Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Kakvog ljudskog sljama ima na ovom MMRu blizu vrhu..pomisli covek da ce biti boljih ljudi, ono gore nego u LoLu jbt. Prosek bar 1 sliencovan lik po partiji, passivna agresija vec u lobiju a onda krece trolling i flaming, i ofc svi su najpametniji pro gameri, osvajaju uber turnire itd. Malo pre partija sa troll likom koji se zalece u enemy fortove i 2 silenceovana sljama (koliko moras biti retardirani da dobijes silence?? znam i ja da oteram nekog u kurac i bacim neku offensive foru pa opet nista..)
Govorim o ljudima od 3.4k mmr pa do preko 4k i samog vrha, da ne poveruje covek. Nekad mi se stvarno smuci igra

Link to comment
Share on other sites

Kakvog ljudskog sljama ima na ovom MMRu blizu vrhu..pomisli covek da ce biti boljih ljudi, ono gore nego u LoLu jbt. Prosek bar 1 sliencovan lik po partiji, passivna agresija vec u lobiju a onda krece trolling i flaming, i ofc svi su najpametniji pro gameri, osvajaju uber turnire itd. Malo pre partija sa troll likom koji se zalece u enemy fortove i 2 silenceovana sljama (koliko moras biti retardirani da dobijes silence?? znam i ja da oteram nekog u kurac i bacim neku offensive foru pa opet nista..)
Govorim o ljudima od 3.4k mmr pa do preko 4k i samog vrha, da ne poveruje covek. Nekad mi se stvarno smuci igra

ja sam pre neki dan pikao sa likom koji je uther i koji celu partiju nije bacio heal a kad zgine samo stoji u mestu kao da nema pojma čemu služi taj period. i ja stvarno nemam ništa protiv ljudi koji nisu naučili jer su tek počeli da igraju ali lik koji je lvl 30 i ima već xxx sati igre, "ne može" da bude toliko retardiran.

Link to comment
Share on other sites

Kakvog ljudskog sljama ima na ovom MMRu blizu vrhu..pomisli covek da ce biti boljih ljudi, ono gore nego u LoLu jbt. Prosek bar 1 sliencovan lik po partiji, passivna agresija vec u lobiju a onda krece trolling i flaming, i ofc svi su najpametniji pro gameri, osvajaju uber turnire itd. Malo pre partija sa troll likom koji se zalece u enemy fortove i 2 silenceovana sljama (koliko moras biti retardirani da dobijes silence?? znam i ja da oteram nekog u kurac i bacim neku offensive foru pa opet nista..)
Govorim o ljudima od 3.4k mmr pa do preko 4k i samog vrha, da ne poveruje covek. Nekad mi se stvarno smuci igra

ja sam pre neki dan pikao sa likom koji je uther i koji celu partiju nije bacio heal a kad zgine samo stoji u mestu kao da nema pojma čemu služi taj period. i ja stvarno nemam ništa protiv ljudi koji nisu naučili jer su tek počeli da igraju ali lik koji je lvl 30 i ima već xxx sati igre, "ne može" da bude toliko retardiran.

^ Upravo.. bukvalno nikad se nisam nekom prvi "osr'o" da prostis, ali ovde se radi o likovima sa 2-3-4k partija lol i ~4k MMRa. Juce sam izgubio 8 za redom rofl, to mi je new record. 2 puta za redom lik trci u fort i umire 10+ puta u partiji, prvo sa raynorom, gde wastuje i ult, drugu partiju isti lik ista prica sa sylvanom :D, a oba puta pored tog kretena imamo 2 silencovana lika (ozbiljno, koliko treba da budes toxic da zaradis to?) koji ne mogu da se sastave i malo malo afkuju (vrv iz protesta). Tuga bozija po nekad.

Link to comment
Share on other sites

razmišljao sam malo - možda nikad nije igrao utherom, ali kad imaš toliko sati, onda već "po osećaju" znaš da pročitaš magije, trait i tako to ... jedino što mi pada napamet je da igraju i leveluju lagano, bez učenja nego prosto samo igraju i random klikću, ono tipa, klinac od 7 god upali i onda klikće i sad bez obzira dal' dobio ili izgubio neki XP će dobiti. možda i tim uspe da izvuče partiju pa i on napreduje ako pobede. naravno uvek ima i opcija da igra ćale pa da klincu u jednom trenutku i tako neke šeme.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram ljude koji troll pick-uju prva 3 pick-a. Pretpostavljam da se dele na one bas me briga za tim igram sta ocu, one koji namerno troll pickuju zbog drugih pick-ova ili zato sto su izgubili par partija pa su nervozni i oni koji nemaju blage veze koji heroji nisu bas optimalni za svaku jebenu mapu pa biraju tako bilo sta.

Ali dobro te troll partije su nekada bas zanimljive, zato sto je bas izazov. Bas pre neki dan su 3 lika troll pick-ovali i ja sam im se pridruzio kao zadjni pick Gazlowe. Nova, Murky, Zagara, Rehgar i Gazlowe i jos smo pobedili [roflmao]

edit: Lucky mozda je bio bot? 

edit: Mislio sam na skript bot da farmuje golde, ne AI ^^

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

 

Izgleda da sutra, tj. sad već danas, stiže 10 hero rotation.

 

 

opa, zbog čega li su se na to odlučili zanima me baš.

Ništa od ovoga ipak. Blizz je kasnio sa izbacivanjem rotacije, pa su na redditu prvo hypovali Lunaru, pa kad je blizz odgovorio sa "Lunara will not be joining us tomorrow, but we have other surprises coming to the Nexus!" krenuo je 10 hero rotation hype. 

A valjda je bilo priče na blizz conu o 10 hero rotationu, kako hoće da novim igračima pruže veći izbor i da brže upoznaju sve heroje.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ali oni nove igrače ograničavaju sa brojem heroja u rotaciji svakako - mogu za početak da im daju svih 7 kao i ostalima pa da posle misle na povećanje.

ne verujem da hoće to da postignu. ono što mi pada napamet je da mečevi isuviše zavise od free rotacije. Imaš uvek u rotaciji neke beskorisne heroje koje niko ne uzima i onda se sve zasniva na tome da imaš 3-4 heroja koji su uvek u igri a u tom trenutku u free rotaciji plus još 2 neka sa strane. I onda je kvaka da mečevi budu pomalo monotoni, pa verujem da hoće to da razbiju sa povećanjem rotacije.

Link to comment
Share on other sites

 

Izgleda da sutra, tj. sad već danas, stiže 10 hero rotation.

 

 

ipak si bio u pravu :)

The weekly free-to-play Hero Rotation has been expanded from seven to ten free Hero slots.
Brand new accounts will now begin with six free Hero rotation slots, and four additional slots can be unlocked by reaching player levels 5, 7, 12, and 15, respectively.

Ujedno, hajde da pomenemo i to ubacili su otključane talente za sve heroje već od starta, a cele nedelje je 50% boost na XP zbog ovog programa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...