Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Ja zapecatio prilicno ocajan dan sa 0-3 streakom i mozda najgorom partijom sa KT-om koju sam u zivotu odigro :D, ono, da sam se trudio ne bi bilo gore. Pre te, partija sa zagarom na sky temple, igramo vs diablo/tyr/nova roama, nasa zadnja 2 picka su bila 2 druga debila u partyu, tassadar i uther :D, dual degenerici. Aj sto je tyranda napravila vise dmga od njih dvojice zajedno, nego je imala ukupno mozda 20k manje heala :D. Mozda smo i mogli dobiti, da se nisu zaletali ko imbecili umesto da pokusamo neki poke i da pobedimo sustain fightove..oh well

Link to comment
Share on other sites

"Uspeo sam" da osvojim 10 day stimpack, zanimljivo je bilo da vidim koliko će mi vremena biti potrebno za 50 partija. Ne sećam se kad je počeo Winter Veil, a završava se sutra, ja sam u subotu uspeo da odradim 50 partija, doduše sa nešto bržim ritmom nego što inače igram - recimo da bi realnije bilo 35 partija npr da je tempo bio standardan. Interesanatno mi je kako su stavili tu granicu od 50 partija "baš gde bi trebalo".

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam igro vs brata Spira, SpiRo bese nick ingame. Fala bogu nije igro sa mnom :D nego je svojima afkovo sa malfom kad smo ga ispucali par puta! huehuehu
Ja sam stalno na klanrur kanalu, ko hoce da se sprda u QM, ja sam uvek za :)

pingujem te ja, možda već večeras!

Link to comment
Share on other sites

Nekako sam neodlucan sto se tice pingovanja..svakako je korisno i treba raditi ako ne zelis da ti ispucaju saigraca u sekundi :D ali sa druge strane, pa skoro na svim mapama se rade rotacije, neko uvek soakuje, sto ostavlja najmanje 2 heroja, a nekad i cak 4 kao na dragon shireu i tombu..sto znaci da jedno oko uvek treba biti na mini mapi..od solo lanera/siegea, najcesce igram zagaru, i ako me nagenkuju, znaci ili da sam bio idiotski overextendovan ili da nisam dobro postavljao tumore..u oba slucaja sam ispadao glup ^^

Hocu da kazem da nemam obicaj da whinujem kad popijem gank, vise budem ljut na sebe sto sam uopste bacao magije/tukao creepove umesto da sam trckao na mountu i sigurica skupljao exp dok cekam da se neprijateljska njuska pojavi na mini mapi.

Link to comment
Share on other sites

U HOTS-u su mape premale da mozes da bacas oko na mini mapu non stop. Na nekim mapama ti treba 2 sekunde do druge linije. Jednostavno mora da se pinguje kad god ne vidis nekog na svojoj liniji ili kada vidis ganking squad da prolazi. Nema overextend kada ti uleti diablo na tvoj gate, prevrne te i ubiju te. 

Ili recimo ako imaju Novu/Zeratula. Mogu da buljim u mini mapu koliko ocu. Ali ako tvoj tim pinguje kad god je vidi na svojoj liniji nevidljivu ti ces znati njeno kretanje, Ako sam ja na bottom, pingujem ovde je zeratul, znaci onaj na midu moze da ocekuje da ce doci kod njega sledece a onaj na top-u moze da pushuje. Onda kada ovaj na midu primeti zeratula, pinguje mid, onda se btm i top na oprezu, dok se opet ne pojavi zera negde. Isto i za ganking squad, cim napuste moju liniju saljem signal ovom pored da ih ocekuje. Signaliziram i pre nego sto odu cisto da ovaj zna da ih ocekuje. 

Ja ako se skoncetrisem da pobedim liniju na Dragon Shire i uzmem shrine ne mogu da vodim racuna dal ce da mi dotrce ovi instanto da me prebiju, pogotovu ako sam vec na shrine-u necu stici da pobegnem zato sto ce da me presretnu.

Mnogo sam se ispisao, sve u svemu ocu da kazem da su signali veoma bitni [:D]

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram zasto samo u HOTS-u, od svih MOBA, misle da ne treba da signaliziraju warning za miss. Bukvalno treba manje od sekunde da pritisnes alt i mouse gore.. 

Mislim da je to zbog toga što su manje mape, brže neko pobegne i dođe na drugi deo mape, ima hideovanja u grmlju i tako to. Odnosno sve ovo što si ti napisao samo u kontra smeru :) Moja teorija je da HotS igraju MOBA "novajlije" jer je nova i lako je da se "uključiš" u nju i "rasteš" sa igrom, otuda nema "običaja" iz drugih moba.



Mnogo sam se ispisao, sve u svemu ocu da kazem da su signali veoma bitni [:D]

totalno si u pravu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...