Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Ja sam relativno uspešan, međutim u poslednje vreme nalećem na totalne kretene. Dva skorašnja događaja, iznapušavaše me na mrtvo ime jer sam u prvom slučaju igrao Kharazima sa DPS specijalizacijom a ne healing, a u drugom što sam sa ETC-om uzeo jedan ulti a ne drugi. A u oba slučaja sam bio prvi ili drugi XP contributor u timu, i dobili smo partije. Aj da je neki standardni mlaki hejt, nego me nakrpiše ko da sam im ubio majku, tačno bi ih zadavio da smo bili uživo (mada uživo to ne bi ni rekli ofc).

Mada je možda problem što igram s kiselim idiotima koji nemaju šta drugo za novu godinu.

Link to comment
Share on other sites

Ja pa ne pamtim kad sam zadnji put pobedio. : D

 

Mene jos uvek prati sreca, ali me ujedno i uzasava cinjenica da ce svakog momenta krenuti losing strike..


edit: mora da se Lucky sprema da me pozove u gejm. Sa njim nema pobede... 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ja pa ne pamtim kad sam zadnji put pobedio. : D

 

Mene jos uvek prati sreca, ali me ujedno i uzasava cinjenica da ce svakog momenta krenuti losing strike..


edit: mora da se Lucky sprema da me pozove u gejm. Sa njim nema pobede... 

Poceo je losing strike kao sto sam rekao. Poslednja partija 4 debila u mom timu su poginula 12 puta u 4 minuta. 43 smrti u 14 minutu.. ALO BRE!??! 

Eto vidiš da nema veze sa mnom!

Ali spremi se, već danas-sutra nastavljamo pohode! :)

Ne znam do kad beše traje Winter Veil, da vidim dal' je realno da dostignem 10 dana stimpaka.

Link to comment
Share on other sites

Juce me je opet diskonektovalo kao onaj dan kad smo mi igrali. Guglao sam i vidim da se jos nekim ljudima desava ali nije popravljeno. Ne znam dal da reinstall ali kakve veze to ima, nisam pametan..  

pazi, bot igra više nego dobro u tvom odsustvu :P tako da je sve ok! :))

Link to comment
Share on other sites

 

Juce me je opet diskonektovalo kao onaj dan kad smo mi igrali. Guglao sam i vidim da se jos nekim ljudima desava ali nije popravljeno. Ne znam dal da reinstall ali kakve veze to ima, nisam pametan..  

pazi, bot igra više nego dobro u tvom odsustvu :P tako da je sve ok! :))

Primio je esencu mog skila i uspeo da iznese partiju ^^

Ali juce je bilo ucestalije, bas odma kako udjem u gejm izbaci me i pise "Attempting to reconnect" ali se nista ne desava. I svaki put kada ctrl+alt+tab iskljucim igru i rejoin, ponovo me dc i isto stoji.  Imam low priority sada, ne znam dal da ulazim da vidim dal se popravilo.. 

Link to comment
Share on other sites

 

Juce me je opet diskonektovalo kao onaj dan kad smo mi igrali. Guglao sam i vidim da se jos nekim ljudima desava ali nije popravljeno. Ne znam dal da reinstall ali kakve veze to ima, nisam pametan..  

pazi, bot igra više nego dobro u tvom odsustvu :P tako da je sve ok! :))

Primio je esencu mog skila i uspeo da iznese partiju ^^

Ali juce je bilo ucestalije, bas odma kako udjem u gejm izbaci me i pise "Attempting to reconnect" ali se nista ne desava. I svaki put kada ctrl+alt+tab iskljucim igru i rejoin, ponovo me dc i isto stoji.  Imam low priority sada, ne znam dal da ulazim da vidim dal se popravilo.. 

a za to vreme ti net radi normalno? pošto je ono moje sličan problem, ali se meni čitava igra zabaguje.

Link to comment
Share on other sites

 

a za to vreme ti net radi normalno? pošto je ono moje sličan problem, ali se meni čitava igra zabaguje.

Internet radi normalno i igra radi, nije da se zaledila, samo nece da pocne da se reconnect-uje. Prvi put se desilo onaj dan kad smo igrali, i onda je normalno radilo opet. Nista nisam dirao, i juce opet ceo dan.. 

Danas cu da probam opet pa ako ne radi probacu reinstall..  

