Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Igrao Rexxara par gameova, lvlovo ga do 5. Neverovatno dosadan heroj, i skroz mi je nejasno sta su hteli da postignu sa njime i kako su njega zamislili da se uklapa u compove. Kao pravi solidan dmg, moze puno da istenkuje, ali nikad nisam mirisao te hybrid heroje, na kraju uvek ispadnu da niti smrde niti mirisu, nego eto kao, evo vam ga "zanimljiv" i drugaciji 2 u 1 heroj koji se nikad nece pikovati jer ima XX boljih pikova od njega. Jedino za sta mi je dobar je za laning fazu vs jakih pushera tipa zagare i ako protivnik pocne timsko povlacenje, ima AoE stun sa Mishom koji nije tesko pogoditi i to na jako malom CDu, pogotovo sa lvl 7 talentom za smanjenje CDa.

Kad sam kod Mishe, jako glupavo mi je uradjen njen leash range, velicine je od prilike negde izmedju raynorovog atacka i hammerovog kad je u siegeu, a ako kliknes sa mishom da je posaljes milimetar izvan tog kruga, ne desi se ama bas nista. Uopste mi nije jasno zasto sve te summone ne urade kao raynorove bansheeje ili water elementala nego se glupiraju sa tim leashom (najgori slucaj mi je Gargantuan kod Nazeeba kako je prelose uradjen AI, odnosno koliko postaje apsolutno beskoristan ako radis neki hit and run ili se skroz povlacis - sto je od prilike non stop). Jasno mi je zasto postoji, jer bi bilo OP kad bi mogao da ga saljes po mapi da smara i interuptuje, scoutuje, capuje itd. ali ovo resenje mi je jako nelogicno i smotao odradjeno.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ni meni se ne svidja kako su odradili kontrolu,miniona,summona i ostalih cuda.Bas je osakacena kontrola.

Isto tako se krece Lucky kada igra Cho-a.. 

ZHNkpIH.png

haha, realno, ja sam se valjao od smeha na to. Još ja gledam, šta radi ovaj Spiro ludi, što im se zalepio za tower i ne mrda se, sigurno ćemo da izginemo zbog njega - i onda se setim da nas zapravo ja pokrećem :)))

Moramo da odigramo još pokoju da mi i Cho dođe na peti :)

Link to comment
Share on other sites

 

haha, realno, ja sam se valjao od smeha na to. Još ja gledam, šta radi ovaj Spiro ludi, što im se zalepio za tower i ne mrda se, sigurno ćemo da izginemo zbog njega - i onda se setim da nas zapravo ja pokrećem :)))

Moramo da odigramo još pokoju da mi i Cho dođe na peti :)

Moze, i ja treba da ga izlevelujem ali tesko ce da ide ako svaki put kad igras Cho-a imamo 18 smrti ...

Link to comment
Share on other sites

Disengage treba da ima manji CD, jedno 3 sekunde. Drugi ulti je horor a ni prvi nije mnogo koristan..

Treba da naprave range talent build, da imas range fokusiran build. U sustini treba da ima kompletan talent rework, jedino cocktail talenti su ok, ovo sve ostalo treba da se tweakuje.

Nisam ga jos probao u HLu posto uvek placu da ga ne biram. Mada trebao sam posto ionako gubim zbog istih bolida koji misle "u imam kael-a sad sam koristan".. 

Link to comment
Share on other sites

Ne moze da se pobedi kada igras sa Grejmejnom. Zadnju sto sam gubio, otvorio sam stats da vidim sta se desava, kako nas prebijaju tako lako. U 8 minutu ja imam 23k hero dmg, Tyrande 8k, Nazeebo 7k, Kael 6k najmanje u igri. Samo sam otisao afk.. 

edit:

Pobedih dve. Iako Greymane nije optimalan heroj takodje nije da je slab, svaki put sam u top 3 dps-a. Ima dobar sustain i moze da izdrzi makljanje, veoma je opasan protiv squishy heroja. Mnogo puta sam ubio likove koji ga potcene i oce da razmenjuju auto attack sa njim. 

