je oko 28k

 

7638870074edc002ae11fd611089436_orig.jpg.

 

Negde sam procitao da je to trenutno najbrzi serijski automobil s prednjim pogonom na Nirburingu.

brz auto mi i ne znaci puno, a ovaj obicni deluje udobnije :D a i sve preko 20k je previse!

Edited by rejven
Link to comment
Share on other sites

 mohi ako već pričamo o 100 soma garaži, onda ostani u postavljenim okvirima i ne filozofiraj, jer odavde niko ne bi potrošio ni 20% na kola da mu uleti takav keš

 tako da gorivo/kasko/registraciju/servis izostavi iz priče, jer to nije poenta topika

Ја мислим да је ово поента. Да заиста нађем кофер са 100.000 евра, купио бих половног Фокуса а укуцао остатак пара у неку некретнину(е).

Ја сам топик схватио као зезалицу на шта ти се диже до задатог износа а не како бих заста потрошио те новце. На аутомбил(е) сигурно не :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas varijanta da novac nije problem jer si da kazemo "ogranicen" sa 100k. To mozda nije problem ovim "NARAVNO SKODA" momcima al eto treba ubudziti sve u tih 100k, a da posle imas da sipas u njih.

 

Mohi,

jel mozes da mi kazes kako i zasto si me svrstao u ,,, "NARAVNO SKODA" momke ,, i kakvo je po tebi to etikerianje, sta ono znaci posto iskreno mi nije jasno.

Da li ja treba da se osecam sada uvredjeno i retardirano i ako trebam zasto je to tako ?

Zasto se moj 3ci izbor u garazi, Oktavija, toliko razlikuje od tvog 3ceg izbora Honde Civic sedan da sam uspeo da upadnem u neku ,,grupu momaka,, koja po tebi ocigledno opisuje neke sabane ?

ili ti je ubolo oko to sto sam napisao  ,,I naravno Skoda Oktavija ,,

Ne pokusavam da udjem u sukob i raspravu sa tobom, samo me zanima sta je problem ?

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

jos jednom za mohija i ostale koji razmisljaju u pravcu > troskovi registracije, gorivo, odrzavanje itd:

 

poenta topica je, koji automobil ili vise njih bi ste uzeli za 100k evra sad i odma! imate jos mnogo para sa strane za kasko i nepredvidjene okolnosti, da se ne brinete, ali neko vam je poklonio 100k i morate da uzmete automobil. 

 

kao, igramo se igre i to? 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...