Link to comment
Share on other sites

Ja sam znao da odredim tipa 1-2 dana da se zabodem i zacrtam da try hardujem i pokusam da udjem u 4k i top 100 :D i bez obzira na sav trud od lobija do zadnjeg minuta partije, ostvarim score 3w 22l, popijem silence i dodjem do stanja da pozelim da obrisem igricu :D

Nekad mozes dati 110% sebe i dobiti takve imbecile da pozelis svima da im odseces ruke i zabranis pristup internetu do kraja zivota :D

Tokom tog mog raspalog streaka (manje vise ceo decembar rofl), imao sam partije gde protivnik pikuje ChoGalla prvog, i moji imbecili ispikuju neka sranja bez ikakvog cc-a,bursta,giant killera i ispusim od raspalog chogalla :D ko da su se trudili da izgube. Ili partija gde protivnik pikuje illidana (1st pick opet) i moje budaletine pikuju neki sranja tipa nazeeba,malfa, sranja bez cc-a i burst dmga, i desi mi se da izgubim od illidana prvi put posle X meseci. Onda game na Tomb of the Spider Queen (meni omiljena mapa), gde upadam sa likovima sa 1.5-4k odigranih partija i tipa 3-3.3k mmra, i gde igramo vs kerrigan/mura/KT comba. Moji likovi odbijaju da roamuju i ostave 1 solo bot (kako se jelte igra mapa), trce ko muve bez glava po mapi, umiru 1 po 1 i ponasaju se ko da su prvi put culi za taj roam mid>top>mid play style i na kraju se udruzuju vs mene i dodju do zakljucka da ja ne znam sta radim :D lose tenkujem i ne stitim ih.
 

Tako da nemoj da se tripujes zbog tog osecaja da sto bolje znas i igras igru da ti losije ide. Nekad upadne takav streak i takvi ljudi, najbolje kad zaredjas 2 poraza bataliti ranked na neko vreme. I najbolje ga igrati posle 6-7 kad igra normalniji svet :D

Ne znam sta igras od heroja, ja bih ti preporucio da pratis metu i kako ide hero ranking po tierovima, i da izaberes i naucis bar 2-3 heroja po ulozi i dajes sve od sebe. I opet ces sigurno gubiti :D :D, cak i najbolji EU igraci retko imaju preko 60% winrate, tako da GL i ne gubi zivce 

Link to comment
Share on other sites

^ Ja sam vec u tom stadiumu da planiram da je izbrisem.

Isti osecaj kao kad sam igrao dotu, "koji kurac igram ovu igru sa idiotima, pa mora da sam i ja idiot". Moram prvo da nadjem neku novu igru da zameni ovo.. 

pa sa kim posle da igram? niko drugi neće da se druži sa mnom :((

Hvala na objasnjenjima i podrsci. : ) Prilicno sam nov i nisam uvek siguran sta treba pikovati i kako counterovati ali se ne secam iz dote ovakvih losing streakova. : D

cepaj heroje koji ti se dopadaju da ih igraš i to je ključ uspeha, bez obzira na "ruse".

Link to comment
Share on other sites

^ Mi nemamo pobede :D to samo onaj prvi dan pocetnicka sreca sto je bila [roflmao]

Igram sa ukraincem (ruski majmun) ali ukrainac zato sto mu u imenu stoji UA. Dogadjaj:

Bijemo ja i on, Muradin, fort. 

Ja vidim na midu da protrcavaju 3 heroja prema nama na top-u. Zajasem i krenem da se povlacim. 
Ruski moron spamuje signale po fortu i pise mi: atak fort dibil

Ja mu spamujem 5 retreat-a..

Ruski moron spamuje signale po fortu i pise mi: dibil attak fort

Ja mu spamujem 5 retreat-a..

Ruski moron spamuje po fortu signale i pise: DIBIL FORT!!111

Ruski moron umire. Ne pise nista, ne spamuje nista. Gubimo 3 altara. 

Link to comment
Share on other sites

^ Mi nemamo pobede :D to samo onaj prvi dan pocetnicka sreca sto je bila [roflmao]

 

imaš rupe u pamćenju! :)

ss or didnt happen. Kad smo vec kod toga mogli bi opet QM malo, kupio sam Kharazima i mora da ga vezbam malo.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...