Jump to content

Na cemu sedite dok radite?


Recommended Posts

ne mogu da se setim da l' je bilo jos nekog topika sem ovog i onog drugog, a search kao i uvek vraca samo smece od rezultata, pa rekoh da aktiviram scroll of resurrection i pitam sta vredi kupiti do ~150e?

 

dobio sam savet da posetim Emu na uglu Cara Dusana i Tadeusa Koscuska, valjaju relativno kvalitetno odradjene kopije boljih i skupljih stolica, pa bi trebalo da ima da se nadje nesto fino. je l' neko zna kakve su stolice? ili mozda ima da preporuci neko drugo mesto? i da, da li je pametnije dodati jos koji dinar i kupiti nesto sto ce biti osetno bolje od tih stolica za 150e ili je sve manje-vise ista prica dok se ne izbaci fazon 250-300e (u sta iskreno ne verujem)?

 

na proslom poslu smo pazarili neke stolice za oko 10 hiljada, secam se samo da su pocele da se raspadaju i skripe posle 2 nedelje, pa ne bih da prodjem isto i sa malo skupljom. jes' da imam ~100 kila, ali jebemumater ako su pocele da umiru posle 15 dana koriscenja.

 

fala =)

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Nadji nekog sa Herman Miller Aeronom, namesti mu da mu izvrsitelji dodju na gajbu, uzmu stolicu, daj im 400 evra. Profit.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo kupili ove 

 

http://www.sbalsan.rs/index.php?page_id=196&lang=srpski

 

Bile su oko 15k. Drze moje debelo dupe vec godinu dana (140kg) ali nece jos dugo. Tebe ce da drze dovoljno dugo.

 

Ima i na benchmark forumu izrazito dugacka rasprava o dobrim stolicama za rad sa gomilom predloga tako da mozes i tamo da vidis.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam identicnu ovakvu

4328.jpg

 

Nisam uzeo naslon za glavu jer sam mislio da mi ne treba medjutim mislim da je ipak potrebno a i dosta je skup 150 evra...

Sve u svemu stolica je odlicna mada mislim da je ipak preskupa. Uzimati novu mislim da nema smisla jer ne opravdava tih 1000 i kusur evra koliko kosta.

Ja sam uzeo polovnu koja je sredjena u servisu i ta cena iako visoka je ipak prihvatljiva koliko toliko. Ko moze da je nadje za 400-600 evra to vredi kupiti zavisno od opreme i stanja naravno.

  • Downvote (-1) 9
Link to comment
Share on other sites

Mi smo kupili ove 

http://www.sbalsan.rs/index.php?page_id=196&lang=srpski

Bile su oko 15k. Drze moje debelo dupe vec godinu dana (140kg) ali nece jos dugo. Tebe ce da drze dovoljno dugo.

 

Ima i na benchmark forumu izrazito dugacka rasprava o dobrim stolicama za rad sa gomilom predloga tako da mozes i tamo da vidis.

 

E ja sam gledao bas identicne takve tako da me vrlo interesuje utisak. Mada ne znam koliko su sada, letos sam se raspitivao za njih u ovom Emu sto kaze Digrejzo (doduse u YUBC na NBGD) i bile su dosta skuplje, tipa 25k dinara, s tim da bi mi na kolicinu dali za oko 20ak, ali opet tad je i evro bio 115 ili tako nesto. U kom smislu nece jos dugo, raspada se ili sta? Mislim meni uglavnom treba za ljude do 100kg, ali mi je opet ta izdrzljivost dosta bitna stvar, a delovala mi ovako ok nego nisam bio skupio dovoljno kinte. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nije da se raspada skroz ali tacno se vidi da joj ne prijam - skripi - kuka i samo cekam kad cu da zavrsim sa delom u bubrezima. Prilicno je fascinantno da se nije skroz raspala do sad jer definitivno nije pravljena za slonove kao sto sam ja. Ono sto je ok kod stolice jeste sto mozes lepo da podesis ugao pod kojim ces da sedis i sto ima taj headrest pa je zgodna za vise ljude. Dakle - pohvalno - izdrzali su i tockici i ona glavna sredisnja metalna sipka, kao i mehanizam koji zakljucava u odredjenom polozaju (pod odredjenim uglom) znacajno vecu tezinu od propisane. Kolega (koji je normalnih razmera) nema nikakvih zamerki za nju narocitih i koristi je vec godinu i po bez problema (a nije se ni razdrndala narocito). U SB Alsanu mi je bilo jeftinije nego kod tih u YUBC pa sam zato kod njih kupio - ali svakako pozovi i proveri.

Link to comment
Share on other sites

U SB Alsanu mi je bilo jeftinije nego kod tih u YUBC pa sam zato kod njih kupio - ali svakako pozovi i proveri.

 

Zvrcnuo ih malopre, cena sa PDV-om na komad ispadne oko 27.000, tako da su tu negde, samo je pitanje koliko moze da se isciganise na kolicinu :) Mislim meni to relativno prihvatljiva cena ali svakako bi onda spadale u kategoriju 200-250 evra. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Gledam deijev i pejin post, reko da li je bilo ili su mi ovi ćelini zavaljali loš pajdo.

Kad ono: http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234917549&page=4

:D

Pa ček, na prošloj strani piše da je kupio polovnu, a na postu iz linka piše da je kupio u EMU... who was phone? 

 

btw dei šta još imaš od stvar >500e, molim te pošalji mi spisak na pm. i adresu ofc, hvala,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...