Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Ja sam sada igrao sa rank 1 likom koji na Tower of Doom pick-uje drugog specijalistu i to Sylvanu! Nebitno, pobedjivali smo dok odjednom posle 10 levela nismo poceli da gubimo fajtove i svi su bili u fazonu koji kurac kako nas ubijaju odjednom. Neki lik je samo rekao, "lol sylvana skilled possession", Diablo je automatski otisao afk. Uopste ga ne krivim, samo smo pustili da pobede.. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sada igrao sa rank 1 likom koji na Tower of Doom pick-uje drugog specijalistu i to Sylvanu! Nebitno, pobedjivali smo dok odjednom posle 10 levela nismo poceli da gubimo fajtove i svi su bili u fazonu koji kurac kako nas ubijaju odjednom. Neki lik je samo rekao, "lol sylvana skilled possession", Diablo je automatski otisao afk. Uopste ga ne krivim, samo smo pustili da pobede.. 

haha, baš sam skoro razmišljao i uopšte ne znam što je blizz ubacio taj skill kao kontru ovom drugom, em je beskoristan em je ovaj prvi toliko bolji od 3/4 drugih ultija.

Link to comment
Share on other sites

 

haha, baš sam skoro razmišljao i uopšte ne znam što je blizz ubacio taj skill kao kontru ovom drugom, em je beskoristan em je ovaj prvi toliko bolji od 3/4 drugih ultija.

To mora da je neki lik kupio rank 1 account. Sada sam bas guglao, iznenadio sam se koliko ima prodavaca i koliko je lako kupiti r1 akaunt..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, silvanica neki put moze i kao drugi specijalista, ume ona da nanese poprilican DPS, kao i da namesti drugima sa Cold talentom. Jedan od jacih talenta u igri. Kao naravno i silence. Ali possession... Ja mislim da taj talenat postoji samo zbog "price", jer je to zastitni znak silvane.

Meni je ona atraktivna za igranje. Pogotovu kako ume bossa da ukrade svojom senkom, uspeo sam par puta, poprilicno pro je izgledalo :) Mada dobro, ko zna sa kakvim sam budalama ja igrao :D

Link to comment
Share on other sites

Nema sta Sylvana da trazi na ToD mapi. Sylvana je prvenstveno "lane pushing" heroj koji se iskazuje u siege-ovanju Fort-ova. Sto je na ovoj mapi totalno nebitno. Za zone-ovanje i produzene fajtove za altar-ove nije dobra, tako da nikada ne treba da se bira na ToD-u. A pogotovu ne ako kao drugi specijalista. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

 

haha, baš sam skoro razmišljao i uopšte ne znam što je blizz ubacio taj skill kao kontru ovom drugom, em je beskoristan em je ovaj prvi toliko bolji od 3/4 drugih ultija.

To mora da je neki lik kupio rank 1 account. Sada sam bas guglao, iznenadio sam se koliko ima prodavaca i koliko je lako kupiti r1 akaunt..

realno, kao i za svaku drugu igru :)

Dobro, silvanica neki put moze i kao drugi specijalista, ume ona da nanese poprilican DPS, kao i da namesti drugima sa Cold talentom. Jedan od jacih talenta u igri. Kao naravno i silence. Ali possession... Ja mislim da taj talenat postoji samo zbog "price", jer je to zastitni znak silvane.

Meni je ona atraktivna za igranje. Pogotovu kako ume bossa da ukrade svojom senkom, uspeo sam par puta, poprilicno pro je izgledalo :) Mada dobro, ko zna sa kakvim sam budalama ja igrao :D

realno, zbog priče, u pravu si.

Link to comment
Share on other sites

Nema sta Sylvana da trazi na ToD mapi. Sylvana je prvenstveno "lane pushing" heroj koji se iskazuje u siege-ovanju Fort-ova. Sto je na ovoj mapi totalno nebitno. Za zone-ovanje i produzene fajtove za altar-ove nije dobra, tako da nikada ne treba da se bira na ToD-u. A pogotovu ne ako kao drugi specijalista. 

Da, na ToD dva warriora uvek. Kada igramo HL, uvek predlozim to. Pricam o silvani generalno, ona moze mnogo vise od line pushinga. Nekad je greota "baciti" je samo na to. Al dobro, zavisi i protiv koga igra. Nekad jednostavno ne ide uopste da je izaberes.

A na nekim mapama je bas jaka, infernal shrines, BoE, Spider, Dragon Shrine, moze komotno da se izabere pored jos jednog specijaliste i da bude jako korisna naravno. Za razliku od vecine specijalista, ona itekako moze da ucestvuje u team fightovima. To je i cini posebnom po meni. Dalje, Pirate mapa, ali da ne ispadne da sam na kraju nabrojao sve :) Terror mapa nesto ne lezi silvani koliko sam uspeo iz iskustva, ima boljih opcija za tu mapu.

E sada zavisi i protiv koga igras. Ako krenu pickovi Raynor, Butcher, Anubark, pa cak i Gazlowe (ne moze ona sa njim), i na sve to neko izabere Novu da zacini, nema ona tu sta da trazi. Sve ovo pricam iz iskustva.

Ne znam, citao sam po nekim sajtovima kao Diablo spada u countere za nju, Sylvana diabla busi kao sir. E sada jedino da se Diablo bas nameraci na nju, ali od svih warriora on mi nakjvise legne. Najteze mi padne nekako Anub, ne moze od njega da pobegne, ako previse agresivno igra, moze da bude stunovana cak i kada je nevidljiva. Sa njim oprez uvek. Diablo oprez, ali ako diablo ima drugu metu, izbusi ga samo tako.

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Pobedim 12 partija za redom na r1, znaci opet sam se ustolicio da ne moram da brinem. Onako zadovoljan sam ali znam da je to bila samo sreca i pitam se koliko li cu da izgubim za redom uskoro. U sledeca 2 dana 7 poraza za redom ali nisam izgubio r1. Nista igram dalje, sledeca 2 dana, 5 pobeda za redom. Opet zadovoljan pocnem sledecu partiju, nesto crkne igra i diskonektuje me iz lobija. r2.. [roflmao]

Anchorman-Im-not-even-mad.png

 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...