Sve u svemu bas mi se svidja heroj. Citao sam negde da ce malo da ga buff-uju, sto je takodje odlicno. Jedva cekam Grey i Gaz buff.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

MURADIN

Avatar (R)
Basic Attacks during Avatar no longer Stun the target
Health bonus increased from 1022 (+4% per level) to 1124 (+4% per level)
Cooldown reduced from 100 to 90 seconds

SGT. HAMMER
Blunt Force Gun (R)
Damage increased from 365 (+4% per level) to 500 (+3% per level)

GREYMANE
Health increased from 1876 (+4% per level) to 1876 (+4.5% per level)
Health Regeneration increased from 3.906 (+4% per level) to 3.906 (+4.5% per level)
Gilnean Cocktail (Q)
Mana cost reduced from 80 to 70
Cooldown reduced from 9 to 8 seconds
Perfect Aim (Talent)
Mana restoration decreased from 60 to 50
Razor Swipe (Worgen) (Q)
Unfettered Assault (Talent)
No longer increases Razor Swipe’s cooldown
Inner Beast (W)
Insatiable (Talent)
Maximum Mana restoration increased from 120 to 140
Darkflight (E)
Cooldown reduced from 6 to 5 seconds
Disengage (Worgen) (E)
Cooldown reduced from 6 to 5 seconds

Link to comment
Share on other sites

Kupio Thralla pre koji dan, doso do lvla 7. Milina igrati, pre prejak heroj. Sad razmisljam da li greymane-a da uzmem za koji dan ili da idem safe bet i uzmem kharazima koji mi je nekako safe bet i ne mogu da pogresim sa tom kupovinom

Greymane je super zanimljiv ali kao sto rekoh, zavisi od tima koliko ces da uzivas u partiji. 

Link to comment
Share on other sites

Kupio Thralla pre koji dan, doso do lvla 7. Milina igrati, pre prejak heroj. Sad razmisljam da li greymane-a da uzmem za koji dan ili da idem safe bet i uzmem kharazima koji mi je nekako safe bet i ne mogu da pogresim sa tom kupovinom

Greymane je super zanimljiv ali kao sto rekoh, zavisi od tima koliko ces da uzivas u partiji. 

Tako i izgleda, ali me prca sto od supportova koje sam ranije igrao - Malf, Uther, Tass, jedino Malfa i Tassadara mirisem, a ni njih ne volim previse da igram, odnosno zavisi od protivnickog compa. Ako imaju KT-a i neki jak aoe, Tassadar to ne moze da sacuva, a ako imaju neki zli dive i nuke comp, Malf ne moze to da ishiluje.. Sa Utherom sam od scaling changes patcha opao sa tipa 60%+ winratea na tipa 45%, najmrskiji mi je od te trojice. Imam i Lili i BW-a ali ih nikad nisam voleo. A Kharazima sam sad igrao kad je bio free, ima fenomenalan sustain, mobility, vise buildova i 2 podjednako dobra ultija.. on bi mi nekako najpametniji bio za HL.

Inace Tyrandin winrate na hotslogsu je opao za ~5% i verovatno ce jos opadati :D mnogo mi je drago. Opadaju polako i Diablo i ostali heroji koji su imali dobar synergy sa njom. Ocekujem i da ce Muradinu polako opasti winrate, mada ga nisam probado od Avatar nerfa. Prosto ne mogu da ga zamislim bez tog ministuna :O

Link to comment
Share on other sites

Ja od suportova volim Malfuriona, Tassadara i Rhegara. Sada na PTRu kazu da su mnogo promenili Rehgara i da su promene bas dobre, bas me zanima kakav je. Imam i Kharazima i dobar je, samo sto ja nisam preveliki ljubitelj jos uvek. Uther mi je super nezanimljiv a Moralesa da igam mi ne pada na pamet, tacno bi poludeo od likova koji ne znaju sta je peel. LiLi bojkotujem po svim osnovama. U sustini volim da igram supporta.

Sto se tize Greymane, prelepe "d plays!" mozes da pravis, neverovatno kul izgleda svaki switch, i u fajt i iz fajta pa u fajt opet. Znaci preterano je zanimljiv kada pleses.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...